Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Eva (St, 16. 8. 2023 - 21:08)

Dej jí tam i ruku. :-) Co jsem pochopila, bude se vám to líbit oboum. :-)))))

Revolucion (Čt, 17. 8. 2023 - 00:08)

To s tou rukou pod podpatkem jsme před pár lety několikrát s mojí drahou polovičkou zkoušeli taky a musím potvrdit, že se nám to skutečně líbilo oboum.... :-)))

Marek (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

To jsem napsal obrazně kvůli tomu lískáči. Prostě mě chceš dostat na zahradu. :-))) To mohla šlápnout na ty sirky:-))) asi by mi to nevadilo. Dnes jsme tam oba stejně makali. Takže o tu podívanou jsem holt přišel.:-(

Eva (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

Oprava :SIRKY

Eva (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

Proč bych Tě chtěla dostat na zahradu? Vy si tam dělejte co chcete. :-) Já si dojdu pro oříšek, až bude. Položím ho na betonovou dlažbu a jehlou na něj slapnu. Jak dopadne, jestli bude rozdrcen, to NEVIM!! Šířky měla dostat jako "bonus", když prohrála se zapalovačem. Jsme rády, když něco vyhrajeme. :-)

Marek (St, 16. 8. 2023 - 19:08)

Tu jsem nedovolil. Měla by to moc laciné

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 21:08)

No, člověk by řekl, že jste se spřáhli! Musím vybrat nějakej tvrdej!:-/

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 22:08)

Mám tady toho svého "Miláčka", diví se kam píšu. :-) Venuj se svému Miláčkovi, ať se nenastve. Ahojky. E.

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 21:08)

Zastydlá puberta. Dobrý recept na 22 let manželství. Ó fórky není problém. Občas Itálie,ale to asi všude. Po tolika letech mají slova záleží mi na tobě podobnou váhu,jako milují tě. Díky, žes mě včera dotlačila k tomu,abych jí přemluvil. Padlo po tom jedno malé tabu. Ne že čokoládu,ale bombošku si zasloužíš.;-)

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 21:08)

Jsem ženská, VIM jak myslíme. Manželka dělá "netýkavku", vadil ji zapalovač. Jsem přesvědčena o tom, že když ji řekneš, aby Tě poslala, UDELA TO!! :-) :-) Jinak, radši bych GRIOTKU, popíjíme ji s matkou - "ženské pití". ;-) Stačí nám flaška na měsíc. :-)

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 21:08)

No jó. Ale poslat není kam. Moc očí je tu.:-/. Tak si ji budete muset s mamkou koupit samí.:-))

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

Zase padá sníh, sypou kamýnky. Je NÁDHERNÉ, když je drtím a křupou. VZRUŠUJE MNĚ TO!!! Nosím jen kovové podpatky ty vydrží vše!!! Ty gumové se opotřebují hned!!!

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

Já kočku a zajíce, NECHTĚLA jsem. :-( :-( Jezdím pomalu, vyskočili z "pangejtu", brzdila jsem, nic platné. :-( Naštěstí pro ně, jsem je přejela kolem, smrt si nedokázali uvědomit. Rozjezdit jsem je nenechala, zastavila jsem a odklidila je ze silnice. JE MI TO LÍTO! Co se týče chůze, pod nohy se nedívám. Zašlápnu tak žížalu, plzáka, šneka. O žížale nevím, plzák "klouzne", šnek "křupne". A "praskají" malé žabičky, když jdou k rybníku. Nedělám to schválně. Jenže je jich moc, letát neumím. Tak je zašlápnu. Kdysi, jsem starší, byla "invaze slunéček", byl jich "plný chodník". To se také nedalo. Rozdrtila jsem jich stovky, možná tisíce.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 19:08)

Já kočku a zajíce, NECHTĚLA jsem. :-( :-( Jezdím pomalu, vyskočili z "pangejtu", brzdila jsem, nic platné. :-( Naštěstí pro ně, jsem je přejela kolem, smrt si nedokázali uvědomit. Rozjezdit jsem je nenechala, zastavila jsem a odklidila je ze silnice. JE MI TO LÍTO! Co se týče chůze, pod nohy se nedívám. Zašlápnu tak žížalu, plzáka, šneka. O žížale nevím, plzák "klouzne", šnek "křupne". A "praskají" malé žabičky, když jdou k rybníku. Nedělám to schválně. Jenže je jich moc, letát neumím. Tak je zašlápnu. Kdysi, jsem starší, byla "invaze slunéček", byl jich "plný chodník". To se také nedalo. Rozdrtila jsem jich stovky, možná tisíce.

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 00:08)

Ať se daří. : -) A dej vědět, ju? Hlavně tam nezapomeň prst. :-) :-)

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 08:08)

No to by asi fakt bylo na chirurgii.:-) Pak jsme ještě měli se ženou dlouhou noční debatu. Páčila ze mě, co se mi na tom líbí. Bylo jí jasný, že sázka asi nebyla jen tak. Akorát to prý věděla. Ženský holt mají talent na pozorování. Co se přesně na tom líbí jí, to jsem z ní úplně nedostal. Prostě se jí to líbí. Tečka. A je ráda, že mě vlastně taky. Tak bych se chtěl drze zeptat tebe. Co vlastně pociťuješ, když ti něco křupne pod podpatkem? Žena se asi trochu stydí.

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Co cítím? LÍBÍ se mi to, připadám si taková "MOCNÁ". :-) Dělá mi to dobře. Tím nemyslím orgasmus či nějak podobně, to ne! Prostě je to fajn. Že dokáži, třeba, udělat "důlek" do podlahy, rozšlápnout i poměrně velký šutr. Píši o velikosti centimetru, možná méně. Označkovat podlahu, to nedokážeš. Leda bys si vzal jehlové podpatky, pak ano. :-) Líbí se mi i to, že někdy to, co bude rozšlápnuto chvilku odolává, pak stejně praskne. Nemluvím samozřejmě o zapalovačích a podobně. Jsi se přesvědčil, že co sem kdosi píše jsou výmysly!!!! Neříkám, že vždy. Většinou ano.
Je fajn, že to manželku baví. Ještě ji přemluv, ať si bere podpatky do postele, to dělá divy, znám to. Na to mám "pelíškovací botičky". Nenosím je ven, jen doma. A nemají kovový podpatek, pro jistotu. :-)))))

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 14:08)

Tak to se můžem dělit o experimenty. :-) Domácí botičky má žena také. Jen jím říká zlobivé. Jó chtěla se vsadit! A vzala do ruky krabičku sirek! To zrovna! Už mě viděla s mopem na schodech! Leda že bych do ní dal betonovou kostku! Zase bych vyhrál! To by mi asi neprošlo!:-))) Ale za ten zapalovač díky. Stálo to za to.;-)) Kočka zdemolovala obývák, v koberci je díra,ale stálo to za to. Čokoládu nevím Jak ti poslat. Je tu moc očí. :)))Kaštany nejsou. Budu rád za inspiraci, pokud něco zkusíš. Počkáš si na výsledek? A děkuji, za vysvětlení. Asi cítíš něco podobného, jako žena. Tý se to prostě líbí. Nevěděla,jak to vysvetlit. Asi jsem to pochopil. Ty sirky jsem ale zavrhl. Moc jednoduchá výhra. Ale bylo by to zajímavé:-))) Napiš,jestli tě něco napadne.:-)

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 18:08)

Ahojky.
Já "nápady nemám". Zapalovač jsem zkoušela, protože mi připadalo divné, co tady "ženy", přesněji ÚCHYLOVÉ píší!!! Co se týče kaštanu, to nebyl úmysl, prostě jsem na něj šlápla. Kaštany budou v září a říjnu, tak se vyprav, vyhraješ sázku. :-) Co mne napadlo, aby to bylo fér vůči manželce: Ať zkusí lískový oříšek. To jsem nezkoušela, tak nevím. Bude to zajímavé do posledního okamžiku. Praskne, nepraskne. Budeš rýt na zahradě nebo bude "cosi jiného". :-) Sázky okolo krabiček sirek, to nemá smysl. Jako zašlápnutí šneka, brouka, žížaly, vrabčáka vypadlého z hnízda, o to se nezajímám, prostě to rozšlápnu, což dokáže i malé dítě.!!! Jedna věc mi připadá DIVNÁ!!!! Jestli se zdráhala manželka šlápnout na zapalovač, proč kdysi navrhovala sirky??????? PODIVNÉ!! Jestli patříš mezi ty LHÁŘE, tak již nepiš. Já myslela, že nelžeš a nevymýšlíš si!!!

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 20:08)

Ne kdysi! Ale dneška, aby vyrovnala ten debakl se zapalovačem.:-))))) Chápu, že v tomhle anonymním prostředí je těžké uhádnout, kdo je na druhé straně. Já se tu tím prokousával hodiny. Pak si přečetl tvoje příspěvky, které jako jediné podle mě dávali smysl. Ale zpět k manželce. Prostě mi to chtěla vrátit:-))))

Reklama

Přidat komentář