Reklama

Obřízka

Martin (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Tinuško, vysvětli mi prosím, jak můžeš být matka tří dětí, když jsi ještě před několika lety dle svých vlastních slov měla penis a varlata? To jsi je potom všechny adoptovala? Nebo vyženila? Slovo bu.erant není o nic horší slovo než slovo kožoun. Není to žádný trestný čin. Ale jestli se tě to jako ženy a matky opravdu tolik strašně moc dotklo, tak se za to ještě jednou omlouvám. Mně se taky minulý týden dotklo, když jsi mi nadávala do kožounů a špinavých penisů a přitom jsem ze zdravotních důvodů musel být obřezán. Také jsem si kvůli tomu vytrpěl.

Tina (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

To jsem nepsala já, ale ten autor nelegálního příspěvku, který porušuje práva LGBT komunity. Já jsem normální žena s manželem a třemi dětmi. A u soudu budu jako svědkyně. O špinavých penisech jsem taky nic nepsala, to tady píše někdo, kdo se za mě vydává.

! (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Taky prosím o vysvětlení, ale navíc, kdybych napsal já, co si o tobě myslím,tak bych se následně neomouval takovému člověku jako jsi ty. Naopak přidal bych se k hromadné žalobě.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Skvělé! Ano,Martin ve strachu křiví páteř před člověkem jemuž je úcta a slušnost k jiným lidem cizí. Martine totálně jsi mně zklamal. Nemáš žádnou hrdost ,nejsi chlap ale slaboch.

Martin (Ne, 26. 4. 2020 - 21:04)

OK, co takhle podat hromadné trestní oznámení na anonymní Tinu?... připojit by se mohl každý, komu někdy napsala něco ilegálního:-DDD, třeba že je kožoun:-D... koho někdy urazila a snažila se zesměšnit. Bude to opravdu prča pro policisty i pro následný soud...až bude celou tuto diskuzi, kde každý fejkaří a mění nicky jako ponožky rozklíčovávat, zjišťovat kdo je kdo a jestli ta Tina, které to ilegální slovo bylo určeno je vůbec tou Tinou, za kterou se vydává.

Tina (Ne, 26. 4. 2020 - 21:04)

Blbosti nikdo řešit nebude, ale trestný čin ano. A vy chudí duchem poznáte, zač je toho loket. A mimochodem nejsem z gay komunity, jsem žena a matka 3 dětí.

Martin (Ne, 26. 4. 2020 - 20:04)

A mimochodem, gay komunita si takto dělá obrázek sama o sobě. Když oni sami každému sprostě nadávají, ale pokud se někdo dotkne jich, tak je hned oheň na střeše. Jestli se chceš takto bavit, tak si dej bacha, aby dříve nepřistálo to TO na tebe. Tinuško..... a nezapomeň napsat haaa prččča, jak máš ve zvyku. Myslím, že to bude hlavně prča pro ty policisty.....

Tony (Ne, 26. 4. 2020 - 20:04)

Já se přidám a se mnou Judr. Dohnal

Libor (Ne, 26. 4. 2020 - 13:04)

Moji známí se minulý týden v Jirkově opět dotazovali po osudu Tonyho,ale nikde ani úředně není zpráva, že by se mu stalo něco zlého. Tak si mohu taky jen přát aby byl živ a objevil se ve fóru nejen na Doktorce.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 14:04)

jaká úřední zpráva? Úmrtí se nedávají na úřední desku, myslím nedává to tam obecní/městský úřad. Můžou někde být parte, ovšem to se tam dá výslovně na přání rodiny. Je to sním jak s Kim Čong Unem, dle některých zdrojů je naživu a těší se dobrému zdraví, zotavuje se po zákroku ale takovými problémy trpí dlouhodběji. Dle jiných je buď mrtev, nebo ve vegetativním stavu. Jisté pouze je, že se na veřejnosti delší dobu neukázal. Pokud by se tu nebo jinde objevil, byl bych rád - že je naživu. Ale moc v to nedoufám.

Alchymista (Ne, 26. 4. 2020 - 14:04)

...A pan "chytrý",promluvil.

Martin (Ne, 26. 4. 2020 - 11:04)

tvl... takže ta Tina, co tu každému nadává je vlastně buzerant, co se nechal vyřezat? :-D tady to je ale sestava exotů :-DDDD jeden je na hlavu, další úchyl na obřízku, další naopak úchyl na předkožky (který teď tedy nepíše)..... dalšímu se zaškrtila kůžička z piva..... no potěš koště tady.... :-DDD

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

prosím nikomu nenadávat, je to trestné. A upozorňuji, že zvl. urážky vůči gay a trans komunitě jsou posuzovány soudy dosti přísně. Ani ostatní nadávky sem nepatří.

Tina (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

Přesně tak. Zítra podávám trestní oznámení. Ten, co tu o mně píše takové věci se může těšit na přísný trest. Teď v době koronavirové krize jsou tresty přísnější za všechno.

Martina (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

Kde? V které zemi?

Martine, (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

je to opravdu tak :-D akorát si to ujasni, Tina je ještě strašidelnější kombinace pokémona, než-li si umíš představit! Tedy čistokrevný buz....t, stejně jako každý jiný chlap, myslí kokotem. Když je k tomu obřezán, tak myslí ještě lépe. Yossarina/Tina přišla zákrokem o mozek a je hnána šílenstvím způsobeným trans-lesboidní hormonální bouří a ani sama neví co tu dělá, protože obřízka se jí už vůbec netýká.

Tina (Ne, 26. 4. 2020 - 00:04)

Já už jsem tu psala v roce 2008, ale pak mi to tu už nebavilo kvůli Tonymu a jeho nesmyslnejm kecům. Jsem ráda, že odsud vypadl, a že ten rádoby Tony je fejk. Je mi šumák, co se s tím úchylem stalo.

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 20:04)

Pyj patří odhalený leda do vagíny a ne schnout jak na pláži dnes a deně. Je to proti přírodě guilotinovat část penisu z přežitých starověkých rituálů, ta potřeba higieny v pouštních podmínkách, tzn. smegma, čistota se dnes dá skvěle udržet a je to navíc blbost.

Věřící (So, 25. 4. 2020 - 20:04)

To mně taky cvaklo,že je to on.

No (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Jakub. Poslední jeho vzkaz zde..i mně chybí a velmi. Mýlím se Janku?

Reklama

Přidat komentář