Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2019 - 00:11)

pás cudnosti mi opravdu zlepšil život. Niní nemám strach s dívkami navýzat kontakt a nemusím se bát že k něčemu dojde.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

omlouvám se za neznalost, mamka mi prostě nasadila v před třemi týdny pás cudnosti (je mi 17 ) a řekla jen že na děti mám čas Jsem panic a tak se začínám učit.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 02:11)

Pokud to není fake, tak je to docela drsné a skoro i na sociálku.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 23:11)

No asi takhle asi před měsícem jsem měl na diskotéce v opilosti první sex, nechráněný, hned druhý den ráno jsem se ze strachu že otěhotní přiznal že se něco stalo a všecchno to řekl rodičům , po vzájemné dohodě jsem na pás cudnosti přistoupil snáz jako používat kondom který si musím hlídat.O dívky zájem mám ale sex s nimy opravdu nevyhledávám, ale stalo se a já byl naprosto nepřipraven , ted diskotéky si platím sám z brygád takže mi naši nekecají do toho za co je utratím .První týden to byla muka ale teď po třech týdnech už ani nevím že ho mám(až na občasné skřípnutí). Nyní právě začínám na internetu poznávat své a ženské tělo, co a jak a jak je to se sexem, co je bezpečné, jak dívku udělat jak ji sbalit, co mají rády.
A jak budu připraven a budu mít nastudováno pás cudnosti půjde dolů.

láďa (Ne, 24. 11. 2019 - 11:11)

Docela se omlouvám za mé příspěvky nějak mi nedošel tvůj věk a pozice vlastníka klíče ale věř že po odemčení je zážitek úplně jiný je možné že to odezní a budeš volný držím palce.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

tak to potom chápu proč se ženám nelíbí anál, nic z toho nemají .

Návštěvník (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

Dobrý den taky přidám dotaz k análu .
po třech týdnech v pásu jsem si udělal mikling. A při tom mě napadla taková otázka , dělá jim dráždění prostaty žen taky tak dobře ?

luci (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

Doplň si anatomické znalosti , ženy prostatu nemají .

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

se omlouvám za neznalost, na škole jsme nic takového neprobírali a zdravku nestuduji.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

aha , tak proto ženy nemají rády anál

Zamceny (Út, 19. 11. 2019 - 19:11)

Ahoj, ještě bych na vás prosím měl jeden dotaz. Když mám ráno erekci, vlastně při každé erekci v pásu cudnosti, mi varlata díky ní, úplně zfialovy, pře se to v kroužku samozřejmě zvětší. Může při takové erekci, i během těch co jsou ve spánku, dojít k poškození a funkčnosti varlat? Že třeba pak budu neplodny? Děkuji

luci (Út, 19. 11. 2019 - 23:11)

Pokud je erekce krátkodobá , tak ne .

Zamceny (St, 20. 11. 2019 - 21:11)

Co je považováno prosím za krátkodobou erekci? Každý to máme jinak.

luci (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

Do deseti minut .

Zamceny (Čt, 21. 11. 2019 - 07:11)

V tom případě X je to pře noc nebezpečné. Děkuji za odpověď

láďa (Út, 19. 11. 2019 - 20:11)

Jak dlouho jsi zamčený že tak hrozně řešíš erekci počkej tak 10 dní a je po problémech .Táhnu 3 tí měsíc pod zámkem a už mi to nepříjde a varlata dobrý docela se bojím odemčení ,po třech letech užívání jsem dostal volno asi na deset dní a bylo to docela divný připadal jsem si nahý ale držím palce a pokud to chceš sám tak musíš vydržet a hlavně si neztěžuj holky to nemají rády.Myslím když chceš poradit podívej se na cudnost.cz je tam hodně zkušeností a životních osudů subíků a podobných debílků jako jsme my.

Návštěvník (Út, 19. 11. 2019 - 09:11)

Pás cudnosti je blbost. Přeci vždy se dá šustit s ženou i mužem ze zadu hezky na análku.

warp (Út, 19. 11. 2019 - 10:11)

To jo, ale většina žen si piglování do zadečku zdaleka neužije tak, jak do pipiny. Některé vůbec. A na rychlovky taky není šukání do zadku moc pohodlné.

Zamceny (Po, 18. 11. 2019 - 09:11)

Ahoj, mám již druhý pás cudnosti( stejný typ) na zkoušku. Problém je v tom, že i když si dám největší kroužek co k tomu mám, tak mi to hodně svírá a obepíná varlata a celkem to bolí. Předchozí pás cudnosti byl stejný typ a tam jsem používal kroužek o číslo menší, než největší velikost co k tomu byla a vše bylo v pohodě. Myslíte že je někdy i lepší menší a těsnější kroužek než větší?

Návštěvník (Po, 18. 11. 2019 - 15:11)

A co máš za pás? Máš pás s dilatačními kroužky? Pokud jo, tak zkuz delší kroužek.

Reklama

Přidat komentář