Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tony (Út, 5. 11. 2019 - 07:11)

Vyštváni nebyli, jenom tu pár jehovistů během diskuze odpadlo a to i tací, co v té sektě byli přes 20 let. Bylo tu to pro ně kontraproduktivní.

Rizoto (Po, 4. 11. 2019 - 22:11)

Matrix je možná simulace vesmíru nebo toho co myslíme, že je náš svět.

Rakato (Po, 4. 11. 2019 - 23:11)

Ty už ses s tím Matrixem nadobro pomátl. Paradoxně máš pravdu v tom, že člověk je z poloviny naprogramovaný robot, protože ho z části ovládají hormony a vrozené reflexy. V tomto smyslu jsi matrix ty sám, malý naprogramovaný svět, který tady kolovrátkuje furt to samé a snižuje úroveň vlákna.

Co to (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

je Matrix??

Nona (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

:)

Tonda Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Multinicku, mé pravé jméno je bez té čáry mezi, s tou čarou jde o tvůj fejk. ˇ-------------------Že já jsem tu toho cvoka zval.

sardanapal* (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Tondo - Vole
Nám je to taky - "ukradený"...

Tonda_Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Můj starý nick byl ukraden. Nevím jak to funguje, ale je to tak.

Tonda_Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

To předešlé psal někdo jiný, zřejmě bouček od Hvězdouna. Jeho manželka. Můj nový nick je opravdu můj. Udělal jsem ho cestou z Hamburku

Tonda Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Snad tu každému docvakne, že to, co tu bylo dnes napsáno pod mým jménem napsal multinick.

Steve (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Doufám. Taky doufám že už budeš VŽDY psát pod tímto registrovaným nickem - anonymi já neberu vážně.

Jirka (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Již od prvního příspěvku jsem reagoval na multiníkovi komentáře.

Tony (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Vlastně to může být jak píšeš ty, jen nevím a nevím nakolik je to pravděpodobné, neumím to spočítat a nikdo jiný také ne. jedině subjektivní pocit rozhoduje, zda spíš věřím na to či ono. A je to tak i u jiných, jen sií to nechtějí přiznat, věda je také jen nejistá víra. Samozřejmě z praktického pohledu se budu držet toho, co vidím a slyším raději, ale nemůžu si tím být jist ani tvrdit, že je to pravděpodobné, jen subjektivně se mi zdá pravděpodobnější, že když vypadnu z okna, spadnu dolů, ale může to být matrix atd... a nevím to určitě, ani pravděpodobnost objektivně nevím.

Tony (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

I bez znalosti podstaty hmoty můžeme stavět baráky a létat na Měsíc (pokud to není jen matrix), ale to nemluví o tom, jestli známe či neznáme podstatu hmoty či vesmíru.

Tony (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

když počítáte pravěpodobnost něčeho, výskyt z minulosti může být přelud případně se v budoucnosti může stát něco, co změní danou pravděpodobnost. Je zde logická možnost matrixu i logický problém indukce. Tedy věda je velmi nejistá a proto se stále mění často. věda je jen druh nejisté víry, pravědpodobnosti jsou subjektivní, to co pozoruje věda může být zmatené z matrixu, ani vědci nemusí existovat nebo mohou mít přeludy.Přístroje mohou být od boha co se převléká za vědce či je vede, nebo jsou přístroje založené na nejistých vírách. V Římě také vyráběli přístroje a neznali základní fyzikální jevy. My také nevíme co je temná energie a vyrábíme přitom mikrovlnky... ale nevíme, co je podstat hmoty.

Rakato (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Napsali jsi: "Starý Zákon je stínem Nového Zákona." To nezní zrovna jako tvé nové tvrzení, že oba zákony jsou jak dvě křídla - jeden bez druhého nemohou být. Podle mě hodně tady na vlákně účelově kecáš. Měla by sis líp zrovnat názory na víru, ať jsou stále platné. Chybu udělá každý, ale u tebe je běžné, že ji nepřiznáš.

mima (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

" Starý Zákon je stínem Nového Zákona" Rakato, co se ti na a této větě nelíbí :-) zamyslel ses vůbec co je to stín? Takže, aby bylo jasno :-) .......
stín vždy, od počátku, byl hlavním ukazatelem času. Času minulého, přítomného i budoucího. Podle aktuální pozice stínu, jde určit čas. První hodiny " sluneční hodiny" byly právě na tomto jevů sestavený. Stín sám o sobě neexistuje. Je závislý na svém partnerů a to jsou ty dva křídla :-) Jeho partner je slunce. Slunce pomocí stínu nám ukazuje v jakém čase jsme žili, kde se nacházíme a kde směřuje. Stín bez slunce, světla neexistuje, tak jak slunce, světlo bude vždy vrhat stín.......... Starý Zákon a Nový Zákon jsou Boží hodiny........kdyby lidstvo pochopilo jakou pozicí mají tyto knihy, kde se teď nacházíme, přesně by mohli určit čas......

Rakato (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

Neokecávej to, už je jasné, že starý zákon nemusíš. Tvá víra není pravá, bez starého zákona ne.

mima (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Zákon je pouhým stínem dobra, jež mělo přijít, nikoli jeho skutečným obrazem........ Židům 10 kap.

Rakato (Út, 5. 11. 2019 - 14:11)

S takovou filosofií tě brzo zavřou za nějakou kriminalitu, neboť co může být podle tebe dobrem, podle zákona může být zlem. Zákon je zákon, protože platí. Když si z bible vybíráš, co platí, a co ne, jsi marná. --------------------- K výroku, který uvádíš: Je to jen zbytečné vyjádření názoru, že zákony nemohou přesně řešit všechny problémy. Ovšem od toho jsou soudci, aby zohlednili individualnosti každé kauzy.

Reklama

Přidat komentář