Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Leoš (Čt, 17. 4. 2014 - 18:04)

Kecáš, v 7 letech ti...Mohl stát. Ale 11 cm v erekci neměl.

Aleš (Čt, 17. 4. 2014 - 07:04)

Slávko, jenže v deseti...Omyl, mně se dávno postavil již v 7 letech
A to jsem ho měl tak 11 cm
Dlouhého při erekci.

. (Ne, 6. 4. 2014 - 22:04)

Já jsem taky panic,je mi 28...Současný stav mi nevadí, na opak, vyhovuje mi to. Jsem sama a mám klid.

Max (Ne, 6. 4. 2014 - 21:04)

Jsem 37letá panna...A chtela bysi videt to ti je vazne 37 to snad neni mozny

Mirek (Ne, 6. 4. 2014 - 19:04)

Jsem 37letá panna...Já jsem taky panic,je mi 28 let,ale nahou ženu jsem už v reálu viděl.A můžu se zeptat,vadí ti ten tvůj současný stav a nebo je ti to jedno?Myslím to tak,že jsi třeba neměla štěstí na partnery a nechtěla jsi přitom brát kde koho.A mezitím si možná přebrala.Každý to holt nemá stejné,já např.se nemůžu smířit z tím že jsem sám,ale nechci brát za každou cenu někoho,kdo nestojí za to.Ale zase jsem si jistý,že se najdou lidé kteří to neřeší,a že jsou třeba i dávno po třicítce panici a panny je nijak nerozhodí.

Seniorka (Ne, 6. 4. 2014 - 19:04)

Mne je 60 a asi uz zadneko ptaka uz neuvidim :-(

Pisni na meila...rád ti ho ukážu

A i si ho před tebou vyhoním

. (Ne, 6. 4. 2014 - 19:04)

A kolik ti je ze si jeste...Jsem 37letá panna nezkušená a nahýho chlapa jsem ještě nikdy neviděla.

Max (Ne, 6. 4. 2014 - 17:04)

Jsem ještě panna, nikdy...A kolik ti je ze si jeste pana asi jeste ani 15 nebo uz jo a to si nevidela ani doma zadnyho nahyho chlapa

Jarka (Ne, 6. 4. 2014 - 15:04)

viděla jsem tolik ptáků, ani hajný v lese jich tolik nemá, ale je mi to prd platný protože mám ovčí kundu.

Max (So, 5. 4. 2014 - 17:04)

Přesně, jak ho měl...Nekdo ma velky penis a kor kdyz si ho videla poprve az jich budes videt vic tak si zvyknes a ani ti to tak sokovat nebude ja osobne moc velky penis nemam bezny prumer ale rad bych nejakou velkou kladu mel to dost holky pritahuje hlavne ty kolem 18 let vlastni skusenost

Petra (So, 5. 4. 2014 - 14:04)

Přesně, jak ho měl velkého, jsem hned začala uvažovat jak to dělá s mamkou když on má skoro dva metry a ona 160 cm...

Max (Čt, 3. 4. 2014 - 18:04)

Já jsem viděla po prvé...Jakto myslis ze ses nestacila divit to mel tak velkeho a to si nevedela ze se tam otcin koupe to se stava ja taky omylel zas vlezl na wc doma kdyz u nas byla nasteva a taky me na wc vlezla zena a taky me videla v cele krase to me toziz zrovna stal

Petra (Čt, 3. 4. 2014 - 18:04)

Já jsem viděla po prvé mužský penis ve 14ti.
Omylem jsem vlezla do koupelny když otčím vylézal z vany, nestačila jsem se divit. Halvně mě šoklo že dostal okamžite erekci...

jn (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

Je fakt, že pokud na to není kluk zvyklý a toho svého obrovského, dlouhatánského a tlustého mamlasa na něj dospělý chlap vyvalí až někdy v jeho deseti letech, musí to být strašný šok, protože ten rozdíl ve velikosti je přímo propastný. Ten kluk si určitě náhle uvědomí, jak je ten jeho dětský lulineček strašně malilinkatý proti tomu mnohonásobně většímu dospělému.

Max (St, 2. 4. 2014 - 17:04)

Lituju holky, co nemaj...Souhlas deti od mala by si mely zvakat na nahotu pak v dospelosti stim maji problem uz jsem to taky zazil u nekoho ne u me s nahotou problem nemam ani ted kdyz jsem dospely aji kdyz jsem byl maly nebo v puberte rad chodim nahy a vubec me nevadi kdyz me vidi nekdo nahota je prirozena kazdy je prece nejaky

Jakub (St, 2. 4. 2014 - 08:04)

Lituju holky, co nemaj možnost vidět nahatý kluky nebo chlapy od mala. Pak z toho můžou mít šok, zvlášť když poprvé vidí hned se stojícím. Segra s tím problém nemá, máme společný pokoj, nahatý se vídáme denně. Spím jen nahej, když ráno vstanu, tak mám erekci...takže segra je v obraze.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

taky se kouknu na jine chlapi jaky ho maji ja sice moc velky ne beznej prumer a jsem normal na holky ale ja myslim ze kazdy kluk nebo chlap se nenapadne podiva na druheho jakyho ma

si kokot(ka) (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

A pokud tě to i vzrušovalo,...v deseti létech by mohl být vzrušenej tak akorát z krabice čokolády . Tady de o to porovnávmání kdy si děcko začne uvědomovat své rozměry a poměřovat se s okolním světem .

Reklama

Přidat komentář