Reklama

Gamblerství

Reyzi (So, 27. 2. 2016 - 20:02)

Jedu do jamy lvove,budu konfrontován s ublizenim,jenz jsem napachal...
mam pro nejblizsi reseni,ať mi spravuji opět a znova veskere finance,jsem objednan na sezeni,více pro jejich radoby uklidneni asi nejde více udelat....
Jsem rad,ze vas tady mam,jedu s tím,ze jsem byl hozen pres palubu,ale pripadam si silnejsi,nez kdykoliv predtim,protože na to zustanu sam s vámi....
Udelam pro to vše,abych uz jenom byl TEN,co byl závislý.....držte vlajku

Reyzi (So, 27. 2. 2016 - 14:02)

Ahoj vsem,tak jsem se objednal na sezení v Modrém krizi,prisel z fusticky a pujdu na oslavu narozenin kamaradovy dcerky....vecer pak na horkou pudu k nejblizsim....

Venku je krasne,začínám cítit jaro a to je neskutecny lek pro dusi....tak jako to,ze muzu psát tady a vykecat se z pocitu...drzim vsem pesti,drzme vlajku...

Abstinentka (So, 27. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj vsem spolubojovnikum,

Ano nase nemoc je prominte mi ten vyraz "kurva" a boj s ni je pretezky. Myslim ze vetsina gambleru se jednou (drive ci pozdeji) dostane do bodu s tim prastit. Cim drive s tim prijde tim lepe ale ve vetsine pripadu je to az skoro u dna. Prozreni je ale pozitivni a nastava tezka zkouzka za to ale nejlepsi cesta a uklidneni se. Takhle dobre jsem nespala ani nepamatuji (prestoze mam jeste balvan s dluhy) a katde rano se probouzim s vetsi nadeji do zivota.
Prosla jsem si vsemi fazemi vcetne pomydleni na sebevrazdu ( jsem na to srab) a posledni faze je abstinence.
Vsichni jsme ale na spravne ceste a jednou zase bude lepe, poplati se dluhy, najdou se dobri pratele ( ne ti kteri s nami sedeli u beden) a i novi partneri (pokud jste nyni sami).
Vsem vam drzim palce a fandim vam ve vasem boji. Jsem rada ze jste zde a ne v "nore"

Abstinenci zdar

kdysi a mozna (So, 27. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj vespolek, zdravim v krasnem slunecnim predjari. Je az neuveritelne, jak jsou nase pribehy podobne, at uz jsme po krk v dluzich nebo relativne financne bez problemu, at jsme z jakekoliv soc. vrstvy at muzi ci zeny. Gambl ma nekolik spolecnych jmenovatelu - lakotu, touhu po bezpracnem zisku, pro vyhru jsme schopni udelat cokoliv. Spoustecem pak byva jakukoliv problem, jakakoliv nespokojenost v nasich zivotech. Je to proste utek od reality, o to tvrdsi pak byva navrat do ni. Mejte peknou sobotu!

BIKER (So, 27. 2. 2016 - 13:02)

28. Den bez gamblu:@)
Vcera jsem prodelal tezkou depku a musim opet ruct, ze nez abych sel hrat v totalno depce a projel na co dosahl, tak radrji pisu sem a to mne funguje.
Zdravim noveho spolubojovnika a chci poprat hodne zdaru, Lubosi opravdu jak bude depka, dojdi sem a napis co se stebou momentalne deje, pomaha to.

Pekny vikend vsem

Lubos (So, 27. 2. 2016 - 12:02)

46 dni bez hrani

Ahoj vsem...Diky za mile prijeti mezi vas.
Jsem se tak nasral(zdrave ;-));nenecham debou takhle manipulovat!Vyhlasuji boj sve zavislosti!Dnes v zadnem pripade zadny hazard.
O pobytu PL se rozepisi s dovolenim jindy.
U me jsou dluhy a zavislost vyznamne propojeny,ale uz se tim nesmim nenechat rozhodit...Dluhum mam hrozne moc(vlastne ani nevim presne aktualne kolik:-(.Jsem tri mesice v oddluzeni,ale kolem mam jeste spousty zavazku,ktere nesli do insolvence.Mesicne musim vydelat tak pade,abych vse radne splacel...Jsem zamestnancem a jeste "bokem" zivnostnik.
Ma situace neni vubec dobra,ale kuva uz nechci byt nekym nebo necim manipulovan a uz vubec ne nejakou zavislosti.
Ano dnes jsem na to prisel...nechci se vymlouvat,ale za me jednani muze zavislost(nejsem to ja),takze me uz neser a koukej mazat odkud jsi prisla ;-).
Jeste jednou díky.

Abstinentka (So, 27. 2. 2016 - 09:02)

46 dni bez hrani

Ahoj vsem a vitam Lubose

Lubosi

Prvni dny jsou velmi tezke protoze gamble je temer jedina vec co mame v hlave. Dulezite je, ze tim ze jsi zacal hledat vice o svem problemu a cesta te zavedla na tuto dikuzi, znamena, ze svuj problem chces resit a Chces abstinovat. Ano to Chtit je to nejdulezitejsi pro nasi cestu. Dluhy jsou momentalne sekundarni problem ale prijdou deprese prave z tech dluhu a vidiny dlouheho tunelu k ceste k vysvobozeni z tohoto kolotoce. Ver ze se to da prekonat nebo se s tim minimalne naucit zit. My s Bikerem s tim mame v techto dnech bohate zkusenosti.
Jsme tu temer vsichni byvaly "velky" hraci a vime o cem mluvime :)
Na kazdeho z nas funguje neco jineho, at uz navstevy u AG, odevzdani spravy penez nekomu v okoli, odriznuti se od kamaradu atd. Doporucuji ti precist si celou diskuzi od pocatku a nabrat nejake to moudro co na tebe bude fungovat, urcite si precti knihu od Dr Nespora krera je volne stazitelna z webu.
Jsi v nasi momentalni skupine prvni se zkusenosti z PL. Muzes nam povypravet jak to funguje a proc jsi nevydrzel do konce?
Budeme moc radi kdyz se k nam pridas a zacnes abstinovat. Tady jsme si vsichni rovni, chapeme se a mluvime o svych problemech otevrene.
Tak hlavu vzhuru a vsem silu do naseho boje

Abstinenci zdar

Reyzi (So, 27. 2. 2016 - 09:02)

Ahoj vsem,
dekuji za podporu,....vitej mezi nami Lubosi...jak pise Lemog,prvni na miste je omezit pristup k penezum,zrusit úcty u sazkovych kancelari a HLAVNĚ DNESKA NEVSADIT....pokusit se vytesnit tu zhoubnou myslenku,ze to vyjde,prijde výhra a zaplatis veriteli....drz se pevne sveho odhodlani skoncovat se sazenim,hyckej si ho,rozmazluj,ať ti vydrzi navzdy....

Lubos (So, 27. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 167. den bez...Dekuji za uvitani.
Nebudes tomu verit,ale od rana se zaobyram tim jak me omezit pristup k penezum...pozadam svoji partnerku(ktera o mem problemu vi,ale ne vse...) o pomoc;take informuji sveho zamestnavatele (delam ve stavebnictvi a dostavam provozky);jsem plny odhodlani,ale to uz bylo tolikrat...Prijde prvni telefonat od veritele a me to zase v hlave preskoci...Jsem netrpelivy a vsechno chci hned a to nejde!Dnes nevsadim!Za chvili jdu na celodenni brigadu,takze nebudu uplne moci komunikovat.Ozvu se vecer.Diky.

Lemog (So, 27. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 167. den bez gamblu a cigaret

Reyzi - hodne psychickych sil dnes, vis ze jsme tady pro tebe tak se drz, dobre to dopadne

Lubosi - vítej, a prvni vec, kterou dnes musis udelat je nejit hrat - v tvem pripade nevsadit. Jsme tady takova skupina samolecitelu, predavame si rady a zkusenosti. Myslim ze Tragik psal, ze taky ujizdel na sazkach tak pockame jestli dnes prijde a poradi ti. V kazdem pripade prvni pomoc jak zacit abstinovat nez zvolis nejlepsi variantu lecby, je podle me zamezit pristupu k penezum - proste abys nemel za co vsadit. Ted hned - dnes rano zacni namahat mozek tim, ze misto myslenek na sazky zacnes vymyslet pro tyto prvni dny tve abstinence - jak osetzris sam pro sebe pristup k penezum. MUSIS TO DNES UDELAT. Za chvili tady prijdou dalsi z party bojovniku s gam,blem - dnes misto hrani a sazek budeme si tady povidat a vymyslet strategie jak zameteme se ZAVISLOSTI.

Lemog

Lubos (So, 27. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj.Je mi 37 a muj problem jsou sazky na sport. Me gamblerstvi ma bohatou minulost.Zacal jsem na automatech,pres karetni hry jsem se dostal az k tomu na co jsem "odbornik"...ke sportu.
Mam za sebou dve ustavni lecby(ani jednu radne dokoncenou) a momentalne jsem v nejhorsi recidive.Mam spostu dluhu a skoro zadne kamarady...Rozhodl jsem se napsat,protote uz nevim jak dal a rad bych slysel rady a zkusenosti podobne postizenych. Do nedavna jsem tvrdil,ze muj problem jsou dluhy a ne hrani,ale to co predvadim posledni dny me definitivne usvedcuje v opaku. To zasezeni me tak ovlada,ze to neni snad ani mozny...nemam v hlavne uz nic jineho nez kde sehnat penize a jit si vsadit...Tak takhle ne!!! Pred deviti lety jsem ze dne na den seknul s kourenim(bylo to nesmirne tezke,ale vuli jsem to dokazal) a vim ze i jedna cigareta by me mohla spustit,proto jsem si nedal uz ani praska...u toho gamblu me ta sila a vule chybi.Vcera jsem zase prohral "dvacku",takze ano mam megadeprese,vycitky a vse ostatni co zname,ale co je trochu jine,ze dneszaprve pisu sem a za druhe mam nejakou vnitrni silu s tim bojovat...jeste v noci jsem uvazoval kde sezenu na dnesek prachy,co zastavim...Ta hlava je nejhorsi.Fakt uz tam neni nic jineho nez jen kdo s kym hraje,jake jsou kurzy...proste hnus!Vim,ze asi neexistuje zpusob,krome casu,jak to z te makovice dostat,i presto nejaka rada?

Lemog (Pá, 26. 2. 2016 - 21:02)

Moje kamaradka mi...Nedavno jsem tady psal, ze jsem v poslednich mesicich prisel na to, kolik sily a pracovniho elanu jeste mem, kdfyz uz si myslim , ze jsem u konce svych fyzickych sil - protoze pokud slo o to abych mel penize na gambl , dokazal jsem se vypnout k takovym pracovnim vykonum, ze si tuto eventualitu uvedomuji az ted, kdy nepotrebuji vydelat tolik penez, protoze nehraji.

LUKU, BIKERE a vsichni ostatni - v tuto chvili se musite oprostit od myslenek , jake materialni veci naji vasi vrstevnici, ja uz nikdy nic mit nebudu a presto jsem stastny - mym stestim je , ze znovu rozvijim moznosti sve osobnosti.

Nevim jak to vy vsichni mate e partnerkama, s detma, je hloupe a nestastne kvuli casu, ktery zabere splaceni dluhu nezalozit rodinu....
Reyzi, kolik mas let?
Me je 46, mam dospivajici dceru, ktera bydli se svoji maminkou, protoze bydlime daleko od sebe, stykame se asi 10x za rok - s alimentama jsem docela zodpovedny,v soucasnosti uz nemam u dcerky dluh.

LUKU "A kdyby dalo, do tejdne do odevzdáme!" - to je jistota a to nejmensi zlo (o penize uz davno nejde) - horsi je to zklamani, ze jsi NEVYDRZEL A ZKLAMAL hlavne sam sebe.
Predstav si jak jsi ted odhodlany a ze zrecidivujes. To te srazi jeste nize a budes se znovu hrabat krok po krucku (pokjud budes chtit normalne fungovat) , budes zhnusen, nadavat ale nikdo jiny nez ty sam se znovu musis zvednout a pokouset se vzprimit. Na recidive je toto daleko horsi nez prohra jakekoliv castky s myslenkou - co vsechno jsem si za to mohl koupit a co vsechno uz ma soused, ktery netusi , ze nejake gamblerstvi existuje.

Mam za sebou recidivy, ja tvrdy chlap, na okoli pusobici tak sebejiste jsem s brekem volal po nocich na linku duvery, brecel kamaradce do telefonu, premyslel o sebevrazde, utekl od vseho, zahodil klice od bytu.............vy co mate zatim jen dluhy, budte radi, ze jste svuj problem zacali resit.

Lemog

Abstinentka (Pá, 26. 2. 2016 - 21:02)

Reyzi

Nekde jsem cetla (snad Nespor) ze gambleri jsou strasne pracoviti lide. Ja tam kde vidim vydelek bych makala do umoru. Nevim zda bych delala tolik veci kdybych nepricichla ke hrani. Dokazu vydelat na zenskou slusne penize a mohla jsem si nadstandartne zit. Nestezuji si, mam krasny dum, slusne auto a vse co k zivotu potrebuji, jen jsem se diky hre dostala do kolotoce splatek co jsou na hrane mych prijmu. To byl jeden z duvodu zamysleni se nad zpusobem zivota co jsem vedla. Mam velky blok vuci nejblizsim aby se nic nedozvedeli. Hlavne bych chtela byt opet fin svobodna, cestovat a rolik se nedrit. Jednou to bude :)

Reyzi (Pá, 26. 2. 2016 - 20:02)

Moje kamaradka mi rekla(terapeutka),ze ji vzdycky fascinovalo,kolik penez dokážeme jako gambleri vydelat.....vyloucila úvěry,pujcky apod. ....dela v tom denne,nekdo promrda dva mice a ma dluh se vším všudy jeden,kde ten druhy vzal?Nasinec vydela dvacet,my projebeme tricet,ten rozdil ji fascinuje....tož jenom pro odlehceni....abstinenti,držíme vlajku!!!

Reyzi (Pá, 26. 2. 2016 - 20:02)

Luk,
asi vim jak ti je,jak je někdy samemu tezko...po rozvodu jsem si taky myslel a UVERIL jak je mi fajn,ale byla to jenom poza pro ostatni.....uvnitr jsem se trapil,ze moji nejmilovanejsi miluji nejakeho mladého kretena,co se učí jezdit na starém kole....na druhou stranu,nikdo se neptal kam jdu,v kolik prijdu,s kým spím....byla to změna,ale ve finale jenom pozlatka,neumel a neumím si to užit dodnes....na jednu stranu je to fajn,jsi panem vseho,svých myslenek,pocitu,radosti,ale i starosti,obav,strachu....asi touzis mit svůj klid,svoje bezpečí,svůj PŘÍSTAV,jenz by ti říkal pane.....ale byl by jsi v něm zase sam,tak jako v pokoji.....Az přijde cas,uz brzo a ty ovladnes svou touhu hrát,budes mit penize na svoji svobodu....
Drz se,nejsi v tom sam,mas nas....aspoň me to pomáhá....

LUK (Pá, 26. 2. 2016 - 19:02)

15. den bez gamblu

Zdarec all... Přestože dluhy nemám - no nemám - splácím pouze jeden mini úvěr, který mám mít v listopadu splacený, ale to je jedno... Není dne kdy by mě nezžíral pocit, o kolik jsem přišel, co bych za to mohl mít a kde bych dnes mohl bydlet. Bydlím u rodičů ve starým bytě v malým pokoji. Všichni mojí vrstevníci mají rodiny, byty a pokud nemají rodiny, tak mají peníze, cestují, užívají si život single...A Já? Nejradši bych se nakopal do prdele! Přestože nejsem žádnej debil (dle vzdělání a IQ), připadám si, že i ten největší debil v okolí toho dokázal více než já...Nedá se nic dělat:-( Snažím se udělat za vším tlustou čáru a třeba se právě (ani o tom nevím) posouvá do lepší části života... hachjo, co bych za to dal kdybych měl zbudovaný aspoň svůj malinký byt... nemám nic. Díky gamblu. Je fakt, že mít dluhy je ještě těžší, ale v psychický podstatě jsme na tom všichni stejně - třeba právě píšeme už nový scénář našich životů. Hlavně nehrát, nikdy, nemyslet na hazard, nedá to! A kdyby dalo, do tejdne do odevzdáme!...V létě v Praze se na vás těším!

AZ!

Reyzi (Pá, 26. 2. 2016 - 19:02)

Biker,
drz se,snaz se to ovladnout....ja to vsechno mel,rodinu,deti,byt i auto,ale neznamenalo to nic,mel jsem to....člověk si vazi veci,az když je nemá nebo je ztratil....
Ja třeba utíkal do prace a pak k automatum,moje zena jenom kricela,nedokazala se radovat z obyčejných veci....me třeba fascinoval krásný vychod slunce(bylo moc zima),nádherný zapad(stipou komari).....ale miloval jsem ji,byla matka mých deti....navenek jsme byli šťastný par narozený pod nejjasnější hvezdou,ve finale jsme koncili pul míče v minusu,proste potrebovala mit vsechno,materialne,ja jenom kyval,ať mam klid....deti nejdrazsi hracky,nejlepsi telefony,nejnovejsi televize....ona utracela,ja hrál automaty.....utelka s sestnactiletym,mohl byt její syn,ale dal ji pocit vyjmecnosti.... ; ))))

Takze se vyser na štěstí okolí,nevidíš do nej...Buď svůj,tvá láska si te najde a bude ta nejstastnejsi na světe,protože se budes umět radovat,budes umět ocenit vsechny drobnosti,které nehracum unikají....pohled,zajem o tebe,snidani,pohlazeni či prituleni,stesti dotyku.... Drz se,musis pro zitrejsi rano,pro další den novych moznosti,možnosti bez gamblu.....

Abstinentka (Pá, 26. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj Bikere

Jj tohle se zda demotivujici a je to nas "trest"
Uprimne ti ale mohu rict ze penize nejsou vsechno a to co se ti zda u jinych jako stesti tak to muze byt v zaveru uplne jinak. Znam spousty lidi co maji penez jak slupek ale jsou nestastni. O tom totiz vibec zivot neni.
Ano jsi utahy z prace a vidina cile se zda daleka ale jednou to skonci! Pokud by jsi opet podlhehl cesta by se prodluzovala a mozna byla nekonecna. Tady v diskuzi nekdo jednou boj s dluhy zvladl a psal tu kdyz odevzdal posledni splatku. To bude i u nas jednou nadherny pocit. Musime ale tedka maknout aby jsme si odmakaly ty kdysi "prijemne" chvile u hry. Vse ma svou cenu

BIKER (Pá, 26. 2. 2016 - 16:02)

Pratele, ja jsem dneska opet v tezke depce, nemuzu poradne nic delat, na vsechny su hnusnej, proste hrozny...
Ja vubec nevim jak se stim vyrovnat, me ty dluhy srasne nici, nejak dneska nemam ani pocit,ze to zvladnu. Notmalne mam dneska pocit, ze bych to uz nejradeji vzdal a ukoncil to svoje trapeni.
Me je proste hrozne
Okolo me jsou jenom stastni lide, maji deti, auta ,byty , domy a ja pica jen dluhy jako prase, po celem tydnu v praci au uplne k.o. a za 2 hodky nastup do druhe a pekne 12ctku a v sobotu to same, nedelu prospim a v pondeli nanovo a tak porad porad...2 roky, uz to nedam, nemam na to energii.....
Abstinenci zdar

Abstinentka (Pá, 26. 2. 2016 - 14:02)

Ahojky

Jj vse co radi Lemog a Tragik je rozumne. Hlavne se nevymlouvat protoze viniky jsme my sami ikdyz nekdo muze rict ze by nemely herny vubec byt ale spousta lidi nehraje ikdyz herny jsou.
Ver jednou se nad tim usmejes. Cloveku to prijde finale ale pokud te dana osoba ma rada pokusi se ti pomoci at uz jen treba spravou tvych penez :)

Reklama

Přidat komentář