Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 22:08)

Asi tuším. :-))) Pa

Marek (St, 16. 8. 2023 - 18:08)

Ahoj, Evi. Snad jsem ti nepokazil program. Žena už byla v limbu. Doufám, že alespoň ty sis užila. Já jsem mohl jen snít. Holt není každý den posvícení. Hezký den:-)

Eva (St, 16. 8. 2023 - 19:08)

Ahojky, nepokazil. Jen se divil, o moc více si nedovolí. :-) Co krabička sirek. :-)))) ?

Marek (St, 16. 8. 2023 - 19:08)

Možná jsem přišel o dobrou podívanou:-))) Zeptal bych se co nového u vás, ale na zážitky si holt dala informační embargo.:-))) Tak až bude možnost ten ořech ztrestat:-), dám vědět. Jinak žádná novinka. Nikde jsme nebyli,aby se hezky obula, vezmu jí asi na večeři. ;-)

Eva (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

Já embargo NEDAVAM!! Co jsem zkoušela, to bylo kvůli tomu, co tady tvrdí chlapi vydávající se za ženské!!

Eva (St, 16. 8. 2023 - 20:08)

Já embargo NEDAVAM!! Co jsem zkoušela, to bylo kvůli tomu, co tady tvrdí chlapi vydávající se za ženské!!

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 21:08)

Já také. :-) Předpokládám, že bych ho rozlapnout mohla, tedy i Tvoje žena. Ale NEVIM!!! Každopádně vyzkouším, jak to dopadlo, Ti NENAPISU!!! :-) Jen se trap, zda bude práce na zahradě, případně příjemnější věci. :-)

Marek (Út, 15. 8. 2023 - 00:08)

Diky. Budu si k tobě chodit pro rady.:-) takovéhle sázky potěší.:-) hlavně se u nás doma definitivně prolomilo takové menší tabu, které jsme oba jenom tušili. Vlastně to bylo fajn.;-)

Eva (Út, 15. 8. 2023 - 00:08)

Najdi kaštan, vsad se. :-) Já se pod nohy nedívám, jednou jsem na jeden šlápla, málem jsem si "Vývrtka kotník". :-( NEZKOUSEJ žaludy, ty rozdrtím bez problémů. :-)

Default User Image
Eva (Čt, 28. 12. 2023 - 23:12)

Ahojky. Jak dopadl ten kastan? :-) Mela jsem pravdu? Ja ji mam VZDY!! :-) Ja ted drtim jen kamynky, jak tim sypaly chodniky. A borim se do travniku, jak je mekky. I hlína. "Zastiňuje" mi to podptky!! 😫👠

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 14:01)

Ahoj, to musí být krásný pohled když jdeš přes trávník. 

Revolucion (St, 7. 6. 2023 - 10:06)

Holky, Dámy, Děvčata... nechtěli by jste si "soukromě" pouze a jen psát o tom, jak by jste se třeba po někom prošli...? ;-)

Jana (St, 7. 6. 2023 - 23:06)

To NEDELAM, po někom šlapat!!
Vymyslet si NEBUDU!! Co jsem psala, je PRAVDA!!!
Přiojdu se tak po chodníku. :-)
Lže tady, třeba "inženýr - fyzik", který mně "napadá", že si vymyslím, navíc NEJSEM žena!! Ptala jsem se ho na ZAKLADY FYZIKY, odpověď byly URAZKY!! Je to MENTALNI CHUDAK!!! Ty se opatruj, najdi si dominu. To já NEJSEM. :-)

Revolucion (Čt, 8. 6. 2023 - 16:06)

V pohodě Jani, o nic nejde, jen jsem to prostě zkusil. A to s tou dominou... To asi pro mě zas nebude to pravé ořechové, ale jak sem už psal, v poho... ;-)

Jana (St, 14. 6. 2023 - 23:06)

Kdybych chtěla "dostat" toho BLBA, co mnez tady uráží, zeptala bych se ho na kontrakci délek, STR.
Bylo by zajímavé, na kolik by se mu zmenšil jeho penis, který nebude moc veliký. :-) Je to CHUDAK, co nadelame. Tyto "frajery" znám, již jsem se poučila.

Návštěvník (Čt, 15. 6. 2023 - 16:06)

Idiote!!! Děláš ze sebe ještě většího blba než jaký jsi! :-) Mlátíš zde vědeckými pojmy, o kterých nemáš ani páru a nevíš co znamenají. Jen jsi je někde vyštrachal na netu. Vím kdo jsi. Jsi ubohý onanista a úchyl. Honíš si šulina nad představami, že ti ty sračky zdejší chlapi žerou. Raději toho nech, už jsi s tím opravdu hodně trapný.... :-)

Jana (St, 14. 6. 2023 - 23:06)

Domina opravdu NEJSEM!! Po chlapech neslapu!! Že rozslapnu to, na co slapnu, to je normální. Jako u tebe. Jen když slapnu na cosi podpatkem, rozdrtím to, ty asi ne. Když se mně tady kdosi ptal, zda bych zaslala chlapa, kdyby byl MALÝ, odpověděla jsem, že kdybych ho chtěla zabít, slapnu mu "jehlou" na spánek. To byla odpověď. Já NECHCI NIKOMU UBLIZOVAT!! Pak mi napíše jakýsi BLB, začne mně urážet!!

Revolucion (Po, 19. 6. 2023 - 19:06)

Jak už jsem řek, chápu to a respektuji...

Jana (St, 7. 6. 2023 - 00:06)

Je pravda, že nás - žen, které jsme vystudovaly matematiku, fyziku, elektrotechniku a stojařinu moc není!!!! To tě neopravňuje k tomu, abys mne tady URÁŽEL!!!Jsi vlastně CHUDÁK a NEŠŤASTNÝ tvor!!!!!
A NEBOJ, NEBUDU si vymýšlet, že bych na tebe šlápla, to NE!! Ani bych na tebe NEPLIVLA, jsi CHUDÁK a LIDSKÝ ODPAD!!

Návštěvník (St, 7. 6. 2023 - 11:06)

S úchylákem, který se zde vydává za ženskou, neminím diskutovat. Dokonce nestojíš ani za ten plivanec. Neexistuješ jako to za co se vydáváš, tak pro tebe zbývá jen hluboké pohrdání, lítost a posměch....

Reklama

Přidat komentář