Reklama

Obřízka

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Jestli je to jenom žert,pak bude mít Tony dlouhej život a ozve se. Já tomu nemohu uvěřit a nemohu to přijmout. Byl to trochu blb,ale byl svůj a snad bude.

Kímot (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Stydím se za sebe i za vás

Martin (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

....kéž i my všichni, co jsme ho za jeho názory napadali a nadávali mu, jsme jednou, až se někomu jinému zase nebude líbit ten náš "pravý a jediný správný pohled a názor" jsme se nad to - jako Tonda uměli povznést, hodit to za hlavu a nenechat se otrávit a ukrást si naše myšlenky a ideály, kterým věříme....ať už jsou jakékoliv....... Tony tohle uměl.......

Martin (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Jestli je to pravda, tak je mi to opravdu moc líto....doufám, že s tímhle by snad nikdo nežertoval, tak jako údajný Jakub tady. Mrzí mě to.....

Rachel (Pá, 17. 4. 2020 - 09:04)

Tak to mně dostalo. Nemohu nic říct. Děkuji za vše .

........ (Pá, 17. 4. 2020 - 09:04)

Tony skonal dne 22.března na komplikace po zápalu plic v SRN.........

Martin (Čt, 16. 4. 2020 - 13:04)

Poslední příspěvky jsem nepsal já....vidím, že tu jste fakt dementi a narozdil od vás je mi Tonyho opravdu líto...a přeji si aby byl v pohodě.... Trochu (možná hodně) mě teď i mrzí ty věčné dohady s ním....jenže to bylo těžké slušně diskutovat, když psal tak zatvrzele a nedovedl připustit i jinou pravdu než tu svoji. Nejlepší je odsud taky zmizet.....

Martin (Čt, 16. 4. 2020 - 10:04)

Tak naposledy psal 7.3, že je v Hamburku a o fotkách nějaké Natalie a pak už na pozdější vzkazy nereagoval. Tak třeba jenom dlouhodobě uvízl za hranicemi. Možná opravdu má ten covid a je v nemocnici, v prostředí, ve kterém se pohyboval se to mohlo hodně a rychle rozšířit.....přál bych si, aby byl zdravý a brzy se z toho dostal, pokud to opravdu tak je..... nějaký fatální úraz si myslím, že je pravděpodobný méně....a to co psal údajný Jakub, to ani nebudu komentovat, to by Tony neudělal. Jeho svět je ta jeho osvěta a "poučené maminky" toho by se dobrovolně nikdy nevzdal.

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 22:04)

Jestli se nepletu, tak sem jednou psal, že má nějakou dědičnou nemoc. Nechtěl kvůli tomu ani svoje děti. Možná to by taky mohla být příčina jeho odchodu. Byl posedlý, že v každém viděl multinicka, ale nepřeju mu nic zlého.

Alt. Tony (St, 15. 4. 2020 - 21:04)

Souhlasím

Martin (St, 15. 4. 2020 - 21:04)

Nechte už toho, těch teorií a přestaňte o něm takhle mluvit...stejně nic nevíte..... já bych mu přál jediné.... aby se vzpamatoval, užíval si života a na předkožky a obřízku se už vykašlal.... a přeji si, aby byl v pořádku.... ať už jeho názory jsou jakékoliv.

Víš (St, 15. 4. 2020 - 22:04)

trošku o něm něco víme, z toho, co tu a nejen tu psal. Já bych mu taky přál, aby byl naživu, zdráv i jinak v pořádku. Někdo tu psal o dobrovolném odchodu ze života, nedoložil to. Ale, on opravdu nedokázal nepsal, nereagovat. S ním se něco muselo stát a nejpravděpodobnější je nyní opravdu ta nejhorší možnost. Já bych mu moc přál, aby byl naživu. Jenže přání je přání a skutečnost se zdá být jiná. Jestli máš o něm nějakou pozitivní zprávu, že je naživu, tak sem s ní. Osobně bych to bral jako úlevu, jeho odchodu by mi bylo velmi líto.

Zkoumal (Čt, 16. 4. 2020 - 13:04)

Máš pravdu, jemu fakt cinkal počítač při každé zprávě na kterou reagoval odkudkoliv, a třeba i ve 3 hodiny ráno. I když zde někdo podotkl, že je nutno o něm hovořit v minulém čase , není jednoduché to pochopit. Gin je/byl houževnatý týpek a nic špatného ad hominem mu nebylo lze přát, a je překvapující, že se zde vůbec nevyjádřil třeba "evangelikál" nebo někdo, kdo mu je osobně blízko.

Martin (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

A to ještě můžeš být rád, že ti všichni, co ti tu napsali adresu, na kterou jim máš knihu poslat tě nezažalují, že jsi ji z nich podvodně vymámil, anebo že ti aspoň nepřijedou rozbít hubu, za to, že jsi je tak napálil:-)

Martin (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

Vyšlo akorát tak prd.... nikde nikdo o té knize nic neví a nikdo ji ani nevydal. A to jsem tomu sám opravdu tolik věřil a na tu knížku se těšil.

Zkoumal (St, 15. 4. 2020 - 15:04)

Světliny na kúru už dávno vyšly. V únoru.

Martin (St, 15. 4. 2020 - 14:04)

Samozřejmě, že Alt. Tony nic neví a jenom mlží.... je to stejné jako s tím, že vyjde ta kniha...nebo jako s tím, že se sejdou v tom vlaku.... vsadím se, že to ani pravý (původní) Zkoumal tehdy s tou knihou nepsal. V jednom měl Tony pravdu, ten opravdu pravý multinick je šašek počmáranej... Bohužel jinak s Tonym nebyla kloudná řeč a do toho jednoho "multinicka" si spojil plno lidí, každého, kdo měl jen trochu jiný názor......

Nona (St, 15. 4. 2020 - 10:04)

Dík

Alt.Tony (Út, 14. 4. 2020 - 21:04)

Zavolej na matriku do Jirkova

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 13:04)

Na matriku zavolat můžeš, ale nic ti to nepomůže, po telefonu se nic nesděluje. Navíc nahlížení do matrik je úřední úkon. Ani zatím není jasné proč zrovna do Jirkova, to by musel být odejít v Jirkově.

Reklama

Přidat komentář