Reklama

Pás cudnosti

Marwel (Ne, 22. 12. 2019 - 07:12)

Obávám se, dostat ho do ruky zkušená domina, skončí za pár měsíců přinejmenším jako totální podpantoflák, v horším případě jako toztřesená troska :-)))

Quido (So, 21. 12. 2019 - 12:12)

Nicméně v masochismu, nebo jakémkoli subovství, je víra, že pokud dáme druhé straně kontrolu nad námi, ona toho nezneužije a bude jednat k našemu nejlepšímu prospěchu. V praxi to ale tak vůbec nefunguje - nakonec jsou z toho různá zranění, kastrace, nemoci, dlouhodobá separace od dosavadních přátel a známých, deprese, sebevraždy, nebo případně naopak vražedné útoky, těžká ublížení na zdraví, soudy a dlouhodobé inkarcerace. Nebo eventuálně dominantní strana nakonec tu submisivní stranu, poté, co ji postupně obere úplně o všechno a zbaví veškeré atraktivity, lidské důstojnosti, fyzického i mentálního zdraví, nakonec v jejím zbědovaném stavu jednoduše pohodí a nahradí někým jiným. Proto si myslím, že i manželská nebo partnerská dominance by měla mít své dohodnuté meze, na kterých by měla submisivní strana důsledně a dlouhodobě trvat, a v případě pokusu o jejich překročení jednoduše přerušit hru.

Baryk (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

Přinejmenším ujíždí, ale co mám dělat, nepůjdu na ulici, navíc ji miluju

Tomík (Pá, 20. 12. 2019 - 18:12)

A čemu se divíš, stává se z tebe subka. U mě to mělo podobný průběh, dnes mi to ani nepřijde, je pravdou, že přes čumák mě Paní udře spíš výjimečně, nicméně bičem zpracovává můj hřbet pravidelně-preventivně. Prý, abych nezvlčil, což v uzamknutí snad ani nejde :-) Děkuji za každý výprask políbením nastavené nožky. Popravdě řečeno zpočátku jsme měl také strach, dnes si neumím představit jiný režim. Uzamčen 7 rokem !

luci (Pá, 20. 12. 2019 - 23:12)

Je to hlavně proto , abys věděl kdo je u vás pánem .

Baryk (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

V tom začínám mít jasno, je to má paní. Její vedení už přijímám bez výhrad - zamčení provedlo své, ale některé fyzické tresty jsou nad mojí únosnost, ale manželka tvrdí, že si časem zvyknu. Já se spíš obávám, že mě netrestá ani tak kvůli mé transformaci na vzornou subku, jako spíš pro své pobavení a uvolnění, vždy je pak vzrušená, někdy musím nastoupit jazykem a dokončit jí, pak je na mě milá

AVP (St, 18. 12. 2019 - 00:12)

Myslím,že pokud se na odpor nepostavíš teď, tak už nikdy. Přečti si osudy ostatních na cudnost.cz. Pokud to myslí vážně, tak tě nakonec dost možná čeká i cuckhold atd.

láďa (Út, 17. 12. 2019 - 14:12)

To asi ano ale na druhou stranu jsem tam kde mě to neskutečně baví a hodně vzrušuje a to je myslím to o čem je pás cudnosti ale i jiných forem jiného než (normálního) sexu .

Alice (Po, 16. 12. 2019 - 20:12)

Gratuluji! začínáš se úspěšně transformovat do role subky, ale pozor, až se to tvé paní zalíbí, už tě nikdy nepustí zpět.

Baryk (Pá, 13. 12. 2019 - 22:12)

Po delším přemlouvaní přistoupila paní na kompromis, prý mi ubere nějaké fyzické tresty a nahradí je pozičními - budu klečet v koutě, je to sice malý, ale přesto dílčí úspěch, nemám rád tělesnou bolest

Patryša (So, 14. 12. 2019 - 20:12)

Neboj Baryku, moje subka měla na počátku podobný problém jako ty, ale je to jen přechodný stav, pár měsíců uzamčení a sexuální abstinence a budeš přijímat bití z rukou ženy s radostí :-))

Návštěvník (So, 7. 12. 2019 - 23:12)

Holky nemůžou dlouhodobě nosit pás cudnosti protože mají krámy, nasadit jim ho můžete tak maximálně když jdou na party bez vás nebo když jedete na par dni na služebni cestu. Ne na stálo.

Čubina (So, 7. 12. 2019 - 21:12)

U mě nastoupila submisivita již po prvním týdnu uzamčení, ale dominance mé Paní se počala projevovat mnohem později a v plném rozsahu mi svoji přísnou ruku dala pocítit cca po roce zamčení. Nicméně se její náročnost i nadále zvyšuje, mnohdy nevím, zda budu schopen do budoucna jejím nárokům dostát, až mě z toho někdy mrazí

DomacíSubka (Čt, 12. 12. 2019 - 18:12)

U nás to bylo tak, že nasazení pásu, iniciovala Madam, když se proflákla moje opakovaná nevěra a začala být dominantní ještě než jsem byl psychicky připraven, asi týden od prvního uzamčení. Faktem je, že z počátku jsem se stavěl na zadní, ale pár přes tvář mě vždy zklidnilo, až po 2 měsících jsem byl povahou nachystán jako subka a madam to dále rozvíjela. Nyní si užívá ona a já pracuji pouze jazykem, madam je spokojená a já smířený - fungujeme takto pátým rokem

Baryk (Pá, 13. 12. 2019 - 18:12)

Prosím, poraďte mi, manželka mě zamkla před měsícem, bylo to její jednostranné rozhodnutí, nezbylo mi, než se přizpůsobit, ale ještě nejsem dostatečně submisivní, aby bych byl , jak uvádí Subka "nachystán" na fyzické tresty, přitom již začala s výprasky. Jednak je to bolestivé a navíc mě to neskutečně ponižuje, odmítnout nemohu, jinak jdu z domu a přijít o ní taky nechci, co teď ?

AVP (Po, 16. 12. 2019 - 06:12)

Proč nemůžeš odmítnout? Dům patří jí? Přišla ti na nevěru? Má nějaký důvod, proč má nad tebou převahu? Pokud ne, a ty se stejně podvolíš, tak už submisivní jsi a je jen otázkou času, než si zvykneš.

Tomík (So, 14. 12. 2019 - 08:12)

Zvykneš si, u mě to mělo podobný průběh, taky jsem se stavěl na zadní, ale Madam neustoupila a ještě od tý doby dost přitvrdila, ani mi to dnes nepřijde

luci (So, 14. 12. 2019 - 00:12)

Těžko radit , je to na tobě , buď si zvykneš , nebo zdrhneš .

DomacíSubka (Pá, 13. 12. 2019 - 18:12)

Pokud vydržíš ještě nějakou dobu, zvykneš si a za čas budeš drsnější zacházení i vyžadovat, tak tomu bylo nejen u mne, mám už nějaké zkušenosti. Hlavně budeš Paní víc milovat

Alča (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

Dobře tě paní zmákla, také bych si chtěla vychovat podobnou subku, asi rozhodím sítě :-))

Reklama

Přidat komentář