Reklama

TRITICCO

Petra (Ne, 21. 2. 2016 - 18:02)

Holky, já beru dlouho...To je divné, beru ho tři roky a osm kg jsem zhubla, z 55 na 47. Trittico je jedno z mála AD, co přibírání nezpůsobuje, takže to chce nežrat

Vlasta (Po, 30. 12. 2013 - 17:12)

Mohu se nechat od vas poradit? Trpim nespavosti,vyzkoušela jsem všelijake rady,rostlinne připravky.Diazepany a jine leky nechci brat i když jsem zkoušela neurol a nebo diazepan,ale jen fakt par tabletek.Raději si nechci na to zvykat. Ale chtěla sem se optat zdali mohu tritico brat jen přiležitostně,jen když třeba par dnu špatně spim a třeba již ten 4-5den jsem moc navena,tak pak že bych ho vzala a nebo ho mam radějic užívat denně?

Market (Po, 30. 12. 2013 - 08:12)

Já jsem brala trittico na nespavost, když jsem ho začala brát, nespala jsem už vůbec. Brala jsem 1/3 cca 3 měsíce a vysadila jsem a v pohodě. Měla jsem akorát ucpaný noc večer a jednou za noc se vzbudila a šla na záchod a hned zase spát.Doktorka mi říkala, že nejlepší je brát 1/3 na noc, vyšší dávky mi nedoporučila.

jana (Pá, 27. 12. 2013 - 22:12)

take mam take zkšenosti s triticem,po skoro ročnim nespani jsem se odhodlla navštivit doktorku a předepsala mne tritico.Jednu třetinku.měla jsem dva měsice stale ucpany nos,bolelo mne celé tělo a taky sem se občas motala.Ale na dro stran zase večer sem si lehla a spala,jen s přestsvkami na WC ale vždy sem hned zaspala,takže konec bezesnym nocim.Bojim se přestat ho brat,co když zase nebudu spat? Jak dloho ho teda mohu uživat? Doktorka mne řika že třeba i par let,podle toho jak se budu citit

Emilim (Pá, 27. 12. 2013 - 21:12)

Tak jsem se po vynechání...Terezka myslim, ze sa to pri tritticu nezlepsi, aj ja ho beriem 8 tyzdnov a je mi stale zle, beriem 1/3 na noc t.j. 50mg. A TU nadchu mas z trittica, mam s tym problemy celych 8 tyzdnov musela som ist az na alergologiu, nemam dr. tak uz az po Vianociach, ale mam hrozne stavy.

Kaja (Čt, 12. 12. 2013 - 12:12)

Beru ho 10.den a dnes ráno se mi kolega v práci ptal, jestli nejsem opilá:-) šel za mnou do práce a motala jsem se, sotva mi nesly nohy, přičítala jsem to krátkému spaní,ač v noci nevím o světě. Včera na noc jsem si vzala poprvé 2/3 a tohle začalo. Řežou mi oči pod víčky, nic jiného nepocituji, ale bohužel ani účinek na zklidnění mých úzkostí, ještě vydržím, ale jestli to bude tak hrozné co se tady píše zajdu k lékařce.

Emilim (St, 27. 11. 2013 - 21:11)

Tak když to čtu,tak nevim...jA PRAVE PO VYSSEJ DAVKE TRITTCCA chodim na mocenie stale a nemozem spat po nom. Ja banujem, ze som ho zacala brat, su to velmi zle lieky, povedala by som, ze jedny z najhorsich a ten upchany nos po nom. Uz som minula cely nasivin do nosa, lebo nemozem po triticu dychat, ale ze vraj neni navykovy. Ale mne nesadol.

Emilim (St, 27. 11. 2013 - 21:11)

Ahoj, beru Triticco druhý...jA BERIEM TRITICCO 1/3 NA NOC a tiez mam po nom modriny na rukach i na nohach a beriem ho uz mesiac, su to najhorsie AD ake som brala doteraz. Uz masiac co ho beriem, tak som prechladnuta, zle spim, nechutaenstvo do jedla, zvysena tvorba slin. Hnusne su to lieky§

janka (St, 27. 11. 2013 - 08:11)

Tak když to čtu,tak nevim zdali do toho taky jit,mam je před sebou od pano doktorky a fakt nevim.Delši dobu mam problemy se spankem asi tak dva roky,zkoušela jsem vše možne,čajičky-po nich moc chodim na WC,ruzne bylinky,kapky,melatonin.Když jsem již po třech tydnech moc unavena tak pak se třeba jeden den vyspim,to spim i 4 hodiny vkuse což je pro mne zazrak.Jinak nyni již zase asi 3 tydny muj spanek tak pul hodiny,cesta na WC,dalši pul hodky než usnu a tak se to pořad opakuje,mam problemy s močenim,takže nevim,kdybych spala jestli by se mne taky tak chtělo čurat.No je to děs vam povim.Již jsem navštivila svou praktickou lekařku a vše ji řekla. Pry to mam zkusit aspon na pul roku,ale co pak co když budu na nich pak zavisla? Nevite jak dlouho se to tak muže brat? Diky

Tango (Po, 18. 11. 2013 - 21:11)

Miluško,mě bylo po Tritticu...Ahoj, beru Triticco druhý týden - 1/3 před spaním, jinak beru asi rok Citalec20. Před tím jsem žádné výrazné vedlejší účinky nepozorovala, ale teď po dvou týdnech s Trittico mám spoustu modřin na rukou...

Edina (Po, 18. 11. 2013 - 17:11)

Tak jsem se po vynechání...Po tomto léku jsou ztuhlé nohy skoro 14 dní, motání hlavy,jak po kocovině, záleží jakou dávku berete, já AC 150, po půl roce jsem opět bez spánku, stejné jako před začátkem užívání,zpět je i úzkost. Tento lék asi nic moc

Tango (Po, 18. 11. 2013 - 17:11)

Ahoj, beru Triticco druhý týden - 1/3 před spaním, jinak beru asi rok Citalec20. Před tím jsem žádné výrazné vedlejší účinky nepozorovala, ale teď po dvou týdnech s Trittico mám spoustu modřin na rukou. Je to v pořádku?

tereza (Po, 18. 11. 2013 - 16:11)

Terapeutická dávka na...tak tomu dám ještě chvíli čas a pomalu si zvednu na dvě třetinky... abych eliminovala co nejvíc vedlejší účinky :-)

terezo (Po, 18. 11. 2013 - 15:11)

Terapeutická dávka na spaní je 50 mg. Jsi poddávkovaná.

(Po, 18. 11. 2013 - 15:11)

Pampeliško, antihistaminika prej učinkují na spaní jen chvíli, jen, co si na ně tělo zvykne. Potom prej už ne. Ale nemám vyzkoušeno.

tereza (Po, 18. 11. 2013 - 10:11)

Tak jsem se po vynechání asi tří dnů (po týdnu braní Trittica) k němu vrátila. Teď ho beru pátý den, z toho dvakrát jsem usla do hodiny a 3x jsem usla až ve tři ráno. Mám po něm občas ztuhlé nohy, jinak nic moc nepociťuju. Jsem do toho ještě nastydlá už třetí týden, takže mám trošku nervy na pochodu... řekněte mi někdo prosím, že se to časem srovná a že pět dní je málo na to, aby začal účinkovat... beru si jen 25mg na noc...

Pampeliška (So, 9. 11. 2013 - 21:11)

No ale prece nemuzu usinat...Rozumím tomu, že nechceš brát návykový Neurol, ale jak to souvisí s braním Trittica? To ti stejně nepomáhá, tak proč ho brát? Zkusila bych se poradit s doktorem na nějaké antihistaminikum. Atarax, Kinedryl, Dithiaden...ale mě uspává i Zyrtec, a vlastně všechno na alergii.
Vypadá to divně, brát antihistaminika na spaní, ale zdá se mi to méně nebezpečné, co se závislosti týče. Jinak játrům to asi neprospívá, to je jisté, to žádný chemický lék,..

Pampeliška (So, 9. 11. 2013 - 21:11)

Trittico je najhorsie AD, ake...Tak tobě je z něj blbě a doktorka ti ho ještě zvýšila? To mi nějak nejde na rozum...

Emilim (So, 9. 11. 2013 - 20:11)

Trittico je najhorsie AD, ake som mala doteraz. Beriem 1/3 na noc 14 dni ale byva mi po nom velmi zle. Nechutenstvo do jedla, bolesti ladvin, chrbta, zaludok, nafuknute brucho, stale ma pridusa kasel suchy, v noci sa budim aj po tritticu je mi po nom nejak divne.Asi ho prestanem uzivat a dr. mi ho este zvysila na 2/3.Nedoporucujem trittico.

tereza (So, 9. 11. 2013 - 18:11)

Terezabenes,
tak to Trittico...No ale prece nemuzu usinat jen s neurolem, je navykovy... memu nespani predchazela uzkost, brala sem prothyaden ale prave mi hodne snizoval tlak a byla sem porad malatna, tak sem ho prestala brat....

Reklama

Přidat komentář