Reklama

Pás cudnosti

martin (Pá, 5. 9. 2008 - 12:09)

zkusenosti s latowskim mam, ale tak tyden v kuse. Myslim, ze by to slo jakkoliv dlouho. Na koupalisti by to bylo asi napadny, ale jinak vpohode. Ve volnejsich trenkach to uz videt neni. Natoz s kalhotama. Pohodlny je, i sedet se da.

Petr (So, 30. 8. 2008 - 17:08)

Asi jsi to nikdy pořádně neviděl. CB 2000-6000, dovolím si tvrdit, jsou proti tomu pouhá bižuterní hračka. Plavat s tím můžeš normálně (nohavičkové plavky jsou smozřejmě lepší), k tomu běhání bych byl skeptický. Ale běžel jsem tak zabezpečený naauotbus. Mám ovšem zkušenost se značkou Neosteel. Latowski je esteticky nádherný, ale nevím, jak je to s ním přidlouhodobém nošení i při hygieně v uzamčení... Největší problém také je, naučitse v tom sedět. Latowski je ještě bytelnější brnění, tak nevím, jak jeto s tímto modelem. Snad má někdo zkušenosti...

Reakce (Pá, 29. 8. 2008 - 04:08)

Nebud debil a preci si proboha aspon par prispevku dozadu, jinak by sis nemohl dat nick "muz".

Pokud jsi ovsem napsal tohle, tak jsi totalni schyza:

6. 8. 2008 10:38:00, muž
Nechápu, jak se nějakej chlap může nechat takhle ovládat. To sou takový podpantofláci nebo co? Takovejm ženskejm bych taky dal pás aby se nemohly normálně vychcat a udělat hygienu. Stejně to nemají kvůli neveře, ale protože ty jejich manželky je odmítaj uspokojovat, tak jim daj jakože pás a hrajou si na velký dominy. A je po sexu... Jako možná v některých případech to použít na pár dní jako hru. Ale ňácí chudáčči sou v tom měsíce či roky. To mi fakt hlava nebere.

muž (Pá, 29. 8. 2008 - 01:08)

Pánové, jak myslíte že "Neosteel je konečná"? ... Podle mě je to stejné jako CB 2000/3000 s tím rozdílem, že je to víc nápadný a nedá se s tím jít třeba plavat, zaběhat si apod. ? ... Jinak se taky přidávám k názoru že když něco takovýho velkýho tak Latowski.

Díky za reakce ;-)

Petr (Čt, 28. 8. 2008 - 22:08)

Jde to. Musíš chodit na záchod jako ženký. Mám s tím téměř tříletou ososbní zkušenost...

Martin (Út, 26. 8. 2008 - 00:08)

:-) Trvám na tom, že jedinej seriozní příjemnej a slušivej pás cudnosti je Latowski.

Marek (Čt, 7. 8. 2008 - 14:08)

Ahoj Věrko, ono to jde úplně v pohodě. Ten pás je pro dlouhodobé nošení dělaný. Ale já mám pouze CB6000. Zatím. To je takový začátek. Neosteel, to už je konečná a já vím že v něm časem asi skončím. Máš pravdu, že to máme hodně citlivé a právě ten pocit absolutní bezmoci mě silně vzrušuje. Nedá se to popsat. Můžu se na svůj penis dívat, ale nemůžu se ho dotknout. A noční erekce, to je taky dílo, ale šíleně vzrušující.

muž (St, 6. 8. 2008 - 10:08)

Nechápu, jak se nějakej chlap může nechat takhle ovládat. To sou takový podpantofláci nebo co? Takovejm ženskejm bych taky dal pás aby se nemohly normálně vychcat a udělat hygienu. Stejně to nemají kvůli neveře, ale protože ty jejich manželky je odmítaj uspokojovat, tak jim daj jakože pás a hrajou si na velký dominy. A je po sexu... Jako možná v některých případech to použít na pár dní jako hru. Ale ňácí chudáčči sou v tom měsíce či roky. To mi fakt hlava nebere.

věrka (Út, 5. 8. 2008 - 18:08)

hele chlapy co jsem tak viděla ty pásy cudnosti,nepřipadá mě to ani že by to bylo příjemné,jestli to náhodou nebolí vás chlapy když je máte tak citliví a jak říkate že je máte stále jak chodíte na záchod? vždyt v tom to snad ani nejde nebo jo?

http://www.neznymedved.cz/hledej.php

dík za odpověd jen mě to jen tak zajímá,jsem zvedavá jelikož o tom slyším vůbec poprvé

Lukáš (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Ahoj.no ja ho mám zamknutý už dva roky.moja Pani ma urobí vždy cez anál ale to len vyteciem alebo má zbavuje semená ihlou a striekačkou

AVP (Po, 16. 3. 2020 - 06:03)

Jehlou a stříkačkou? Nechápu.

jajinka (Út, 5. 8. 2008 - 17:08)

kamarádka má zamčenýho muže v neoteelu :-D Je hodný :-D. Myslím že každý muž by měl mít tuto věc.

V. (So, 26. 7. 2008 - 21:07)

Nemusíš se bát, jsem na tom podobně, mám neosteel a jsem odemykaný každé tři týdny, takže šest dní je nic. Je to ale šílené, jsem absolutně v moci mojí manželky

Marek (So, 26. 7. 2008 - 13:07)

Já jsem zamčený teprve šestý den v CB6000. Chci se zeptat, jak dlouho můžu být zamčený bez provedení milkingu, případně jak často ho provádět. Vypadá to totiž, že budu zamčený trvale. Zřejmě ze mě bude totální otrok a budu mít zamčený nejen penis.

Martin (So, 18. 8. 2007 - 09:08)

Cau, ja pas cudnosti mam (od www.latowski.de) a momentalne hledam zenu, nebo holku, ktere nabizim vernost.msteel"seznam.cz

Milan (Po, 13. 8. 2007 - 13:08)

Tak to je mazec.... Já myslím, že Mlhoš si nandal na mejdanu před pěti lety kovový pás cudnosti a neopatrností mu spadly klíče do kanálu a tak si vytvořil tohle povedené alibi :-)

add Milos (Po, 13. 8. 2007 - 13:08)

Hrozne by mne zajimalo pane Milosi, pri vasich bohulibych zajmech, jak jste sem prisel? Normalni provokater.

Neosteel (Ne, 5. 8. 2007 - 12:08)

Miloši, co s tím lezeš sem na tohle téma? To se vůbec nedivím, že od takového magora žena utekla.

Miloš (Ne, 5. 8. 2007 - 02:08)

Jmenuji se Miloš, k víře mě přivedly sestřičky Vincentky, když mi bylo zhruba deset let. U nich jsme jako děti na vesnici strávily dětství -hráli volejbal, bedminton, na kytary, na harmonium, apod. Nenásilně, pomaličku nás učily poznávat Boha a Jeho lásku. Do ničeho nás nenutily, sami jsme měli zájem. Tyto okamžiky patří k nejkrásnějším okamžikům mého dětství. Samozřejmě jsem chodil ministrovat, kněží mě milovali, prostě byl jsem krásné duchovní dítě. Pak jsme se však přestěhovali, přišla změna školy, "církevní puberta", po škole vojna a Bůh byl najednou až ten druhý.

Ne, nezapomněl jsem na Něho, někde v koutku kdesi se trošku skrýval, ale nebyl už ten hlavní. Hlavní byla moje láska, nová přítelkyně, kterou jsem si zanedlouho po seznámení i vzal. Vychovali jsme spolu tři překrásné dcery, po devatenáctiletém manželství už se skoro zdálo, že dopadne i můj sen - alespoň k dvacetiletému výročí manželství se necháme církevně oddat. Avšak Boží vůle tomu chtěla úplně jinak. Přišel rozvod civilního manželství, žena si našla přítele o deset let mladšího, rodina - nic, prožitá léta - nic, jedenáctiletá dcera - nic. Pro mě to byly ponejprv momenty, kdy už nic dalšího nemá vůbec žádný smysl - přesto však první cesta vede do kostela. Úžasný stařičký kněz, generální zpověď, Eucharistie, krůček po krůčku stoupání k nekonečné Boží lásce. Dnes - 5 let po rozvodu, vzdávám neustálé díky Bohu za svobodu a lásku, kterou mě denně obdarovává, pět let celibátu - který dobrovolně a z lásky věnuji Jemu, protože mě přijal zpět, do své otevřené náruči, kterou na kříži vítá každého, kdo k Němu s důvěrou přichází.

A tak i já Ti Pane děkuji, za vše, co jsi mi ve svém milosrdenství ráčil dát, navěky Ti chci dobrovolně a z lásky sloužit a být tu vždy k dispozici i pro druhé, kteří Tě teprve hledají. A Pane prosím - té jedné řeholnici, která se 35 let denně vroucně modlila za můj návrat do Boží náruče - za její lásku žehnej!! A žehnej prosím i těm, kteří Tě teprve hledají, tápají, avšak zatím nenacházejí. Jediná prosba, o kterou jsme Tě kdy žádali, nezůstala nevyslyšena.

Richard Šimůnek (Čt, 8. 11. 2018 - 15:11)

Hezké. Ale asi by se to hodilo do jiné rubriky. Možná i do jiného média.

Reklama

Přidat komentář