Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

ten Petr co tu (St, 4. 5. 2011 - 16:05)

jojo,je to tu jak u suchánků.co takhle udělat celorepublikový srazík?né,dělám si srandu i když...... :D já tu bohužel jako naše Lara nechodím tak často protože mám teď tolik práce že ani nevím kde mám pupík ale když se k němu dostanu tak už si ho tolik nemučím ale spíše se v něm vrtám jen tak prstem.jinak nic novýho.mějte se a pište více Petr

Lara (St, 4. 5. 2011 - 15:05)

Chodim sem minimálně třikrát týdně .

martin-bellybut (Po, 2. 5. 2011 - 17:05)

Ahojky lidičky no Lara podle mě sem chodí ale co má psát když už to vše napsala a tobě petře mě se ty jehly v mém pupíku moc libí a jinak si tam i strkám špičatej zbroušenej šroubovák .Chtěl bych dost širokej i dost hlubokej pupík .Kdyby to šlo jednoduše tak si ho tak i nechám zvěčit.A co inflace pupku petře co ty nato nemáš chuť si to někdy zkusit a nebo vodou ?

petr (Po, 2. 5. 2011 - 17:05)

Nějak to tu chcípá.....hoši vy ste se zbláznili né. Pupík mám silně vzrušivel, ale že bych si do něj strkal jehly ani náhodou. Mám rád jemný dráždění při pěkný šukačce, ale nic jinýho.

Cerbera (Ne, 1. 5. 2011 - 23:05)

Nějak to tu chcípá.. chodí sem ještě vůbec Lara?

martin-bellybut (Po, 18. 4. 2011 - 20:04)

Ahojky martine já jsem měl 5cm dlouhý vrut zašoubovanej úplně celý v pupíčku a nic se mi nestalo zatim.A jinak i tak si rád hraju a mám to rád takhle si mučit pupík

Martin (Po, 18. 4. 2011 - 08:04)

No jo, jen si pište. Jenom pozor na ty vruty, kousek níž jsou střeva a ta by se mohla ošklivě zamotat :-)

Martin (Po, 18. 4. 2011 - 06:04)

Ahojky marty XXX ten drát zkusim a jinak je tu ještě nějaký martin a nevim kdo to je ale já to nejsem tak tady budu bllybuttonmetaliza

Martin se divi, (Po, 18. 4. 2011 - 05:04)

3.4.2011 19:35 - Martin
To já mám rád v pupíku i několik jehel a nebo teď si hraju tak že si zašroubovávám vrut do pupíku co nejvíc až je tam celý a nebo i šroub a je tu dobrý .
nejvíc.A mám je i na novém účtě na youtube.Jinak chci si nafouknout pupík hodně moc až bude dost obrovský a i tvrdý a pak si strčit do pupíku několik jehel.Jinak si pupík nafukuji každej den moc se mi to libí .

m (Ne, 17. 4. 2011 - 20:04)

Jenom nevím, proč je tato...nu nevv!M zkusíš to tedy s tím cínem, přes pupík do bříška ??

Martin (Ne, 17. 4. 2011 - 20:04)

Jenom nevím, proč je tato ... diskuze v sekci Psychologie :-(

Martin (Ne, 17. 4. 2011 - 16:04)

ahojky přátelé má někdo nápad co mám dělat s pupíkem při inflaci hm.Jestli vás něco napadá tak napiš te.Moc rád zkoušim nové a i nebezpečné kousky.Když mi něco napíšete tak to zkusim a dám na youtube.

Cerbera (So, 16. 4. 2011 - 22:04)

Super video! Díky, hned ho přidám na fórum ;)

Lara (So, 16. 4. 2011 - 18:04)

Konečně video s krásnou holkou , s krásným bříškem . A zpoustu dalších videí

http://bellyfetishtube.com/video/NGRWHKA6B19K/nice-girl-belly-play

Cerbera (Čt, 14. 4. 2011 - 23:04)

doporučuju http://www.bellylove.net/smf/ . Je to fórum, na kterým je spousta obrázků i videjí. Já jsem tam registrovaný už skoro 2 roky ;)

Martin (Út, 12. 4. 2011 - 06:04)

Tak tady je můj účet na youtube.
http://www.youtube.com/user/bellybuttonmetaliza?feature=mhsn

Martin (Po, 11. 4. 2011 - 07:04)

Ahojky lidičky tak už mám i pár videi s inflaci-nafouknutí bříška co nejvíc.A mám je i na novém účtě na youtube.Jinak chci si nafouknout pupík hodně moc až bude dost obrovský a i tvrdý a pak si strčit do pupíku několik jehel.Jinak si pupík nafukuji každej den moc se mi to libí .

košilka (Ne, 10. 4. 2011 - 12:04)

Ahoj, takže nejsem sama....Mě se taky moc líbí bolest v pupíku nechceš o tom pokecat po mejlu nebo skypu?

Martin (Ne, 3. 4. 2011 - 19:04)

Ahojky rád se podívam jak si nafoukneš vzduchem pupík na maximum.A i jak si strkáš jehlu do pupíku co nejvíc.To já mám rád v pupíku i několik jehel a nebo teď si hraju tak že si zašroubovávám vrut do pupíku co nejvíc až je tam celý a nebo i šroub a je tu dobrý .

Martin (Čt, 31. 3. 2011 - 08:03)

Ahojky Marty XXX to víš že se rádi taky podiváme nechceš to dát na youtube?

Reklama

Přidat komentář