Reklama

Pás cudnosti

SubStein (Čt, 12. 12. 2019 - 21:12)

Paní, hlásím se do služby !!!

AVP (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

A co bys chtěla vědět?

láďa (Čt, 12. 12. 2019 - 20:12)

Alčo sítě rozhoď a i když nás zamčených je asi hodně nevím jak budeš úspěšná je tu asi hodně pisálků kteří neví jak chutná zamčený penis a píšou tu spíš své sny než užitečné rady z vlastní zkušenosti.Ale držím palce ať najdeš.

Hanka (Čt, 5. 12. 2019 - 10:12)

Hm škoda, že jen subíci a o pánskejch... že ne i někdo o pésech pro holky

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 14:12)

Jo to je škoda taky uvažuju že bych to koupil přítelkyni ale nevím jak se na to bude tvářit

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 00:12)

ptám se na pánský T-pás - nevýhody , výhody jaký doporučíte

Hanka (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Koukám, jen o pánských...

láďa (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

Hanko koukala jsi kolik se nabízí pásů pro chlapi a kolik pro holky? Už jen ten rozdíl na trhu vypovídá koho pás cudnosti dokáže víc změnit . Nemusí to být pravda ale mě a mojí ženě po třiceti letech manželství změnil jak život tak sex k lepšímu netuším co by se stalo uzamknout pipinu ?? Nedokážu posoudit nezkusil jsem.

luci (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

No právě , o tom to je . Zamknout je a udělat z nich paroháče , ještě jsou spokojení . Někteří si to dokonce pochvalují .

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Dobrý den.
Čím se řídit při výběru T- pásu ? Na co si dát pozor?

Tomík (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Co se týká pozičních trestů, obvykle jsem poslán do kouta, kde stojím třeba i 1/2 hodiny, někdy mě Paní nechá pro změnu klečet, ale svoje botky jako pomůcku dosud nepoužila. Zdá se mi to jako efektivní prvek, nevím, zda se jí mám o tom zmínit

láďa (Ne, 1. 12. 2019 - 07:12)

Je to rada pro všechny kteří mají představu o životě a sexu zvlášť o formách které nejsou trochu a nebo hodně v rámci společnosti normální ,mluvit svěřit se a doufat že to partnerka,nebo partner pochopí v lepším případě je to chytí taky a začnou experimentovat s námi nebo nám to jen dovolí a tolerují a pokud ne je hloupé trpět a schovávat si své touhy a sny jen pro sebe.

Tomík (Po, 2. 12. 2019 - 17:12)

Jaká rada? Nějak ti nerozumím. Každopádně Paní na zpestření mého klečení u jejích oblíbených střevíčků kývla, prý je to senza nápad, abych cítil během disciplíny její fascinující vůni, prý aspoň lépe pochopím, kam patřím- k božským nožkám mé Velitelky

Adam (St, 4. 12. 2019 - 20:12)

Tak jsem to Paní taky navrhnul, ale prý raději zůstane u fyzických trestů. Faktem je, že pro ni je mé bičování spíš takové odreagování z práce, kde má velkou odpovědnost za kolektiv , který vede. Na druhou stranu se to někdy vážně těžce snáší, když má třeba náročnější období, pak jsem bit i denně a to mě nešetří, nicméně je pak v pohodě a proto se vyplatí něco vytrpět.

Marwel (Čt, 5. 12. 2019 - 20:12)

To tě vážně takto "zpracovává" ? Nevím, zda bych to vydržel, jinak já jsem bit vždy za nějaké nedostatky, ale Madam mě taky nešetří, vzhledem k tomu, že je hodně vytížená a nemá čas na výprasky , tak mě většinou jen profackuje, to ale stojí za to, štípe mě potom obličej třeba i hodinu. No, musím se víc snažit. Jinak s těmi botkami to chce teď taky zkusit, jsme na to zvědav, prý budu klečet pravidelně každý večer

Toman (Pá, 6. 12. 2019 - 19:12)

A to si necháš líbit? Chápu, kdybys udělal nějakej větší průser, ale za drobné nedostatky surové bití přes čumák, to bych asi nesnes

Marwel (Pá, 6. 12. 2019 - 20:12)

Také bych si to dřív nenechal líbit, ale jak říká Alice, jakmile jsi uzamčený, je otázkou času, než nastoupí submisivita a necháš si líbit podobné věci

láďa (Pá, 6. 12. 2019 - 22:12)

Nemyslím že je to nástup submisivity ale změna to je , už jen nemožnost dělat si z penisem co chci a když tak kastelánka o tom ví protože má klíč chvíli to člověk vydrží a pak začne loudit a podlézat a to je ten moment jak držitel klíče bude reagovat asi si z nás zamčených může udělat co chce třeba subíka ,otroka ,nebo jen pozorného manžela.Ale jak už jsem psal je to jen na domluvě a o tom že pás cudnosti není v kalhotech ale v hlavě.

Marwel (So, 7. 12. 2019 - 19:12)

Ty jsi zřejmě nikdy nebyl uzamčen delší dobu, že? Když píšu, že se dostaví nástup naprosté submisivity , tak to tak skutečně je a určitě nejsem sám, kdo to tak vnímá, není to důsledek škemrání, je to touha své Madam naprosto patřit.

láďa (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Nevím čím je myšlena delší doba, ale jsem pod zámkem od 3. září a celkem jsem zamykán už třetí rok a myslím že pocity už můžu i někomu zdělit .Zážitků už mám dost a po třiceti letech věrného manželství si myslím že vím komu patřím a proč. Určitě to není pásem a pás si nevymyslela žena ani já.Byla to náhoda a trochu zvědavost ale hodně nám to pomohlo jak ve vztahu tak v sexu ale myslím že každý to má nastavené jinak.

Reklama

Přidat komentář