Reklama

Obřízka

on (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

hlavně psal na téma obřízky, psal k tomu docela dlouhé příspěvky, to zcela ustalo. Až potom tu byly osobní spory nebo psaní o osobních věcech vč. jeho dětství. Tématem zcela žil a nový "Tony" tím evidentně nežije.

Janek (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Souhlasím,ale potom by mě zajímal motiv toho "Tonyho". Jedině,co mně napadá a je to jen ničím nepodložená úvaha, že to píše člověk mu osobně blízký a snaží se odkaz Tonyho "oživit" a nepřijmout krutou realitu.

no (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

hrát takovou hru může být pro někoho zábavné. Nehledal bych v tom velkou lidumilnost. Na tu se zde moc nehrálo a nehraje, opravdu ne.

Janek (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Mojí profesí je nedivat se jen na obsah ale i styl psaní a podprahové myšlenky autora. Jeden tip bych měl, ale nechci zatím účelově ovlivňovat názory jiných, ale pokud tady historii znáte, třeba vás to trkne taky.

Martina (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Proč ti tady admin maže??? Nic špatného jsem o Tonym nenapsala, naopak.

Tony (Pá, 24. 4. 2020 - 21:04)

Alchymisto máš -li čas zastav se u mne příští víkend teď budu v Jirkově delší čas. Ty ses neozval od roku 2015 a já myslel,že nežiješ. Zajedeme spolu do Trutnova a do Liberce navštívit dobré duše. K.

Alchymista (St, 22. 4. 2020 - 14:04)

Tony ja se citíš? Po dlouhé době tě zdravím. Kdy mohu za tebou do Jirkova?

Postřeh (Po, 20. 4. 2020 - 17:04)

Úplná obřízka se provádí nejčastěji, neboť je účinnou léčebnou metodou.

Alt. Tony (Po, 20. 4. 2020 - 17:04)

Jen mrzačení jinak zdravých chlapců!

stejně (Ne, 19. 4. 2020 - 18:04)

mi přijde, jak by to hrál nějakou hru. Nějaké zdržení, možná nemoc, úraz. A pak zkusil hrát hru, že se odmlčí a bude psát inkognito. I dříve užíval více nicků, teď jen se vyhne tapetování doktríny, ale bude psát jinak. Tady dřív psalo opravdu pár lidí, občas možná nějaký host. On se odmlčí a najednou tu píše plno lidí. To je dosti divné. On byl velmi lstivý, odpovídalo by mu to, byl mazaný.

Monika (Ne, 19. 4. 2020 - 16:04)

Muj 5 letej syn byl na obřízce v lednu a čekala jsem to horší za 10 dní se to krásně zahojilo

Ježíšpravil (Ne, 19. 4. 2020 - 09:04)

53 Jeho učedníci mu řekli: Prospívá obřízka nebo ne? On odpověděl: Pokud by prospívala, jejich otec by je z jejich matky plodil obřezané. Ale pravá obřízka na duchu přináší velký prospěch. Ježíš

Libor (Pá, 17. 4. 2020 - 20:04)

Nejsem diskutujícím na tomto vlákně ,ale byl jsem nedávno požádán jednou osobou,která s Tonym komunikovala,abych nečo o Tonym zjistil. Mám známé, které z Jirkova jezdí nachalupu k nám do vesnice a dnes jsem se znovu zeptal,zda o Tondovi Vlasovi něco vědí, jestli se mu něco nestalo zlého a podobně. Podle dnešní informace není v Jirkově nic takového známo, že by mělo dojít k nějaké tragédi,či úmrtí. Proto tuto informaci předávám i sem a přeju mu jen to dobré.

sweetji (Pá, 17. 4. 2020 - 17:04)

Není horší okamžik než připustit,že Tony je na cestě ke světlu, Tony,prosím,kde jsi

Jakub (Pá, 17. 4. 2020 - 16:04)

I mně chybí a velmi

nona (Pá, 17. 4. 2020 - 15:04)

Pánové, pročetla jsem vaše příspěvky a nestačím se divit. U některých to je to fakt úroveň pavlače. Ale, je dobře, že vám Toník chybí, ať už je s ním cokoli. Je to silná osobnost, dobrodruh kombinovaný s Don Quijotem. Poslední zpráva od lidí z Jirkova byla kolem 4.dubna, o Tonym nevěděli nic nového, rozhodně ne, že by sem mu něco stalo.

Martin (Pá, 17. 4. 2020 - 15:04)

To Olin: budu rád, pokud to zjistíš a napíšeš, jak je to doopravdy. Taky bych si v této situaci moc přál, aby to nebyla pravda...... v tom případě by to ale bylo opravdu velké prasáctví a hodně za hranou....vypustit falešnou zprávu o něčí smrti. To by snad nikdo neudělal.

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 15:04)

Obávám se, že varianta jeho smrti je nejpravděpodobnější. On nedokázal nepsat, trávil na diskuzích přes internet veškerý čas, vč. pracovního. Psal i po úrazu z nemocnice ap. Ale byly tu dvě zprávy, dobrovolný odchod a potom ten zápal plic. V jednom z posledních příspěvků přímo psal, že kdyby to ten koronavirus zabil, nevadilo by mu to, necituji doslova, ale obsahově správně. Pokud platí co tu někdo psal o tom 22.3. a zápalu plic, tak se mu splnilo přesně to, co si přál. Nebo možná nepřál, ale říkal to (psal to). Lidi si někdy věci sami přivolají a i tak se na něj vyloženě lepily úrazy a další smůla. Useknuté prsty, které spadnou do vody a odnesou je racci atd. Asi se v životě trápil, jinak by tak nepsal. Samozřejmě, pokud někdo si o jeho smrti vymýšlí, tak to by byl krajní hyenismus a nechutnost. Jsou tu dvě verze, min. jedna z nich je falešná. Jeví se ale jako nejpravděpodobnější, že už není živ.

Olin (Pá, 17. 4. 2020 - 14:04)

Tony,že nenī? To ne! Chodil jsem s ním ke Kapitánovi. Skromný svérázný parťák. Nevrŕím tomu. Tady by se to vědělo,ale zjistím všechno.

Martin (Pá, 17. 4. 2020 - 11:04)

Kímote, já se nestydím, ale je mi to opravdu moc líto. Nestydím se za svůj názor, že obřízka je prkotina a že její negativní vlastnosti Tony zveličoval. Sám obřízku mám a vím o čem mluvím. Pozitiva jasně převažují nad negativy. Líto je mi ten tón diskuze, líto jsou mi některá ostřejší slova, která ale padala z obou stran. Líto je mi, že i přes veškerou snahu se Tony dříve nevzpamatoval a nezměnil svůj styl života (i kdyby pořád byl protiobřízkovým aktivistou). Mrzí mě to, že to takhle skončilo....ale nestydím se za své názory...... Tony se za ně také nestyděl, věřil jim a žil pro ně....to je odkaz jeho života, ze kterého si každý může něco vzít.... nenechat si druhým ukrást naše ideály, to, čemu věříme a pro co žijeme..... a svým ideálům věřit i když na vás útočí roj sršňů....

Reklama

Přidat komentář