Reklama

TRITICCO

snilek (Čt, 21. 1. 2016 - 08:01)

A kolik jsi toho prášku brala? A měla jsi také slabost v rukou a nohou? Nechutenství?

hanka (Čt, 21. 1. 2016 - 08:01)

Ahoj hanko. Mohla bys mi o...Nejdřiv jsem si myslela,že za měsíc mne to přejde,ale pořad nic. Doktorka mne říkala,až to vydržim,že se to upravi. Ani mne nechtěla moc věřit,že mne bylo pořad tak stejně,prostě mne to nesedlo.Co se tyče spani? No to bylo také spani-nespani,živé sny,ktere jsem před tim neznala,ale byla jsem taká nevyspaná,jen jsem ležela v posteli,oči ve strop a byla jsem jak přikovaná k posteli,trpim bolestma zad a mam silnou artrózu kloubu,takže pro bolest se často budim a vždy se musim prochazet a to nějak s tim triticem bylo těžky.Pak jsem si měla přijit pro další davku léku,ale doktorce jsem řekla že nechci. No nyní opět nespávám,tak nevim co mam dělat.Muj internista mne nyní napsal stilnox,tak jsem si jeden vzala a po delší době jsem se vyspala.Jsem si říkala,že si ho vemu 1xza 14 dni,že si udělam takej svátek a vyspim se.Kamaradka tritico taky brala na nespavost a nespala vůbec,takže na každého to asi působí jinak

snilek (Čt, 21. 1. 2016 - 07:01)

Trittico se běžně předepisuje na nespavost a problémy se spánkem. Můžeš si to otestovat - vezmi si jednu piluli a uvidíš, jak do 30 minut odpadneš :-)

Steve (Čt, 21. 1. 2016 - 01:01)

Však Trittico není "na Spaní" .... Já nevím kdo tu kravinu vypustil ven. Na spaní jsou jiné léky.

snilek (St, 20. 1. 2016 - 17:01)

ano,já taky měla také...Ahoj hanko. Mohla bys mi o tvém užívání Trittica napsat něco více? Nejsem si jistý, že mi pomáhá tak, jak by měl ... pravda je, že spím, ale ráno vstanu v 5 a to s velmi nepříjemnými pocity - slabost, únava, pocit nemoci, úzkost

Jana (Po, 18. 1. 2016 - 08:01)

Mne tritico na spani nezabralo,pul roku jsem čekala a nic,bylo to skoro stejne jak bez něho. Takže nyní beru hypnotika a raději neřešim zavislost,ale raději se vyspim.Tritico asi pomaha na něco jiného,ale na spani ne

Steve (Po, 18. 1. 2016 - 00:01)

:-DD noo to určitě, ty jsi ale doktor za všechny drobný.

Vypadni Steve (Ne, 17. 1. 2016 - 20:01)

Ne na to je fyzická aktivita na čerstvém vzduchu!

Steve (Ne, 17. 1. 2016 - 16:01)

Čemu nerozumíš? Řeč je o spaní respektive Nespaní ... a na to jsou hypnotika.

Ale (Pá, 15. 1. 2016 - 15:01)

Nežvaň- moje známá trpí nespavostí,ale nechodí ven, necvičí, na všechno nadává, nesnáší svoji rodinu....mám pokračovat? A na to musí vzít hypnogen?

Steve (Pá, 15. 1. 2016 - 13:01)

Pokud má člověk psychické potíže, léčí se a bere na to léky, tak ze ssebou nemůže dělat lautr nic - leda se po nocích stavět na hlavu či uši - a spát mu nepůjde :-D To chce nějaký uspávací léčivo.

Rea (Pá, 15. 1. 2016 - 07:01)

Nespavost souvisí s celkovým životem, pocitem spokojenosti, fyzickou aktivitou, vnitřním klidem... Je třeba určité prospěšné změny. Trittico může hodně pomáhat, ale bez psychoterapie to nejde. Začněte se sebou něco dělat.

Makina (Pá, 15. 1. 2016 - 07:01)

Tritico cca 5 let na nespavost a byla jsem jak nahoupačce. Jednou bylo líp jednou huř. Když jsem např.3dny po triticu nespala, tak jsem si brala diazepan. Nyní po pěti letech beru přibližně jednou tydně stilnox. To vim,že se vyspim třeba i 5 hodin a už se na to těšim. Ale fakt jen jednou tydně a na tritico bych už radějic nechtěla jit. Pořad jsem měla slabost svalu a neustale ucpaný nos.

Ani (Čt, 14. 1. 2016 - 17:01)

No, to je hrůza! Celé...já jsem tomu nemohla věřit,ale ona by nelhala.Kamarádka jí pozvala i k sobě domů,ta přijela a byla potíž se jí potom zbavit.Peníze ale měla,i přesto,že nepracovala,domov žádný.Hrůzný příběh,také si to neumím představit,ta už na to musela být tak navyklá,ale stejně,po léčebně co byla doma,kde brala ty léky,když je brala po platičkách.

milena (Čt, 14. 1. 2016 - 16:01)

tak co teda radite,když nejde spat?

Božena (Čt, 14. 1. 2016 - 14:01)

No, to je hrůza! Celé balení stilnoxu na povzbuzení?! To je hodně smutné! Byla určitě hodně sjetá! Holka?! To musela být ještě dost mladá! To je hodně nešťastný život! To Vám povím! Hrozné a otřesné!!!

Kamarádka, (Čt, 14. 1. 2016 - 13:01)

která se léčí na mániodeprese,tak mi povídala,že když pobývala na psychině,tak tam byla jedna holka,která stilnox brala po celém platu,měla to naopak na povzbuzení,jí to dalo energii.Až tak špatně na tom někdo je.Samozřejmě by jí tolik léků nikdo nedal,ona tam prý nutila ostatní,aby si to nechali napsat a pak jí to dali,hrůza.

Lida (Čt, 14. 1. 2016 - 08:01)

Moje matka brala dlouhodobě Neurol a Stilnox . Praktický jí to klidně psal. Skončila jako dement v PL, nevěděla ani co je za den... Nepřišlo to náhle, ale pozvolna. Psychiatři v PL byli šokovaní. Nesmí se to brát dlouhodobě a už vůbec ne nad 60! Diazepam, lexaurin, Xanax, Frontin, hypnogen- všechno jsou to léky na krátkodobé užívání. Neporovnávejte s léky na tlak. To se jen utěšujete.

Milena (Čt, 14. 1. 2016 - 08:01)

já brala na nespavost nejdřiv ruzna hypnotika po dobu 3 let. Pak mne doktorka dala tritico po dobu 5 let-ale moc mne nesedlo a spanek po celé tabletce taky nic moc. Takže jsme to zkusili ukončovat-trvalo to půl roku a byly dny. kdy jsem nespala vůbec. Po roce od leku když jsem již patým dnem nespala-cca 2 hodiny za noc s přestavkama,tak jsme doktorku přemluvila opět na hypnotika. Takže ve svých 60 letech asi již bez prášku nebudu. Ale antidepresiva již nechci,raději hypnotika. Pry to budem co dva roky střidat. Nyní beru obden 5mg diazepanu. To mate jak s leky na tlak a nebo cukrovkou,jak tady pišete v přispěvku.Takže si myslim,že raději si zobnu prašek a trochu se vyspim,než nespat a přivolat si další zdravotni problemy

Emilim (St, 13. 1. 2016 - 21:01)

JA SOM UZIVALA TRITTICO 1 A POL ROKA 1/3 T.J. 50MG, SCHUDLA SOM PO NOMASI 7 KIL, SPANOK BOL SLABY, SPALA SOM HORSIE AKO BEZ NEHO. BOLA SOM PO NOM CELY DEN UNAVENA, BEZ NALADY, NAJVIAC SOM SCHUDLA V TVARI A V RAMENACH. TVAR MI NEVYZERALA DOBRE, BOLA VRASKAVA. TERAZ BERIEM MIRZATEN, JE LEPSI NA SPANOK, BERIEM POL TABLETKY Z 15 MG. Z TOHO ZASE VELMI PRIBERAM.

Reklama

Přidat komentář