Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Vážení přátelé, tak tady hodím úplně jinou kartu,....a třeba se stane že se všichni spojíte proti mně...

Já, když jsem uvěřila sama doma, tak jsem nevěděla, že existuje ještě jiný křesťan na světě. Ne, že bych nevěděla, že jsou katolíci, evangelikální církve atd. , Jen jsem se nesetkala s někým , od nich, kdo by byl naplněný D.S.

Byla jsem sama asi rok, a protože jsem předtím vymetla nějaké sekty, měla jsem plnou hlavu různě špatně poskládaných a vyložených veršů.

Takže jsem postupovala velmi rychle v poznání Písma, Bůh mi to jen zpočátku skládal do jiných souvislostí.

Jedna z důležitých věcí, kterou mně vyučoval samozřejmě byla podstata křesťanství a podstata církve, její skladba a funkce. Takže jsem to měla jako na dlani.

Pak jsem našla první křesťany, no a v tom nadšení, že nejsem jediný křesťan na světě, jsem všechno odsunula a poddala se vyučování a zvyklostem v církvi. Až po šesti letech mi to Bůh vrátil a já se nestačila divit, v čem to žiju. Ona církev měla totiž problémy, začínala kostnatět a nikdo nevěděl proč. Když jsem řekla to co jsem vlastně už dávno věděla, byla jsem odejita.

Později jsem byla ještě v jiné církvi a dívala se na mnoho skladeb, fungování a uspořádání církví. A pořád jsem hledala něco, co by se tomu alespoň trochu pořibližovalo a ono nic...!

Nejedná se o detaily, ale o samotnou podstatu Nové smlouvy a křesťanství. Po dvaceti letech jsem pochopila v čem je zakopaný pes.

Pod SZ byl mezi člověkem a Bohem hřích a proto bylo nutné, aby mezi člověkem a Bohem byl Duchem naplněný prostředník, který tlumočil Boží vůli lidu. Kromě mnoha jiných předpisů atd, které neustále toto zdůrazňovaly a stínově řešily.

NZ je lepší, protože byl na Krista naložen hřích a nestojí mezi člověkem a Bohem. Bůh do každého křesťana vkládá svého Ducha, jeho tělo se stane chrámem Ducha.

NENÍ TUDÍŽ NUTNÝ STAROZÁKONNÍ PROSTŘEDNÍK MEZI BOHEM A ČLOVĚKEM, který by dále tuto funkci plnil..!

Bůh mluví ke každému přímo a prostředníkem je jediný Kristus.

My se také stáváme údy Kristovy a darem přijímáme post služebníka, krále a kněze. A život v údech s hlavou v nebi probíhá jinak. Tak jak je psáno v 1.Kor.14.kap.:
»26 Co z toho plyne, bratří? Když se shromažďujete, jeden má žalm, druhý slovo naučení, jiný zjevení od Boha, ještě jiný promluví ve vytržení a další to vyloží. Všecko ať slouží společnému růstu.
27 Pokud jde o mluvení jazyky, ať promluví dva nebo tři, jeden po druhém, a někdo ať vykládá.
28 Kdyby neměli vykladače, ať ve shromáždění mlčí, každý ať mluví ve vytržení jen pro sebe a před Bohem.
29 Z proroků ať promluví dva neb tři a ostatní ať to posuzují.
30 Dostane-li se zjevení jinému ve shromáždění, nechť ten první umlkne.
31 Jeden po druhém můžete všichni prorocky promluvit, aby všichni byli poučeni a všichni také povzbuzeni.
32 Prorok přece ovládá svůj prorocký dar.
33 Bůh není Bohem zmatku, nýbrž Bohem pokoje. Jako ve všech obcích Božího lidu, « [1.Kor.14,kap.:]

Tak, přátelé, kde to probíhá takto...., toto je podstata , jak Bůh jedná pod novou smlouvou v církvi, kdo v tomto žije....?!

Rakato (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

To se schizofrenický skřet jen vyladil do nové osoby.

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Já chvíli hledal, jestli nenajdu na diduse kontakt - a vůbec to není prdel - nemůžu nic najít.

hele (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tonda by se ozval, kdyby byl při vědomí nebo naživu, protože byl na tomto webu závislý... všichni to tušíme, jen někteří si to nechtějí přiznat...

hele (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

jiný tip?

hele (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

tak se tady vsadíme, jestli Tonda umřel nebo ne. Já tvrdím, že umřel a to 27.3., má někdo jiný typ?

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Náhodou, mě to pobavilo. Jedině multinick umí pobavit.

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Už moc tlačíš na pilu, není to ono.

víme (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

To byl Jirka, ne mulťák.

víme (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tonda kontroluje chlapům obřízky a jak na to sahá, tak občas něco chytne, no a teď řádil ten koronavirus, měl si vzít rukavice a roušku, když už sahá chlapům na péro.

víme (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Oni se prý osahávali s Tondou a chytli to od sebe navzájem.

Jirka (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Didus taky umřel, to víte?

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tohle není prdel, ser na to, mulťáku.

Rakato (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Jestli chcete vědět, co je s Tonym, tak jedině zkusit kontaktovat Diduse.

Jirka (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

No jsem rád, že se Tonda moc netrápil a má už to za sebou, nás ostatní to teprve čeká.

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Jeho vlastní imunita napadla jeho plíce kvůli virům a bakteriím. Koronavirus pustil do plic bakterie a imunita se zbláznila a zničila plicní sklípky.

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

V úmrtní listině je uvedeno: cytokinová bouře, autoimunitní napadení plic, koronavirový zánět, zápal plic, selhání plic a ledvin.

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Ale už předtím to s ním bylo zlé, ty oslabené ledviny to zhoršily,ale hlavně ty plíce napadené koronavirem

sumýš jedlý (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Tonda zemřel 27.3. v podvečer.

aha (St, 1. 4. 2020 - 21:04)

Takže z našich satanistů už je klasická církev nebo sekta...

Reklama

Přidat komentář