Reklama

Pás cudnosti

láďa (Út, 17. 12. 2019 - 14:12)

Ahoj doba zamčení je asi hodně individuální,taky záleží na tom kdo dostal ten nápad ptáčka strčit do klícky pokud přítel tak ho nech ať si to užije a klíček pod stromečkem dárek k nezaplacení!!!!!

Sandra (Út, 17. 12. 2019 - 15:12)

Asi jsme měli na to štěstí ale tak nějak s myšlenkou pasu cudnosti jsme si pohrávali oba dva, a dá se říct že jsme se na tom dohodli oba ale to už jsem tu kdysi psala on hodně masturboval a cítil se provinile. A mě se tento nápad také zamlouval. Ani to není o tom že by byl teď skoro měsíc jen uzamčeny, odemčen je samozřejmě jen moji rukou ale jen tento měsíc nemá povolený orgasmus. Večer ho potrápim pak napíšu bude určitě prosit abych povolila.

Sandra (Út, 17. 12. 2019 - 11:12)

Přítel také nosí klícku, s pravidelností je odemykán na výkend pěkně ho dráždím nebo užíváme sexu a jelikož společně nebydlíme tak je přes týden pěkně zamknutý, nicméně jeden výkend jsme se neviděli potom jsem měla menstruaci a tuto sobotu jsem mu něžně oznámila že když už to vydržel tak dlouho tak že by mohl být výstřik až na štedrý den. No popravdě už je tak neskutečně nadržený že to s ním celkem cloumá. Co myslíte není to na něj moc dlouho? je mu 18.

luci (Út, 17. 12. 2019 - 12:12)

Dle mých zkušeností nemyslím , ale vím .To je opravdu dlouho .

Baryk (Po, 16. 12. 2019 - 19:12)

Samozřejmě bych musel jít, ale již to neřeším, myslím, že je to pro mě takto lepší. Celkově jsem se zklidnil a k manželce mám mnohem lepší vztah. Na výprasky se dá celkem zvyknout, navíc Paní je po nich jako vyměněná, vždy z ní potom spadne veškerý stres z pracovního vypětí a někdy je na mě i celkem milá

AVP (Út, 17. 12. 2019 - 07:12)

Fakt by mě zajímalo, co bys říkal, kdybys měl ten pás na týden sundaný. Pokud bys i přes to souhlasil s nošením pásu i nadále, tak ok.

láďa (Út, 17. 12. 2019 - 09:12)

To že člověk souhlasí po týdnu odemčení z opětovným nasazením je jen první krok druhý krok je když už subík loudí druhý den o zamčení .Pro mě by už byl největší trest zákaz zamykání a zůstat jen tak na holo.

luci (Út, 17. 12. 2019 - 09:12)

Už tě dostala tam , kde tě chtěla mít .

Baryk (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Taky mně to tak připadá, ale s manželkou nehnu a můj odpor značně poklesl. Stupňuje požadavky a nároky, nevím, zda do budoucna obstojím, ani nevím co přijde. Má kolegyňku v práci, co má svého pod zámkem od svatby, to je už přes 15 let, teprve nyní mi manželka sdělila, že je z něj absolutní otrok, zcela bez jakékoliv důstojnosti a dělá vše, co se po něm chce a tahle ženská manželku zřejmě instruuje. Mám strach!

Baryk (Pá, 20. 12. 2019 - 17:12)

Včera jsem byl surově bit, ale o proti dřívějšku jsem to schytal surově přes tvář, několik facek s plnou razancí. Nevím co bylo následně horší, zda způsobená fyzická bolest, nebo ponížení, které dosud přetrvává. Nakonec jsme musel manželce políbit trestající ruku. Jako záminka jí stačila údajně špatně odvedená domácí práce. Paní se neskutečně změnila, vlastně stále se mění, je surová a despotická, ještě před pár měsíci to byla úplně jiná žena, ale prý ji to takto vyhovuje a nehodlá z nově nastoupené cesty uhnout ani o píď.

AVP (So, 21. 12. 2019 - 09:12)

Opět. Pokud už ti neujel vlak, což už se dost možná stalo, tak máš poslední příležitost se vzepřít. Jinak z tebe bude otrok do konce života.

luci (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

Zřejmě je masochista a takové zacházení dominantní manželky mu vyhovuje . V sexu a hlavně deviaci je spousta kombinací , je to o hledání a fantazii . Logika jde mimo .

Patryša (So, 21. 12. 2019 - 20:12)

Proč masochista, stěžuje si , že týrán, navíc je proti své vůli uzamčen a začíná se měnit, což je častý průběh. Ona z něj možná jednou masochistu udělá, ale nativní masochista rozhodně není!

Quido (So, 21. 12. 2019 - 21:12)

Snad, ale kdo se má nechat od své partnerky rozmanitě bít a omezovat, ten k tomu potřebuje mít jisté povahové předpoklady od samého počátku. Mnozí muži by něco takového nikdy nepřipustili, a pokud by se jejich partnerka o něco takového pokusila, fyzicky by se bránili, a případně by daný vztah ihned ukončili. To ovšem samozřejmě neznamená, že muž, který si podobné věci nechá - byť zpočátku jen překvapeně a neochotně - líbit, si na ně nemůže postupně zvykat, a časem je i aktivně vyhledávat a vyžadovat.

Tomík (So, 21. 12. 2019 - 23:12)

Quido, chtěl bych tě vidět na místě Baryka, pokud by tě dostala do ruky nějaká zkušenější dominantní žena, navlékla tě do pásu a začala systematicky zpracovávat. K tomu si představ, že bydlíš pod její střechou, nemáš jinam kam jít, miluješ ji a máš s ní děti. Po měsíci uzamčení nemusíš být masochista a stejně budeš skákat jak píská. Ne všichni, ale většina mužů by takto dopadla.

Quido (Ne, 22. 12. 2019 - 08:12)

Většina mužů ale neřeší bytovou otázku nastěhováním se k podobné domině, nezamiluje se do ní, nezplodí s ní děti, nenechá si navléct pás, a pak nemusí řešit (nebo dokonce trpně neřešit) podobné otázky. A dokonce i mnozí takoví, kteří submisivní nebo masochistické sklony mají, to řeší buď komerčně, nebo se na bázi společné erotické záliby stýkají s takovými dominantními či sadistickými osobami, s nimiž každodenně střechu nad hlavou nesdílejí. Sice je to každého věc, jak si uspořádá svůj život a své vztahy, ale já osobně vnímám Barykův přístup jako bláhový a dlouhodobě škodlivý.

Marwel (Ne, 22. 12. 2019 - 16:12)

Víš prd, co ti nachystá život. Obvykle se podobné věci neplánují, prostě do toho spontánně spadneš a než se naděješ, si v tom až po uši, pak babo raď

Quido (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Já myslím, že ty dominy plánují podobné věci víc než ty "subky". Nic se sice nemá přehánět - dokonce ani plánování - nicméně kdo si život vůbec neplánuje, tomu ho naplánuje někdo jiný...

Čubina (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Vážně, plánují, ty s tím máš osobní zkušenost ??? Já si myslím, že to často vyplyne jen tak, že jeden partner zatlačí toho druhého, kam až mu dovolí.

Quido (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

S tímhhle konkrétně osobně jen okrajovou - jako konzument rozmanitých komerčních erotických služeb. Jsem ale stárnoucí a relativně vzdělaný člověk, který toho obecně hodně prožil, slyšel i přečetl. A na základě svých obecných životních zkušeností i nabytého vzdělání se domnívám, že masochisté jsou obyčejně lidé, kteří mají za sebou nějakou formu zneužívání, které zažívali většinou od útlého věku. Ne každý, kdo byl v dětství zneužíván, se stane masochistou, ale na druhou stranu to platí: drtivá většina masochistů byla zneužívána, a takoví lidé si na další zneužívání a ponižování v dospělosti snáze navyknou.¶ Druhá strana - tedy domina, která je nejednou i sadistkou - má masochistu jako kořist, kterou má zapotřebí připravit o důstojnost, fyzicky ji rozmanitě deprivovat a poškozovat, vykořisťovat ji ekonomicky, a po jejím celkovém vysátí ji nakonec nejspíš i zahodit a nahradit další obětí. Uchvácení, vysávání a zahození kořisti se ovšem ze strany predátorky aspoň bez rudimentárního plánování nikdy neobejde. Krom toho, domina je od toho dominou, aby více či méně o všem rozhodovala i za svou "subku". A i to soustavné každodenní rozhodování v praxi vyžaduje stanovení si jistých priorit, pravidel, a tedy také jisté plánování.

Reklama

Přidat komentář