Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 21:06)

:-) taková škoda že je dovnitř,ale co,pokecat můžeme :D takže když si na pupík saháš tak je ti to určitě příjemné,viď?a líbí se ti pupíky co jsou ven nebo ty co jsou dovnitř a nebo to tak moc neřešíš?

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 21:06)

Petr: Nějak nedokážu objektivně posoudit, jaký mám pupík. Prostě dírka do bříška, no :-)
Dominantní být nemůžeš. Ty ne. Nechat se seřezat je jen bezcenný fyzický akt. K tomu je zapotřebí hodně z toho nehmatatelného. Například respekt z muže, úcta k němu, ten příjemný strach z něj a to, že se klepeš už když vejde do dveří natož, když se tě prstem dotkne.
A jak tě asi nepřekvapí - nic z toho nesplňuješ, Petruško.

:-) (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

:-) : přesně tak,popsal...Nějak jsem neodolala a zareagovala, svým způsobem jsi udělal "gentlemanské" gesto. Ale když tuto diskusi pročítám, dochází mi, že "promačkávání" pupíku je součástí mého života - pamatuju na příhodu ze školky, kdy mě paní učitelka neustále napomínala, ať svůj pupek nechám na pokoji :-). Můj pupík - je dovnitř!

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

i to jsou samozřejmě krásné hrátky,proč by ne.dominou nemusíš být,to bych pak byl já dominantní :P jaký máš pupík?určitě krásný,úplně ho vidím :P

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

Petr: No, když už jsi na to téma zabrousil, tak ne.
Mám ráda mazlení i násilí. Násilí v tom smyslu, že dostanu bičem přes záda, kousání do krku a bradavek, tahání za vlasy a pouta na rukou.
Domina ze mě asi do rána nebude.

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

:-) : přesně tak,popsal nám tady vše,co má rád a co prožívá a to se mi líbí,vážím si ho ať si říká kdo chce co chce.kdo z nás ve svém životě nezalhal,nechť hodí kamenem :)a co ty,máš stejné zaměření jako mi nebo jsi jen náruživý čtenář/ka?pokud patříš mezi nás,jakým jsi byl/a obdařený/á pupíkem?dovnitř nebo ven?

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

tak to je vážně škoda.a co kdybych se polepšil?dala by jsi mi šanci?jsem fakt dobrej hráč a vím že bys nelitovala.už dávno vím že Ty by jsi byla ta,která by to všechno vedla,má Domina,poslouchal bych tě jako blbý pes a dělal vše co by jsem ti na očích viděl,lásko,má,vzdálená,nebo ne?

:-) (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

jasně že jsem chlap,to jsem...Chtěl jsi podpořit Laru, jj.

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

Petr: No, že seš to ty tak po prvních tvých úspěších ti možná pustím trochu i do pupíku, ale to si ještě musím vážně rozmyslet.
V pořádku nejsi jediný ani jediná, kdo při masturbaci myslí na mě. Už jsem se s tím smířila.
Ačkoli jsi na lízání bot nepochybně ten pravý, tak jsem pravdomluvná a netahám se se lháři.

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

jasně že jsem chlap,to jsem trošku lhal,abych zlehčil situaci :D nic jsem tím nezamýšlel,smajlíku :-)

:-) (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

wow,tak na to se už...Snažil ses, stejně seš chlap. To lhaní ti nejde.

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

wow,tak na to se už těším,léčbu elektrošoky miluji,hlavně když jí budeš provádět ty,to bude super,jupíííí.ale sem tam bys mi mohla pustit trošku proudu do pupíku,ne?však víš jak mi pupíčkáři to milujeme.to je dneska krásný večer,asi se tu u této diskuze pořádně udělám a budu přitom myslet jen a pouze na tebe.jo,to bude slast.jo a vešlice rád bych ti ty tvé boty olízal a pak by jsi mě mohla pochcat záda a pěkně se mi vysrat na pupík,z kterého by jsi to pěkně pomaličku slízala,hmmmm,to bych byl hned hotový,o tom se mi bude určitě dneska zdát.kde bydlíš?že by sme dali srazík,pokecali,poblbli,seš taková super holka na pokec.já jsem z Havířova.tak,co,dáme scuka?můžem peklit u mě

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

Petr: Ne prosím tě, hlavně se mi neklaň. U mých nohou už je i tak přecpáno ovšem pokud bys pěkně poprosil můžeš mi umýt boty.
Ne, prosím tě už podruhé. Lháře si nech pro sebe to je tvoje krevní skupina. Budu ráda, když si všechny necháš pro sebe. Považuju to za ideální.
Ne, neboj, že bych ti zapomněla napsat. Evidentně to potřebuješ jako sůl.
Zkusíme to jako ve školce ano? Lhát je špatné, upřímnost je dobrá. To si zpívej každý večer před spaním, ano broučku? Když jde morálka mimo tebe a nechápeš, co je dobré a co je špatné, tak to zkusíme sugescí. Nebo ti na to mám udělat Pavlům reflex? Třeba vždycky když prohlásíš, že upřímnost je prkotina a podvody jsou přece super čuper normálka, tak dostaneš elektrickou ránu do ...dramatická pauza...ne do pupíku. Do kundičky!

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

OOOOOO,jak jsi mocná,jak jsi chytrá,klaním se ti a žádám tě o tvé odpuštění,už nikdy na netu nezalžu,to bych se propadl do lhářského pekla a ty by jsi mi tam určitě strkala ty největší špalky do zadku,to by ti určitě udělalo radost,viď?jak dlouho jsi hledala člověka na kterém by jsi si zgustla?vono,na netu to není žádný problém,dnešní večer ti já splním přání,projedu veškeré diskusní fora a jakmile narazím na nějakého lháře tak ti o něm okamžitě podám hlášení abys ho mohla,ty náš největší mravokárče,pořádně poučit co je to pravda a lež.krávo.proč se vůbec tebou zaobírám,sám nevím,ale nějaqk mě to vnitřně naplňuje když se přikláním ke lhářům,hold,takový už svět je,plný lží a leváren.přeji ti hodně zdaru při lovu dalších lhářů.Petrjo a nezapomeň mi prosím tě něco napsat,potřebuji se ještě více zasmát,krávo,teda promiň,Agro :D

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 20:06)

Lara: Ty si potřebuješ něco přečíst o tom, že důležitost a hodnota není jedno a to samé? A jajaj... čím dál tím líp. Ale za ten nápad tě chválím ovšem pokud nechápeš něco tak elementárního možná bys měl začít s četbou Ferdy mravence než pokročíš k náročnější literatuře, která ti vysvětlí rozdílné významy slov důležitý a hodnotný. Jen pořád nechápu jaktože sis toho ještě nevšiml v praktickém životě, ale nikdo není dokonalý.
A tvé otázce. Vzhledem k tomu, že jsi lhář a podvodník nejsi kompetentní k tomu, aby sis žádal jakékoli odpovědi. Kdybych měla odpovídat každému lháři a podvodníkovi nedělala bych nic jiného protože zas tak originální s tou neupřímností nejsi.
Ale zkusil jsi to, no.

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 19:06)

Petra: Už tě v ústech mám a dvakrát :-)
To, že jsi rád, když ti někdo lže a podvádí tě je sice zvláštní, ale tvoje věc. Mohu tě seznámit i s dalšími lháři, kteří tě budou klamat, pokud máš zájem.
To, že je pro tebe pravda a poctivost prkotina je zase tvoje pokřivená morálka.
Ten, kdo řekne, že lhající je lhář a podvádějící je podvodník není ubohý, ale pravdomluvný Petruško. Už tě v té puse mám potřetí, že? No jo no. Každý den prostě člověku přání nevycházejí.
Kdykoli potkám lháře a podvádějícího hned mu o tobě povím a on za tebou pomaže do tvé otevřené náruče. Budete si rozumět. Můžete se vzájemně poplácávat po zádech mlít nelogické báchorky o tom, že lhát neznamená být lhář a že pravda a upřímnost jsou jen prkotiny. Jen houšť! A jasně každý, kdo nemá rád lži a podvody je ubohý to dá rozum. To lháři a podvodníci, to jsou machři! Nechceš si všechny lháře a podvodníky nastěhovat domů, Petruško, když jsi za ně tak ráda? Prokážeš tím světu službu. Aspoň se to pěkně rozdělí na ty, kteří mají rádi upřímnost - což nejste vy, jak jistě chápeš - a na ty, kteří lžou, podvádí a nechápou co je na tom špatného - ano, to už jste vy.
Přeju ti na každém prstu deset lhářů a neupřímných podvodníků. Nikomu jinému bych to nepřála, ale vzhledem k tomu jakými se tu chlubíš hodnotami je to z mé strany to nejlepší co ti můžu přát, zlatíčko Petruško Petře.

Petr (Pá, 3. 6. 2011 - 19:06)

Hele,Agro,mě si vůbec do úst neber,byl jsem jeden z prvních komu to Laráček řekl a jsem rád že jsem mezi těmi prvními byl.když to nedokážeš přenést přes srdce tak se upíchni na jinou stránku kde můžeš odsuzovat koho chceš,ale sem už nelez.ty mi připomínáš jednu pitku která tu kdysi psala a s kterou jsem měl já konflikt.prostě se to stalo,nikdo není neomylný,určitě ani ty.plně ho chápu že chtěl skrýt svou identitu,i já se musím přiznat,nejsem Petr ale Petra a už jsem nachytala spoustu naivních lidí,hehe a vůbec mě to nesere.tak a co mi teď povíš?doufám že nic protože jsi ubohá,nic víc.zdravím pupíkáře a všechny co tento fetiš milují a neřeší takové prkotiny jako Agra.Petr

Lara (Pá, 3. 6. 2011 - 19:06)

Dobrý , souhlasím s tebou . Já jsem to nechtěl tvrdit , že když jsem lhal a podváděl že nejsem lhář a podvodník . Třeba jsem to takhle špatně napsal , znovu si to číst teď nebudu , říkám že mám málo času . Ohledně té Magdy , v pohodě , souhlasim . Mezi důležitostí a hodnotou je tedy rozdíl , dobře , to mě nenapadlo , bylo by dobrý kdybych si o tom něco přečetl . Tyj jsi si tady toho hodně přečetla než jsem napsal že jsem kluk , nebo to tu čteš poprvé teprve před před pár dnima od doby , co jsem napsal že jsem kluk ?

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 18:06)

Lara: Možná je mnohem víc zklamaná Magda. To víš, říkala jsem ti že z obelhání a podvodů má radost jen minimum lidí.

Agra (Pá, 3. 6. 2011 - 18:06)

Lara: Je zajímavé, jak vysvětluješ, že jsi sice lhal a podváděl, ale stejně nejsi lhář a podvodník protože ten kdo lže a podvádí podvodník a lhář není.
Co by tedy byl jiného? Kdo lže je lhář. Kdo podvádí je podvodník. To nemá s mým názorem, co dělat. To jsou fakta a ne názory. Kdo jiný by než lhář je člověk, který lže? Kdo jiný než podvodník je člověk který podvádí?
Jsi lhář a podvodník protože jsi lhal a podváděl, jak tomu chceš říkat jinak? Červená karkulka? Budulínek?
Co mluvíš o důležitosti člověka? Já mluvím o hodnotě člověka a to je něco jiného. Mnoho lhářů a podvodníků jsou velice důležití lidé. Jenže mají menší hodnotu než ti, co nelžou a nepodvádí.
Stejně tak neexistuje žádné tvoje "pro někoho lhář pro někoho důležitý a milovaný" neexistuje. Prostě jsi buď lhář nebo ne. To, jak tě vnímají ostatní je jedno - podstatná jsou pouze fakta o tom zda-li lžeš a podvádíš nebo ne.
Ne, to co jsi udělal není předstírání, ale systematický a dlouhodobý podvod. Ale pokud se ti slovo podvod tolik nelíbí, tak tomu můžeme říkat předstírání protože předstírání je druh podvodu. Takže je to zase prašť jako uhoď.
Prosím, pověz mi ještě jednou proč ten kdo lže a podvádí není lhář a podvodník!
To je s tebou pořád dokola: "ano, lhal jsem ale nejsem lhář" a "ano, podváděl jsem ale nejsem podvodník". Jak zaseknutá deska. To říkáš pořád dokola, že ten kdo lže není lhář atd.

Reklama

Přidat komentář