Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

jj (Út, 30. 12. 2014 - 17:12)

Míšo je to celkem...Přibližuje - to je přesné slovo, ale natáhnutý penis je menší než penis v erekci, já to skoušel a rozdíl je asi 1-1,5 cm.

xx (Út, 30. 12. 2014 - 17:12)

Míšo je to celkem zajímavé myslím způsob toho měření,že se to dělá při stažené předkožce za žalud a ne že se předkožka právě natahne dopředu,což je fakt,že by bylo zkreslující,každý ji má jinak dlouhou.Tak u každého jste předkožku přetahovali dozadu nebo jste měřili i kluky co mají obřízku?Nebyl v tom třeba rozdíl kdo má předkožku a kdo ne?Zajímavé je,že i délka při natažení s obnaženým žaludem se přibližuje délce při erekci.Asi jste při tom zažili dost srandy nebo ne?

A.V. (Út, 30. 12. 2014 - 16:12)

Někdy mne napadá, jak to asi takový malý hošík vidí, když poprve v životě dejme tomu v sedmi letech uvidí vedle sebe na WC penis dospělého muže a když uvidí ten obrovský rozdíl, jak je jeho lulinek nepředstavitelně malinký a drobounký oproti tomu dospělému?

míša (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Míšo máš pravdu,že pokud...Samozřejmě, výzkum probíhalv ordinaci. Předkožka se při takovém měření vždy stahuje dozadu, aby nezkreslovala výsledek. Měří se délka v nataženém stavu, od kořene u stydké kosti po špičku obnaženého žaludu. I u dospělých se délka při natažení a s obnaženým žaludem dost přesně přibližuje délce v erekci.

Lucie (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Někdy v pubertě, asi 14 let. Nepamatuju si jestli to bylo poprvé, ale pamatuju si že to bylo poprvé kdy to ve mě vzbuzovalo nějaké pocity, bylo to při koupání u přehrady, chodili jsme tam taková partička místních kluků a holek, všichni jsme byli v podobném věku. Kluci se moc nestyděli a vždycky šli do vody bez plavek, takže my holky jsme jim ty pindíky pěkně obhlídli.

xx (Út, 30. 12. 2014 - 12:12)

Míšo máš pravdu,že pokud chlapec neprojde pubertou má pindíka malého třeba do 12 roků,zdálo se mi to hodně málo,ale pokud to je takto doložené tak to asi bude.Je fakt,že asi výjimka být může,ale to nic neznamená.Je zajímavé,že natažení co do délky by mělo odpovídat jako by měl erekci.Ani ten průměr 1,5 cm,je nic moc.Míšo tento výzkum probíhal někde v ordinaci?Jak na to ti kluci reagovali?Byli někteří ti chlapci obřezaní a nebo všichni měli předkožku?Je to celkem zajímavé,ale je jasné,že dětský pindík se nedá srovnávat s chlapcem co prodělal pubertu.

jj (Út, 30. 12. 2014 - 10:12)

Opravdu je to tak. Když jsme...Ale natažení není erekce, v erekci by byli delší.

míša (Út, 30. 12. 2014 - 10:12)

Míšo to se zdá hodně...Opravdu je to tak. Když jsme dělali na tohle téma výzkum, tak ten pindíček lékařka vezme do ruky, natáhne jej a pak změří délku při natažení, která je obvykle téměř stejná, jako kdyby ten chlapec měl erekci. Délka v klidu je u těchto chlapců obvykle tak 3-4 cm a při natažení je to 5 - 7 cm, průměrně cca 6 cm, obvod cca 5 cm, průměrná tloušťka toho dětského pinďíka je cca 1,5 cm. Ve statistikách to tak je také. Ten náš zkoumaný vzorek cca 100 dětí odpovídal běžným evropských statistikám. Mezi dvanáctiletými chlapci jsou pouze výjimky, kdy jde ojediněle o předčasně vyspělého chlapce, jehož penis v erekci někdy může dosáhnout délky i téměř deseti cm, ale je to opravdu výjimečně a do statistického průměru tyto výjimky nějak významně nezasáhnou. Například my jsme se v našem vzorku cca 100 dětí ve věku od 9 do 12 let s takovým rozměrem nesetkali. Nejdelší penis měl jeden dvanáctiletý hošík a ten jej měl dlouhý 8,5 cm.

báro (Po, 29. 12. 2014 - 18:12)

Bráchova pinďourka s mini...všim jsem si, že holky v pubertě dokážou chlapům jejich ptáky pěkně očumovat. Na rozdíl od kluků, kteří si to vůči ženám nemůžou okatě dovolit, tak holky nikdo neřeší. Chlapi vidí, že holka čumí, ale snad jim to dělá dobře.

Zajímalo by mě, jak to taková holka vnímá, když vidí poprvý mužský dospělý péro, když předtím viděla jen dětskýho pindíka. Na jednu stranu totéž, ale je to jak srovnávat prsa devítiletý holky s vyvinutou dospělou ženou.

báro (Po, 29. 12. 2014 - 18:12)

Bráchova pinďourka s mini...to jste mu při mytí přetahovali kůžičku? Že to dělá máma, ok, ale aby to dělala sestra? O kolik seš starší?

xx (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

Míšo to se zdá hodně krátký,to znamená,že v klidu ho má 2-3cm?Tomu se nechce uvěřit.

míša (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

To byl nejspis mladsi nez 12...Podívej se do statistik a neber to podle sebe, když jsi byl vyjímečně předčasně vyspělý. Průměrný 12letý kluk má podle statistik dlouhého 6 cm, když se mu postaví. Jsem dětská lékařka, nějaké výzkumy jsme dělali a statistiky mám k dispozici.

Bára (Po, 29. 12. 2014 - 14:12)

Bráchova pinďourka s mini pytlíčkem jsem měla před očima skoro pořád, tak od pěti let, kdy jsem s ním mamce pomáhala.

Velký mužský penis jsem poprvé viděla ve 13 letech na nudi.

Péťa (Po, 29. 12. 2014 - 13:12)

Evidentně tě vzrušuje vlastní fantazie:-)Neboj,to je neškodné:-))

Matt (Po, 29. 12. 2014 - 13:12)

Pro malého kluka, který...To byl nejspis mladsi nez 12 let..me kdyz bylo 12 tak uz byl docela velkej :D

KM (Po, 29. 12. 2014 - 13:12)

Pro malého kluka, který poprve v životě uvidí penis dospělého, to může být zážitek.... Minulý týden jsem byl v krytém bazénu a jak jsem se šel vyčurat, vedle mne čural do mušle asi dvanáctiletý kluk. To víte, když jste jen v plavkách a přitom močíte, přirození nelze než zcela odkrýt zrakům a tak jsme vzájemně oba svá přirození celá viděli. Já svoje veliké, dlouhé a tlusté, chlupaté mužství, on své maličké, kraťounké a tenoulinkaté holátko. Téměř jsem se polekal strašného rozdílu mezi velikostí mého dospělého šulina a jeho malinkého lulinka. Oproti tomu mému byl ten jeho opravdu strašně maličký, droboučký. Hošík na toho mého hleděl jak bagr z myší díry a neubránil se zděšení, jak z jeho úst zaznělo tlumené "júúúúúú". :-)

jj (Ne, 30. 11. 2014 - 19:11)

viděla jsem ho asi u...A kolik bylo tobě?

Jouda (Ne, 30. 11. 2014 - 18:11)

Já taky ne,a je mi 28.

Richard (Ne, 30. 11. 2014 - 18:11)

Je mi 42 let a ještě jsem neviděl dámské přirození.

kuk (Ne, 30. 11. 2014 - 10:11)

Chceš jí ukázat ptáka,...To se muzeme domluvit, co bude chtít :)

Reklama

Přidat komentář