Reklama

ICD - imlantabilní kardioverter defibrilátor

Asha (Pá, 26. 11. 2010 - 11:11)

Ahojky, též se připojuji k přání, ať vše dopadne dobře.Hodně sil a pevné nervy:)

janazdc (Út, 23. 11. 2010 - 17:11)

Děkuji za přání,Janině jsem vše vyřídil.A pro Andreu,neboj se ničeho to byl takový fofr že se ani Janina nestačila rozkoukat a už to bylo a hlavně už to došlo tak daleko že jí to bylo jedno,hlavně ať s ní něco dělaj jak už jí bylo zle.Dneska jsem s ní mluvil a myslím že už je zdravá protože mě stačila vynadat,tak si myslím že je to na dobré cestě,zdravím Vás a budu dál informovat mějte se

Alena (Út, 23. 11. 2010 - 14:11)

Ahoj, teda to byla rychlost. Tak teď už musí být jen lépe...moc Janu pozdravuj, držím palce a doufám, že tady brzy "pokecáme" :-))

Darina (Út, 23. 11. 2010 - 14:11)

ahojky lidičky,já jsem Jany...Janino maličkosti, moc Janě držím palce,ať je co nejdřív v pořádku (v rámci možností)!!! a ať máte vánoce radostné!!!

Andrea (Po, 22. 11. 2010 - 21:11)

ahojky lidičky,já jsem Jany...Nevím,co na to říct.Je to šílený,člověk vypadá navenek dobře a pak tohle.Zase se budu o něco více bát.Přeji Janě,ať to netrvá dlouho a brzy se vrátí domů.

janazdc (Po, 22. 11. 2010 - 19:11)

ahojky lidičky,já jsem Jany maličkost a mám Vás všechny pozdravovat.Janina leží na IKEMu a už má umělé srdíčko,protože jí selhala levá srdeční komora,ale už se zotavuje a vypadá skvěle,takže teď už čekáme(asi víte na co) a můžu Vám říct že se do té nemocnice i těšila a je dobře že tam šla,tak se mějte a budu informovat a brzo snad i Janina napíše Ahojky

Darina (St, 10. 11. 2010 - 15:11)

Ahojte lidi,hlásím se po...Taky držím moc palce,ať je ti líp! Kdo si pamatují mě ze září, tak já jsem už týden zase pracující, naštěstí dělám asistentku úžasně hodnému šéfovi a jak on,tak kolegové mi pomáhají, ono jen tahat ze skříně těžký šanony je někdy makačka :-)
Ale i přes zaměstnávání mozku prací se nemůžu zbavit záchvatů paniky,jaký to je,když nastane výboj,neb nemám zkušenost..ne že si to přeju vůbec zažít! Jinak mně bylo kardiologem řečeno,že mi srdce po té srpnové zástavě maká jen na 25% a jak se to bude při chození do práce zhoršovat,jsem taky kandidát na transpla. Ale snažím se na to nemyslet. Držím palce nám všem,ať nás listopadové plískanice neskolí s virozou.

Alena (Pá, 5. 11. 2010 - 22:11)

Ahojte lidi,hlásím se po...Jano, ty jsi mi dala. Nějak jsem nebyla schopná těch pár dnů na Tvou zprávu zareagovat.
Moc Ti držím palce. Opatruj se, a dej zase vědět. Myslím na Tebe.

Pavel (Čt, 4. 11. 2010 - 10:11)

Ahojte lidi,hlásím se po...Držím Ti palce!

janazdc (Po, 1. 11. 2010 - 16:11)

Ahojte lidi,hlásím se po delší době,kterou jsem trávila na JIPu,kvůi tomu tlaku,žádný antideprsiva,prostě jsem nemohla nic kvůli tomu,že jsem neměla sílu.Dali mi úplně jiný léky,týden monitorovali a ted jsem objednaná 8.na Homolku do ambulance srdečního selhání,tam se rozhodne,zda už mě zařadit na listinu čekatelů :-(.Šlo to všechno najednou moc rychle od června trochu zadýchávání a ted tohle.Ale řeknu vám,že mi bylo tak,že se mi ani domu nechtělo,ty vzpomínky na to jak mi bylo špatně třeba při vaření,jak jsem nikam nešla a nevěděla proč.Ted to vím a už se to veze a uvidím,jak bude dál,doufám ve skrytu duše,že budu schopna ještě chvilku pořádně fungovat,ted se zotavuju z toho týdenního ležení.
Jinak jak píšete-vysadit Warfarin a píchat si Heparin do břicha,to je v poho,horší je to z tou narkozou na to slabý srdce,aspon ne tedy pro mě.Takže držím palce ahojte

Andrea (So, 30. 10. 2010 - 20:10)

Mám defibrilátor krátkou...Takže:až se domluvím na nástupu,tak 5 dní předem vysadit warfarin a místo něj injekce heparinu do břicha.Antibiotika musím mít po kterémkoli zákroku kvůli prolapsům chlopní.Pod narkózu půjdu,protože toho bude víc a není dobré být potom takovou dobu na heparinu a antibiotikách.

Franta (So, 30. 10. 2010 - 15:10)

To je právě ono.Ten...Mám defibrilátor krátkou dobu,krev mi ředí Plavixem a mám také obavy z případného trhání zubů.Máte někdo hlubší poznatky?Vím,že se má na pár dní vysadit,ale o narkóze jsem neslyšel.

Andrea (So, 30. 10. 2010 - 09:10)

Ahoj Andreo,zajímalo by mě...To je právě ono.Ten Warfarin!!!A k tomu ještě musím potom brát antibiotika.Ve středu jsem byla v Ikemu,tak mi napsali pro zubařku zprávu,ale budu muset do té nemocnice pod celkovou narkózu.Zatím mě nic nebolí,tak to snad počká až po Vánocích.Uvidím,v pondělí se jdu k zubařce domluvit.

Pavel (Pá, 29. 10. 2010 - 17:10)

Tak jsem byla včera u...Ahoj Andreo,zajímalo by mě jak vyřešili problém s těma zubama,bolel mě zub a doktorka mě taky posílala na kardio.že chce papír co může a co ne.Zub bolel jako blázen tak jsem to tlumil Valetolem a to jsem měl jet na dovču.Nakonec jsem šel za známou mgr aby mě prodala augmentin to je antibiotikum sice dost drahý,ale pomáhá.No a přešlo to.Mám za to .že zubaři to neřeší ne kvůli ICD,ale ředění krve,pokud bereš na ředění nějakej lék musíš ho vysadit tak na 4.dny,ovšem s bolavým zubem tak dlouho to je garda.Měj se.

Asha (Po, 25. 10. 2010 - 19:10)

Ahoj, přeji ti ať jsi úspěšná a ať ti dobře poradí. Pa:)

janazdc (Po, 25. 10. 2010 - 10:10)

Ahoj, ty antidepresiva se...Jo díky,zkusím to zítra nadhodit kardiologovi,chybí serotonin,tak se to myslím píše :-) ,jinak jsem našla na netu,že je obsažen také v L-tryptophanu,něco přírodního,ale to asi bude slabota.Tak to zkusím a písnu co mi řekl ;-) děkuju za radu pa

Asha (So, 23. 10. 2010 - 17:10)

Asho,co bereš za ty...Ahoj, ty antidepresiva se jmenují citalopram. Doktorka mi naordinovala ještě menší dávku než se má brát. Je to prý o tom, že když člověk prožije něco šokovýho, tak se mu z hlavy stáhne látka zvaná sarotin(teda doufám, že to píšu dobře)a potom dochází k tomu, že se tělo špatně vypořádá se strachem , stresem atd. U mě to vedlo až k motání hlavy a závratí. Není to o tom, že by byl člověk psychicky labilní nebo si zato mohl sám, je to o tom, že zkrátka v těle chybí ta látka. Aspoň tak nějak mi to doktorka vykládala.Já jsem fakt spokojená, je mi opravdu dobře a zvládám věci na které bych si dřív netroufla.Kdyby si něco potřebovala vědět určitě se ptej. Pa

Andrea (So, 23. 10. 2010 - 15:10)

Tak jsem byla včera u zubařky.Potřebovala bych vytrhat spodní zuby,ale bojí se se mnou něco dělat.Zkusí se domluvit,jestli to ještě dělají v Ikemu,jinak mě posílá do Střešovické nemocnice.Tak mám opět šílenou radost.Řekla bych,že ti doktoři mají větší strach,než já.

janazdc (Pá, 22. 10. 2010 - 12:10)

nebo kdokoliv jiný máte s nimi zkušenost,písněte.

janazdc (Pá, 22. 10. 2010 - 12:10)

Ahojky lidičky, mám též...Asho,co bereš za ty antidepresiva,je to blbý,ale asi na nich skončím,ony se ale pak musejí užívat dlouhodobě a špatně se odvyká,aj ty to vidíš?Ahoooooooooooj

Reklama

Přidat komentář