Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

Lara (Pá, 3. 6. 2011 - 14:06)

Jsem tak zklamanej z toho že nenapsala Magda .

Lara (Pá, 3. 6. 2011 - 14:06)

Ahoj Agro . Vůbec nic nemám proti tvé první větě ( Nemusím se bát, že by ses zase vydával za holku ) . Opoměl jsem napsat , že tato věta je pouze v rámci naší diskuze tady na doktorce . Nechtěl jsem přesvědčovat , že jinde nebudu lhát , vyjádřil jsem se neúplně .

Agra - máš takovou povahu - lživou a podvádějící.

- Tvůj názor respektuju .

Agra - Jak přesně jsi přišel na to, že ty jako lhář a podvodník máš větší hodnotu než kdokoli kdo není lhář a podvodník?

- Stačilo mi k tomu neřídit striktně pravidla , že ten kdo lže a podvádí je atomaticky méně důležitý než člověk bez těchto činů . Zkusim to víc rozebrat . Je potřeba brát na vědomí , že "důležitý člověk" v takto základním a ničím neopodstatněným zněním je relativní pojem . Nemůže být totiž důležitý sám o sobě ale poue ve vztahu k něčemu , k někomu . Jeho důležitost je právě závislá na té druhé části vztahu ( člověk , průběh děje ) . Jinými slovy - důležitý jak pro koho , pro co .
V mém případě si vy na můj čin ( předstírání ) můžete utvořit zcela konečný a jasný názor . Znáte čin a jeho příčinu .

Agra - Lhář a podvodník si myslí, že má větší hodnotu než člověk, který ho označí pravým jménem čistě jen protože komentoval realitu.

- Důvod toho , že já sám pro sebe mám větší hodnotu než ty není ten , že jsi mě označila za podvodníka . Proti tvému označení podvodníkem nic nemám .
Když už jsme u toho podvodníka . Myslim že v mím případě není slovo podvod není výstižné , předstírání sedí .

Agra - Chápeš, že říct ti, že jsi lhář a podvodník a máš proto menší hodnotu není urážka, ale komentování reality?

- Z poloviny to považuju za oznámení názoru ( týká se "menší hodnota" ) a z poloviny souhlasím s tvím pojmenováním - komentování reality ( týká se "lhář a podvodník" ) .

Bohužel , budu mít teď pár dní málo času sem psát , takže třeba někdy více dní neodepíši nebo napíši méně , než jsem chtěl , jako třeba teď . Ahoj .

Agra (Čt, 2. 6. 2011 - 18:06)

Lara: Nemusím se bát, že by ses zase vydával za holku? Ubožátko, co pak nevíš, že tomu, kdo lže a podvádí se nedá věřit? Třeba už se fakt nebudeš vydávat za holku, ale budeš lhát a podvádět zase jinde. Už ti to jednou šlo což dokazuje, že jsi toho schopný a že máš takovou povahu - lživou a podvádějící.
Proč jinak bys lhal a podváděl, kdybys takový nebyl? Jsi takový a proto jsi to dělal. Jak ti může někdo věřit?
Kromě těch, kteří jsou nadšení, když je někdo obelhává a podvádí?
Jak přesně jsi přišel na to, že ty jako lhář a podvodník máš větší hodnotu než kdokoli kdo není lhář a podvodník? Ať praskaj zdi. Lhář a podvodníci mají stejnou hodnotu jako ti, kteří nelžou a nepodvádí anebo snad ještě větší :-) Já snad opravdu budu mít dnes narozeniny :-)
O tom, že jsi pro spoustu lidí něco jiného než lhář a podvodník vůbec nepochybuju. Lháři a podvodníci bývají naopak úspěšní právě protože lžou a podvádí.
Jenže to je úplně jedno, kdo tě miluje. I kdyby tě milovalo sto lidí, tak stejně lhářem a podvodníkem zůstaneš. Nebo si myslíš, že něčí láska způsobí, že nebudeš lhářem a podvodníkem ačkoli lžeš a podvádíš? Vážně myslíš, že milovaný člověk může lhát a podvádět a stejně z něj podvodník a lhář nebude protože je milovaný?
To je dobře, že tě neděsím, jezulátko. Ono totiž vůbec nejde o mě, ale o tebe. Ty jsi lhal, ty jsi podváděl - o tebe jde.
Prostě se nadechni, přestaň se cukat a přijmi fakta. Podváděl jsi a lhal logické je, že to z tebe dělá lháře a podvodníka. A o tom, jakou hodnotu mají lháři a podvodníci netřeba polemizovat.
Je to velmi zábavné a zajímavé. Lhář a podvodník si myslí, že má větší hodnotu než člověk, který ho označí pravým jménem čistě jen protože komentoval realitu.
Chápeš, že říct ti, že jsi lhář a podvodník a máš proto menší hodnotu není urážka, ale komentování reality?

Lara (Čt, 2. 6. 2011 - 18:06)

Petře , tobě děkuju , uďál jsi mi radost .

Já s tím hýbu velmi snadno , a nemusíš se bát , že bych se zase vydával za holku . Nevadí mi , že mám pro tebe menší hodnotu než člověk , u kterého si myslíš že nikdy nelhal , já mám pro sebe větší hodnotu než ty . Já zase netuším , jak jsi došla k názoru že mě to překvapuje . Já jsem pro spoustu lidí něco jiného než lhář a podvodník , například milovaný člověk . Zacházej si se mnou jak s podvodníkem , nepřipadá mi tendle druh zacházení v tvém podání nějak děsivý .

Agra (Čt, 2. 6. 2011 - 17:06)

Ach, ty jezulátko. Když jsi lhář a podvodník, tak s tebou bude jako s lhářem a podvodníkem zacházeno. Přímá úměra. Netuším, co tě na tom překvapuje. Lhář a podvodník by neměl očekávat, že pro jiné bude něco jiného než lhář a podvodník.

Agra (Čt, 2. 6. 2011 - 17:06)

To je sranda. Lhář a podvodník tady mluví o morálce. Sakra chlape a to nemám ani narozeniny!

Agra (Čt, 2. 6. 2011 - 17:06)

Petr: Super. Čím víc lhářů s falešnou identitou tím lépe! Ještě ať nám zazpívá "až nás budou miliony".
Věřím, že jsi velmi šťasten pokaždé, když tě někdo obelže a napálí příp. se vydává za někoho jiného, ale mohu ti ujistit, že patříš k menšině. Každému soudnému člověku toto oprávněně vadí.
Prosím tě, povídej mi o normálních lidech ještě chvíli.

Lara: Jako lhář máš prostě menší hodnotu než člověk, který mluví pravdu. S tím nikdo nehne.
Snad jedině Petr je nadšený kdykoli ho někdo obelže a vždycky když se setká s člověkem, který předstírá, že je někdo jiný. Takže si ho čapni a nepusť protože moc takových nebude.
Vzhledem k tomu, že dávám přednost čtení lidí, kteří nejsou lháři, ale jsou upřímní jsem tvůj sáhodlouhý komentář zatím četla jen velmi letmo, ale předpokládám, že to zase budou lži nebo předstírání - nebo obojí.

Petr (Čt, 2. 6. 2011 - 16:06)

Já stojím za Larou,tedy Laráčkem a myslím že to pochopí každý normální člověk,proč to dívčí pohlaví :P .je to super člověk kterého si velmi moc vážím a vážit budu.

Lara (Čt, 2. 6. 2011 - 12:06)

Znovu jsem si přečetl mé poslední dva komentáře a nenapadá mě nic , kromě důvod pomsty , ale myslim že to nebude ono .

Alena (Čt, 2. 6. 2011 - 00:06)

Teď už ti musí být naprosto jasné, proč jsem ti napsala že ti nevěřím... :)

Lara (St, 1. 6. 2011 - 16:06)

Napíšu ti , co si myslím o tvém komentáři . 1. nesouhlas - Když někdo podvání , tak nepovažuju za špatný pokud jinému vyčítá , jaký na něj má jiná osoba názor . To co jsi napsala chápu jako pravý opak mého názoru . 2. nesouhlas - Nepovažuju za špatný , pokud v pro někoho nedůvěryhodné osobě vyvolá jiná osoba pocit "překvapení" z důvodu toho , že se ukázala na diskuzi na které nikdy předtím nepsala , aspoň podle domění té nedůvěryhodné osoby . Nepovažuju za správný říkat o někom , že nemá nárok na cítění něčeho , ale pokusím se vymyslet situaci , ve které by to pšatné bylo . Rozhodně to ale není špatné v mé situaci na doktorce . To , co jsi napsala , chápu jako názor s přesně opačným charakterem , který já neuznávám .
Uznávám , že mojí lež můžeme přiřazovat k rozdílným stupňům závažnosti , přičemž u tebe je závažnost na tom vyšším stupni . S tím nemám problém .
3. nesouhlas - Člověka nepovažuji na sociálně nižším stupni v případě , že podvádí nebo krade , v případě uvažování názoru v takto základní chrakteristice . Jinými slovy , pokud o člověku vím že podvádí a krade , a je to zároveň to úplně jediné co o něm vím , tak pro mě osobně o něm stejně nevím vůbec nic , je to jako kdybych ani nevěděl že podvání nebo krade . Dále je pro mě otázkou přesná definice pojmu "sociálně nižší stupeň" , podle mě je to u velké části počtu lidí stále neprávně , nepřesně , špatně nebo vůbec pochopený pojem . Mezi ty lidi patřím i já , sice mám o slovu "sociální" svojí představu , jenže pouze mnou samotným vydedukovanou a proto ji nemohu považovat za za významově totožnou s oficiální definicí .

Jinými slovy - člověk co : lže , podvádí , krade = sociálně na nižším stupni proti člověku co se takto nikdy nezachoval

Výše uvedený řád, model , ze kterého vycházet při utváření konečného názoru na charakter osoby , je pro mě primitivní a jak bych řekl , právě sociálně odpudivý . To co jsi napsala chápu jako souhlas s řízením se uvedeného modelu , také by se dalo říct názoru , ze kterého vychází další názory na konkrétní osobu . Já mám svůj morálně sociální systém vatváření názorů na lidi složitější . S tou slovní kombinací "morálně sociální" zacházim do rochu parodického charakteru článku . Jo , tvoje použití lomítka ve větě pro projevení tvé nejasnosti v mínění o mém skutečném pohlaví na mě působí jako úmyslná provokace , takový způsob jak ve mě nevinným způsobem vyvolat vztek , jako pomstu za mojí lež .

Agra (St, 1. 6. 2011 - 15:06)

Lara: Ještě abys mi mé názory vyčítal. Já nejsem ten, kdo podvádí. Rovněž vzhledem k tomu, že jsi osoba nedůvěryhodná a zdiskreditovaná nemáš žádný nárok podivovat se tomu, že jsi mě tu nikdy neviděl/a.
Evidentně jsi pořád nepochopil závažnost svého jednání a proto nechápeš ani to, jak by ses cítil kdyby ti dcerka řekla, že si píše s kamarádkou ze které by se nakonec vyklubal podvádějící kluk. Každý normální člověk by byl zděšený.
Všechny muže, kteří se na netu vydávají za ženy a vystupují pod falešnou identitou je třeba minimalizovat v rámci obecné bezpečnosti.
Kdyby někdo takhle zahrál levou na mě, tak dejme tomu, ale kdyby tohle zahrál na nějakou mě blízkou osobu, tak dostane facku přes celou hubu.
To, že muži předstírají, že jsou ženy je typické pro diskuze o sexu. Naprosto příznačné.
Musíš přijmout fakt, že teď jsi díky svým podvodům na sociálně nižším stupni než ti, co nepodvádí a nepodváděli např. já.
Tak to prostě je. Zloděj taky nemůže očekávat, že bude brán naroveň člověku, který nekrade. A ty se zase nemůžeš rovnat lidem, kteří nepodvádí a nelžou.

Lara (St, 1. 6. 2011 - 15:06)

Sice s tebou , Agro , v některých věcech nesouhlasím ale tvé názory ti nevyčítám . Nesouhlasím s tvím prohlášení že lituji svého příznání , a za žádnýho chudáka v této souvislosti se nemám . Je pravda , že jsem napsal větu "Přirozeně se mě začíná zmocňovat pocit litování mého přiznání" , jenže ( třeba se mi to nepovedlo ) jsem to napsal v takovém kontextu , ze kterého je jasný že toho z druhé stránky mé osobnosti , té pro mě podstatnější ( rozumové ) , nelituji . Ale to , jaké se mě zmocní emoce , neovlivním a s myšlenkvou stránkou člověka to nemá co dělat , sem se hodí známá věta - srdci neporučíš . Taky nemám jasno v tom , jak by jsi chtěla abych rozuměl tomu " asi jí vyrazíš hledat hodně rychle, že? Je to sice příklad z podobného soudku , ale z takto očesaného souboru informací popisujícího situaci , ke které chceš abych ti dal odpověď na tvojí otázku , nemůžu napsat ano nebo ne , to je nesmysl . Jinak jsem z toho , že jsi napsala , překvapenej , nikdy jsem tě tu neviděl . Máš s naší sexualitou týkající se tématu něco společného ?

Agra (St, 1. 6. 2011 - 01:06)

Lara: To je jestli jsi holka nebo kluk je jedno. Problém je, že jsi zahrál levou a jsi podrazácká, neupřímná svině. Zní to tvrdě, ale pro tvé oběti to bylo tvrdší. Je to zásadní porušení důvěry a všechno jde do kytek. Navíc bys neměl být slaboch, který ještě bude svého přiznání litovat a místo toho aby si nafackoval za to koho podvedl, tak si ještě bude říkat "já chudák, že jsem se přiznával".
Teď si představ, že máš malou dcerku, která ti odejde na schůzku s kamarádkou z netu a ty pak jako otec zjistíš, že ta kamarádka byl vlastně chlap .... asi jí vyrazíš hledat hodně rychle, že?
To jen abys pochopil všechny souvislosti a proč je oprávněně velmice nemorální se takhle chovat. Snižuješ tím důvěryhodnost všemu co se na netu děje a pak na to doplácí upřímní, kteří se otevřou, ale ti co poznali tedy a tvou faleš jim už nebudou věřit a budou se podle toho chovat. Na netu hodně lidí kecá a doplácejí na to ti jediní upřímní, kteří jdou s kůží na trh a i oni jsou považovány za falešné a lžoucí.
Takže se seber. NO stress. Udělal jsi píčovinu, dostal jsi zjebáno, nasledky se vyjsňují a jedeme dál!

Patrik (Út, 31. 5. 2011 - 18:05)

Neumím si představit ,...Šíleně mě vzrušuje dráždění pupíku při styku a toho proužku pod pupíkem, to stříkám jak blázen, obrovskou dávku sperma.

Lara (Út, 31. 5. 2011 - 14:05)

Neumím si představit , jaký to může být nacházet se ve vaší roli , ale určitě asi docela drsný . Přirozeně se mě začíná zmocňovat pocit litování mého přiznání , ale musím ho potlačit , myšlenkami s ním nesouhlasím . Nezbývá mi , než čekat na další reakce , ze kterých mám sice strach , ale chci je znát .

Alena (Po, 30. 5. 2011 - 23:05)

Oceňuji, že ses přiznal, ale nic to nemění na tom, co jsem ti napsala na email po tom co jsi mi to řekl

Cerbera (Po, 30. 5. 2011 - 23:05)

Dělá se mi z tebe špatně...

Lara (Po, 30. 5. 2011 - 16:05)

Ahoj všem , tendle článek je pro mě a možná pro některé z vás , mezníkem naší diskuze . Dnes , po dvou a půl letech , jsem se rozhodla přiznat se k jedné pravdě , která pro někoho může být zcela nepodstatná , nebo naopak na někoho může silně zapůsobit , negativně či pozitivně . Dávno považuju za chybu , že jsem se od začátku prezentovala s nepravdou , kterou teď hodlám zveřejnit . Pro todle přiznání jsem se rozhodla především kvůli snažšímu seznamování s nově příchozími účastníky naší debaty , jehož neučinění hned od založení této tématiky na doktorce způsobilo minimálně jedno přetrhnutí kontaktu s osobou , která by jinak se mnou v kontaktu byla . Myslím , že předmluva by stačila , i když se mi pořád nechce do napsání té primární věty , kvůli které dělám možná zbytečné pochody kolem horké kaše . Tak tedy jde o to , nečekala jsem že to budu tak prožívat , buší mi srdce , že jsem člověk mužského pohlaví . Od začátku doposud jsem se vydával za holku a dlouho to považuju za zbytečnou chybu . Důvod ? Zcela zbytečný a naivní - utajení autora , aby ti co mě znají pří čtení mích textů měli ztíženou cestu dedukcemi v jejímž cíli je závěr , že já jsem tím autorem . Za mimořádnou zbytečnost a chybu považuji v tomto případě to , že jsem se za holku nepřestával vydávat i tehdy , když jsem si s lidmi poznanými na doktorce začal psát i přes email .Proč ? Nechtělo se mi s pravdou ven , říkal jsem si "takovou dobu jsem na doktorce za holku , tak to tak nechám , abych nikoho s vím přiznáním ke skutečnému pohlavý nenaštval , když to nechám tak jak to je , všechno zůstane OK . Ale jsem toho názoru , že jsem to neměl dělat . Každému členovi naší debaty , ve kterém moje lež vyvolala jakékoli negativní pocity , se omlouvám . Proč jsem s tou pravdou musel přijít teprve teď ? Po několika úvahách jsem nepovažoval za morálně potřebné přiznávat se . Mockrát jsem se věnoval myšlenkám týkajících se to , zda-li je morálně nezprávné v tomto případě vydávat se za holku . Věčně byl pro mě tento případem vélké dilema , chcíli převládal ten názor , pak se zase po sérii myšlenek přetvořil na ten opačný . Můj názor je , že to morálně špatné není , ale považuji to za velkou chybu v případě , ve kterém jsem tím někomu ublížil , zvlášť tomu , kdo ke mě choval určitou touhu být se mnou v kontaktu , a takový lídé z našeho serveru byli . Této chyby lituji a nikomu nebudu vyčítat , pokud ke mě po přečtení tohoto přiznán začne chovat ignoraci . Na začátku textu vlastně píši něco , co jakoby nesouhlasí s poslední částí . Že k přiznání jsem se rozhodl především pro usnadnění seznamování , vlastně to neni pravda , chtěl bych se přiznat i případě jistoty toho m že se prostřednictvím tohoto serveru nikdy s nikým neseznámím . Ale teď k Magě . S tebou , Magdo , se chci seznámit a moc doufám , že ti nebude vadit to , že jsem kluk který se vydával za holku kvůli tomu , aby skryl svou identitu před lidmi , kteří by mohli začít tušit , kdo přesně je Lara . A jak si zde mám říkat , věřte mi že ani nemám chuť nad tím přemýšlet .

Alena (Po, 30. 5. 2011 - 14:05)

Magdo, jestli si o tom chceš popovídat můžeš napsat na [email protected] ;)

Reklama

Přidat komentář