Reklama

Pás cudnosti

petrs (So, 27. 9. 2008 - 14:09)

ja kovovym zamkem.
nechce nekdo koupit skoro novy CB3000???

Marek (So, 27. 9. 2008 - 09:09)

Lidi prosím vás, ještě jeden možná blbý dotaz na to jak jsem zamčený dlouho. Čím jste zamčení? Tím kovovým zámkem nebo plastovým? Já jsem zamčený tím plastovým, protože se bojím že ten kovový zrezne. Díky.

Marek (So, 27. 9. 2008 - 09:09)

Ahoj Járo, já mám to cb od února, ale trvale zamčený jsem od konce července. Před tím jsem taky zkoušel co vydržím. Nikdy se mi nepodařilo nasadit cb, abych měl předkožku na žaludu. Vždy je shrnutá a žalud je volný. Jestli je citlivý nebo ne mi nevadí, můj penis vyplňuje trvale celý prostor cb a žalud se nemá jak vzrušit, ta štěrbina je na vzrušení malá aspoň u mě. A teď si vem, že mám třeba celou noc erekci (v rámci možností) a penis se snaží dostat ven a nejde to. Minule jsem nemohl celou noc spát a furt sem na to myslel. Do toho sem nafasoval ještě anální kolík a to už se nevyspíš skoro vůbec. Ach jo, ono se řekne že je to hračka, ale zatraceně šíleně spolehlivá.

jára (Pá, 26. 9. 2008 - 20:09)

ahoj Marku, tvoje zkušenosti a hlavně výdrž bych chtěl mít! Dneska mi bylo cébéčko sundáno a hned jsem vystříkl. Budu ho mít přes víkend volného a pak znovu do klícky! snad to pak vydržím déle. Fakt nemáš problém s čištěním pod předkožkou? já jí mám přetaženou dopředu, protože na žaludu jsem hrozně citlivý a ke konci týdne mě to už pod ní dost pálilo. Ale ten pocit bezmocnosti je fakt neodolatelný. Už se těším!

petrs (Čt, 25. 9. 2008 - 05:09)

Mam manzelku,ale ta mi dovoluje CB sundavat na hygienu,a pak uz nenasazuji.az zase do prace.neni to ono,ale chce to cas.jinak CB je uzasnej vynalez!!!

tom (St, 24. 9. 2008 - 16:09)

ahoj. je mi 16 a hrozně rád onanuju. 3× - 4× denně. napadlo mě, že by se mi líbilo, kdyby mi někdo onanii reguloval pásem cudnosti. nenašla by se nějaká slečna nebo dáma, která by si vzala klíček a vydávala mi ho jen pokud splním to, co si bude přát?

Marek (St, 24. 9. 2008 - 04:09)

Ahoj Járo, já mám podobné zkušenosti. První týden jsem hledal vhodnou velikost kroužků a distančních podložek. Napoprvé jsem se do toho vůbec nedostal a taky se mi to zdálo strašně malé a říkal jsem si že se do toho nemůžu nikdy dostat. No a dneska to bude skoro dva měsíce co ho mám na sobě. Poprvé jsem byl kompletně vyholený, teď už je to jedno. Jsem uzamčený trvale a kolikrát mám takovou erekci, že se nemůžu ani vymočit. Proto uvažuju o zavedení katetru. Jinak za ty dva měsíce jsem se udělal třikrát, vždy přes anál. S hygienou problém není, toho se nemusíš bát.

jára (Út, 23. 9. 2008 - 19:09)

Jsem už šestý den zamčený v mém novém cb6000 a ze začátku to byla fakt síla!!! nejdříve jsem si myslel, že ho tam vůbec nedostanu, pak jsem ho namázl a vtáhl ho tam, protože jsem ho měl tak naběhlý, že ta fakt nešlo. pak spaní v noci a erekce, to byly muka... s podivem močení problémy nedělá, jen mám obavy, že hygiena hlavně předkožky bude problematická - jak to ostatní děláte? poraďte!. No a mastrubace je fakt nemožná. Taky je potřeba se asi občas oholit a k tomu mi ho musí paní sundat. To bude pak stříkačka! Máte někdo podobné zkušenosti ?

petrs (Út, 23. 9. 2008 - 15:09)

ahoj,chodi sem nekdo,kdo vi,treba ho nosi?nebo Zena,ktera ma uzamceneho partnera?

a (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Pracuji v ženském kolektivu abych byl poslušný a pracovitý, když jsem byl ve sprše přišli tři kolegyně a na popud šéfky mi připnuli pás cudnosti. Když neposlechnu nějakou svou kolegyni dostanu na holou. Jsem rád za to všechno.

birdlocked (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

takový kolektiv bych si také přál. Jeho připnutí by mě stimulovalo soustředit se plně na práci a zájem o mimopracovní aktivity by se rovnal nule.

Marek (Út, 23. 9. 2008 - 13:09)

Nemáte někdo zkušenost s pásem cudnosti a současně zavedeným katetrem? Jsem zamčený v CB6000 a napadla mě taková šílená myšlenka mít třeba týden nebo 14 dní zavedený katetr. Nezkoušeli jste to někdo?

Petr (Po, 15. 9. 2008 - 17:09)

Ahoj, tak to by mě zajímaly i tvé další zkušenosti, preotože jsem si myslel, že tenmhle model u nás snad skoro nikdo nemá. nemohl by ses mi ozvat na mail ibf13ebf"seznam.cz? Díky

martin (Pá, 5. 9. 2008 - 12:09)

zkusenosti s latowskim mam, ale tak tyden v kuse. Myslim, ze by to slo jakkoliv dlouho. Na koupalisti by to bylo asi napadny, ale jinak vpohode. Ve volnejsich trenkach to uz videt neni. Natoz s kalhotama. Pohodlny je, i sedet se da.

Petr (So, 30. 8. 2008 - 17:08)

Asi jsi to nikdy pořádně neviděl. CB 2000-6000, dovolím si tvrdit, jsou proti tomu pouhá bižuterní hračka. Plavat s tím můžeš normálně (nohavičkové plavky jsou smozřejmě lepší), k tomu běhání bych byl skeptický. Ale běžel jsem tak zabezpečený naauotbus. Mám ovšem zkušenost se značkou Neosteel. Latowski je esteticky nádherný, ale nevím, jak je to s ním přidlouhodobém nošení i při hygieně v uzamčení... Největší problém také je, naučitse v tom sedět. Latowski je ještě bytelnější brnění, tak nevím, jak jeto s tímto modelem. Snad má někdo zkušenosti...

Reakce (Pá, 29. 8. 2008 - 04:08)

Nebud debil a preci si proboha aspon par prispevku dozadu, jinak by sis nemohl dat nick "muz".

Pokud jsi ovsem napsal tohle, tak jsi totalni schyza:

6. 8. 2008 10:38:00, muž
Nechápu, jak se nějakej chlap může nechat takhle ovládat. To sou takový podpantofláci nebo co? Takovejm ženskejm bych taky dal pás aby se nemohly normálně vychcat a udělat hygienu. Stejně to nemají kvůli neveře, ale protože ty jejich manželky je odmítaj uspokojovat, tak jim daj jakože pás a hrajou si na velký dominy. A je po sexu... Jako možná v některých případech to použít na pár dní jako hru. Ale ňácí chudáčči sou v tom měsíce či roky. To mi fakt hlava nebere.

muž (Pá, 29. 8. 2008 - 01:08)

Pánové, jak myslíte že "Neosteel je konečná"? ... Podle mě je to stejné jako CB 2000/3000 s tím rozdílem, že je to víc nápadný a nedá se s tím jít třeba plavat, zaběhat si apod. ? ... Jinak se taky přidávám k názoru že když něco takovýho velkýho tak Latowski.

Díky za reakce ;-)

Petr (Čt, 28. 8. 2008 - 22:08)

Jde to. Musíš chodit na záchod jako ženký. Mám s tím téměř tříletou ososbní zkušenost...

Martin (Út, 26. 8. 2008 - 00:08)

:-) Trvám na tom, že jedinej seriozní příjemnej a slušivej pás cudnosti je Latowski.

Marek (Čt, 7. 8. 2008 - 14:08)

Ahoj Věrko, ono to jde úplně v pohodě. Ten pás je pro dlouhodobé nošení dělaný. Ale já mám pouze CB6000. Zatím. To je takový začátek. Neosteel, to už je konečná a já vím že v něm časem asi skončím. Máš pravdu, že to máme hodně citlivé a právě ten pocit absolutní bezmoci mě silně vzrušuje. Nedá se to popsat. Můžu se na svůj penis dívat, ale nemůžu se ho dotknout. A noční erekce, to je taky dílo, ale šíleně vzrušující.

Reklama

Přidat komentář