Reklama

ICD - imlantabilní kardioverter defibrilátor

darikr (Út, 5. 10. 2010 - 20:10)

Neurol je droga. Je silně...Ahoj, obě veličenstva mají o Neurolu pravdu.. je sice návykový,ale když se neužívá 3x denně,ale s rozumem,tak je doktorama doporučovaný...nebo aspoň mě ho normálně na to srdce před 5lety začali psát,ale beru si ho 0,5mg jen při velkých nervech,třeba při propouštění v práci,při nevěře ex atd. Takže z vl.zkušenosti ho nezavrhuju,ale jen občas,ne jak lentilky :-D

Pavel (Út, 5. 10. 2010 - 17:10)

Neurol je droga. Je silně...Ano je to návykový,ale nikdo na to neumřel a jako bývalý kuřák jsem byl závislý na nikotinu a ten mi přidal svoje k infarktu.Jen tvrdím mě to pomáhá,PODLE mě,je to´lepší jak deprese!Ospalej po tom nejsem naopak,horší lexaurin apod.

Alena (Po, 4. 10. 2010 - 23:10)

Neurol je droga. Je silně návykový a detox je prý srovnatelný se závislostí na heroinu. 1 mg je hodně, pokud vím začíná se dávkou 0,25 mg, která většinou není účinná, takže spíš 0,5 mg. Většina lidí je po něm ospalá. Není to tak dávno, co nějaká bláznivka uspala policistu 3 mg Neurolu na 24 hodin. Pozor na to. Konkrétně tady na Doktorce na téma Neurol a Xanax jsou asi dvě diskuse. Už jsem je dlouho nečetla, ale určitě existují.

Pavel (Po, 4. 10. 2010 - 22:10)

Ahoj všichni,díky za...Vysvitne sluníčko a bude zase dobře,nenavidím podzim a zimu,mějte se !

Pavel (Po, 4. 10. 2010 - 22:10)

Darkir DKMP mám taky asi 10...Ahoj Jano,to bude o.k.neboj se, podívám se ven a to mi stačí,minulý týden nádhera u moře a teď venku takhle,to jsou klasický deprese.Zkus ať Ti napíše ten neurol buď 0.5 nebo lepší 1.Jsou to výborný léky na nervy nechce se Ti po nich spát a zlepšují náladu.Je to jak droga. Tak se měj!

darikr (Po, 4. 10. 2010 - 20:10)

Zdravím všechny,
Jano tak...Ahoj všichni,díky za zprávičky a nesmíme věšet hlavu,i když je to težký a já sama jsem na tom stejně jako Jana a Alča, možná jsem ještě horší,ty změny nálad jak na kolotoči,odmítám přítele,vylezu před dům a už na sobě pozoruju úzkosti ze všeho,v noci se budím a pak spím půl dne..no děs, čili vzhledem k tomu, kolik z nás to takhle má a je teď negativní...JSME NORMÁLNÍ..haha Moc mi to tady pomáhá a holki,jsem s vámi! Teď nedostat chřipku,co? U nás na středisku ještě nemaj vakcínu :-((

Alena (Po, 4. 10. 2010 - 13:10)

Darkir DKMP mám taky asi 10...Zdravím všechny,
Jano tak jsi mě aspoň trochu zvedla náladu. Jsem si říkala, že jsem děsná, že ani nedokážu napsat, ale taky jsem tak negativní, že ani nepíšu. Tak jsi mě uklidnila. Je to asi tím podzimem. Dvě hodiny a pomalu abych si při čtení rozsvítila. Doufám, že jste zdraví a máte se k světu.
Mějte se co nejlíp, pa.

janazdc (Po, 4. 10. 2010 - 12:10)

Ahoj Jani, i tobě jsem moc...Darkir DKMP mám taky asi 10 let,strašně to letí,taky nikdo neví kde se vzala,ale ani po tom nikdo nepátral,stejně se s tím nedá už nic dělat.Jen mě teď docela štve,že mi je fakt hůř,přesně asi od toho tlaku,nechodím ani moc ven,zítra se chystám ke kard.pro psychickou podporu a doufám,že se nic nezhoršuje ;-).Nechám si taky napsat neco na uklidnění,protože jsem vyplašená a potřebuju zklidnit.Když jsem doma je to v poho,ale když někam jdu už to začne a při tom jsem byla pořád tak v poho :-(.No možná je to tím podzimem.No a co tu psal Vašek.........15 výbojů během 20min...šílený.
Tak se všichni mějte,omlouvám se za ne pozitivní psaní-tak příště napíšu něco veselejšího jo????

VAŠEK (Čt, 30. 9. 2010 - 19:09)

Hledám "nositele či...mam už 6 od 25let je mi 41 není to leh,,ale časem si člověk zvykne.Psichika je hodně důležitá.Měl jsem i 15 výbojů za 20min. Je to dost síla,ale dá se to vydržet. MĚJTE SE VAŠEK

Pavel (Po, 27. 9. 2010 - 22:09)

Pavle, děkuji mooooc za...Ahoj Darikr,myslím si ,že ICD nemá s tlakem co dělat,proto ho nemáš,jen srovnává arytmii a pokud by Ti hrozila zástava tak Tě doslova nakopne do života,takže nnež by k tobě přijela sanitka tak ve vteřině,Tě to vrátí zpátky.Neboj já mám taky nízkej tlak,furt lepší jak vysokej.A k té jizvě,dělali mi to v lednu a vůbec není poznat šití.Tak se měj a života užívej.Měj se hezky.

Pavel (Po, 27. 9. 2010 - 22:09)

Zdravím kolegyně a kolegy s...Ahoj,já jsem jí dostal,při první kontrole,aspoň tady v nemocnici u sv Anny.v Brně.Tak ať Ti ICD slouží jako nám tady všem!

darikr (Po, 27. 9. 2010 - 12:09)

Ahoj Darikr,vítám tě mezi...Ahoj Jani, i tobě jsem moc vděčná za info a podporu,navíc máme i stejnou předdefíkovou diagnózu,já mám DKMP už 10let,o příčině se doteď moji dr.přou-buď po chemoterapii(ale po 20letech od konce chemošky se to druhým nezdá pravděpodobné)nebo přechozená chřipka s kombinací dětských virů ze školy,holt jsem tehdy furt suplovala a to byla odměna:-) Jinak očkovat na chřipku se dám,doporučili mi to,čili potvrzeny vaše zkušenosti. No a s tím sžíváním se s defíkem..jak už jsem psala Pavlovi,defík mi "neva", navíc lidem kolem mě se ulevilo,že jsem jištěná,ale já se zatím teda líp necítím,když mi je pořád mdlo z počasí a od tlaku..ale aspoň si můžu říct,že se nic nezměnilo a jedu dál,co, :-D
Jani,tobě přeju,aby ti bylo líp!!! a bylas s tou změnou,když ti rok bylo super a najednou tohle, u dr?To víš, pro mě to bude další poznatek,co mě třeba čeká.. Tak se opatruj.

janazdc (Po, 27. 9. 2010 - 12:09)

Pavle, děkuji mooooc za...je to tedy fakt,tlak nám dává zabrat ;-) ale když má člověk kolem sebe fajn lidi,jde všechno zvládnout,koukám sem skoro každý den a fakt mi to pomáhá

darikr (Po, 27. 9. 2010 - 12:09)

Ahoj Darikr.prosím Tě žij...Pavle, děkuji mooooc za povzbuzeníčko, nejvíc mě teď na tom všem štve, že mi kardiolog potvrdil mou domněnku, že mi vlastně pořád bude od nízkého tlaku (lékama na srdce ještě sníženým na 0) mdlo,že pořád budu meteosenzitivní (před změnou počasí ospalá,unavená a "hotová"),čili se nic nezmění jako před defíkem,jenom ta jistota,že arytmie mě neskolí jako teď. Ne že bych nebyla vděčná za tu jistotu! Ale vy mi tady dodáváte sílu,že život defíkem nekončí :-))

janazdc (Po, 27. 9. 2010 - 11:09)

Zdravím kolegyně a kolegy s..."Průkazku" k ICD mi dali při první kontrole po implantaci,tedy po měsíci.
Jinak Pavle,ono se řekne žít,já se snažím,ale poslední dobou mi tedy fakt není zrovna nejlíp.pořád mi bylo tak parádně a ted setva jdu.Výboje tedy už od té doby co mám ten Cordaron nemám,ale asi mi ubral sílu.Penelopko,mně taky chtěli dělat tu ablaci po výbojích,ale zjistili že by to nemělo moc účinek,kvůli tomu,že by to bylo na strašně místech a že by to nemuelo mít efekt,tak nasadili ten Cordaron,je mi jak jsem psala po něm tak trochu hůř,musím být pomalejší,ale výboj žádnej,prý je to něco za něco :-(.Pa lidičky

darikr (Po, 27. 9. 2010 - 11:09)

Achjooo, tak ta ablace,...Penelopko,to je mi líto, držím pěsti,ať se výboje vytratí,když jsi kvůli tomu podstoupila už takové martyrium!

darikr (Po, 27. 9. 2010 - 11:09)

Zdravím kolegyně a kolegy s...Ahoj Honzi, tak to jsou v nem trdla,protože bez této průkazky nositele ICD a dat o zavedení a typu defíka tě nesmí pustit z nemocnice! Okamžitě si tam zavolej. Držím palce.

HonzaJ (Po, 27. 9. 2010 - 08:09)

Zdravím kolegyně a kolegy s ICD. Mám dotaz, kde jste získali průkazku k přístroji. Dost často musím projít kontrolním rámem a při propuštění po operaci(včera jsem žádnou kartičku nedostal

Pavel (So, 25. 9. 2010 - 22:09)

Ještě jednou díky,Aleno,...Ahoj Darikr.prosím Tě žij normálně,teď jsem se vrátil s Chorvatska,a kamarádem co má ICD taky v pohodě jsem 12 hod.řídil z Makarské a dělali mě to v lednu a před 3.roky op.srdce.Takže jedna rada nebát se ničeho,ICD Ti nedovolí umřít.Proto Ti to dali.měj se .

penelopka (So, 25. 9. 2010 - 14:09)

Achjooo, tak ta ablace, kterou jsem podstoupila s nadějí že mi pomůže byla asi zbytečná. Včera jsem opět dostala výboj. Už ani nemám obvahu jít s tím do nemocnice, protože přesně vidím ty pokrčená ramena a beznadějný výraz, že neví co se mnou. A přitom jsem už za 14 dní chtěla konečně nastoupit do práce :-( Prosím ujistěte mě někdo že ty výboje máte taky, ať si zase nemyslím že se to může stát jenom mě.

Reklama

Přidat komentář