Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

hele (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

tak se tady vsadíme, jestli Tonda umřel nebo ne. Já tvrdím, že umřel a to 27.3., má někdo jiný typ?

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Náhodou, mě to pobavilo. Jedině multinick umí pobavit.

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Už moc tlačíš na pilu, není to ono.

víme (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

To byl Jirka, ne mulťák.

víme (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tonda kontroluje chlapům obřízky a jak na to sahá, tak občas něco chytne, no a teď řádil ten koronavirus, měl si vzít rukavice a roušku, když už sahá chlapům na péro.

víme (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Oni se prý osahávali s Tondou a chytli to od sebe navzájem.

Jirka (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Didus taky umřel, to víte?

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tohle není prdel, ser na to, mulťáku.

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Jestli chcete vědět, co je s Tonym, tak jedině zkusit kontaktovat Diduse.

Jirka (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

No jsem rád, že se Tonda moc netrápil a má už to za sebou, nás ostatní to teprve čeká.

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Jeho vlastní imunita napadla jeho plíce kvůli virům a bakteriím. Koronavirus pustil do plic bakterie a imunita se zbláznila a zničila plicní sklípky.

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

V úmrtní listině je uvedeno: cytokinová bouře, autoimunitní napadení plic, koronavirový zánět, zápal plic, selhání plic a ledvin.

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Ale už předtím to s ním bylo zlé, ty oslabené ledviny to zhoršily,ale hlavně ty plíce napadené koronavirem

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Tonda zemřel 27.3. v podvečer.

aha (St, 1. 4. 2020 - 21:04)

Takže z našich satanistů už je klasická církev nebo sekta...

aha (St, 1. 4. 2020 - 21:04)

"První schůzka proběhla 11. srpna 2019 s panem Svatoplukem Hýskem, rozebírali jsme celou řadu otázek a činnost komunity.

Hnutí Satanova komunita založené v roce 2018 si totiž bere za cíl ovlivňovat politiku a společnost. A jaký mají program? Podporují eutanazii pro všechny, placenou ze zdravotního pojištění, legalizaci marihuany (potažmo všech drog), legalizaci prostituce a chtějí prosadit zákaz zřizování náboženských škol. Chtějí také, aby stát uctíval i satanistické svátky, neuznávají existenci Boha a chystají se údajně v ČR založit vlastní církev.

Kromě těchto prohlášení se členové příležitostně účastní na akcích podporujících lidská práva, práva zvířat nebo zlepšení životního prostředí.

Od prvního setkání uplynul jeden měsíc a pan Hýsek mě sám znovu kontaktoval. „Rád bych vám nabídl možnost dozvědět se pravou pravdu o satanově komunitě a o jejím předsedovi Jakubovi Jáhlovi,“ napsal mi přes Facebook messenger.

Sešli jsme se tedy znovu v jednom pražském parku, aby mi prozradil, že při posledním setkání skrytě nahrával náš rozhovor. Chtěl to po něm prý Jakub Jáhl, současný předseda a také zakladatel Satanovy komunity. „Musel jsem se na rozhovor s vámi připravit, něco si o vás zjistit, abych přizpůsobil to, co budu říkat,“ prozrazuje Hýsek. „Neříkal jsem také úplně to, co si myslím nebo jak přesně komunita funguje.“

Po našem prvním setkání se dostal Hýsek, ale i další členové komunity do konfliktu s předsedou komunity Jáhlem. Důvodem byly podle Hýska praktiky předsedy Jáhla v řízení skupiny, směřování komunity a změny v postojích Jáhla. „V podstatě se z něj stalo to, proti čemu bojuje,“ říká Hýsek.

„Já, společně s dalšími členy komunity, jsme vystoupili na předsedu Jáhla, protože se nám nelíbil způsob, jakým to táhne,“ vysvětluje Hýsek. „On to vede do takový určitý autonomie, kdy nám byly odepírány určité svobody. Nesměli jsme komunikovat mezi sebou skrz chaty. Já jsem se třeba s nějakými členy nesměl stýkat moc často, aby tam nedocházelo k nějakým přílišným přátelstvím. Jáhl byl hrozně paranoidní, že se stanou nějaký pokusy o rozvrat, nějaké zrady, že nám zakazoval se spolu bavit.“"

aha (St, 1. 4. 2020 - 21:04)

"Byl jsem v Satanově komunitě a jsem rád, že jsem pryč, říká její člen

Milan Kajínek | 5. 12. 2019"

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 20:04)

Není nudnějšího webu

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 20:04)

Nevím, zda umřel Tony, ale co vím jistě, že umřel web osacr.cz

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 18:04)

Ředitel pražské pohřební služby vypráví: "Mně se dokonce stalo, že si jeden pán u mě objednal pohřeb dopředu. Vypadal, že zítra umře. On chtěl pohřbít do hrobu k mamince, nikoho neměl a měl starost, kdo mu to zajistí. Jenže já potřeboval jistotu, že mi někdo dá vědět, když zemře. Tak si to domluvil se sestrami z pečovatelské služby, přinesl potvrzení od vrchní sestry, že mi dají vědět. Na základě toho jsem vytvořil smlouvu, nějak jsem to ocenil, on ty peníze složil na zvláštní účet. No a pán přežil deset let. Často jsem ho potkával, jemu se ulevilo, že se zbavil starosti a žil déle. No a takhle jsem uzavřel ještě dvě smlouvy."

Reklama

Přidat komentář