Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Petra (Čt, 3. 4. 2014 - 18:04)

Já jsem viděla po prvé mužský penis ve 14ti.
Omylem jsem vlezla do koupelny když otčím vylézal z vany, nestačila jsem se divit. Halvně mě šoklo že dostal okamžite erekci...

jn (St, 2. 4. 2014 - 19:04)

Je fakt, že pokud na to není kluk zvyklý a toho svého obrovského, dlouhatánského a tlustého mamlasa na něj dospělý chlap vyvalí až někdy v jeho deseti letech, musí to být strašný šok, protože ten rozdíl ve velikosti je přímo propastný. Ten kluk si určitě náhle uvědomí, jak je ten jeho dětský lulineček strašně malilinkatý proti tomu mnohonásobně většímu dospělému.

Max (St, 2. 4. 2014 - 17:04)

Lituju holky, co nemaj...Souhlas deti od mala by si mely zvakat na nahotu pak v dospelosti stim maji problem uz jsem to taky zazil u nekoho ne u me s nahotou problem nemam ani ted kdyz jsem dospely aji kdyz jsem byl maly nebo v puberte rad chodim nahy a vubec me nevadi kdyz me vidi nekdo nahota je prirozena kazdy je prece nejaky

Jakub (St, 2. 4. 2014 - 08:04)

Lituju holky, co nemaj možnost vidět nahatý kluky nebo chlapy od mala. Pak z toho můžou mít šok, zvlášť když poprvé vidí hned se stojícím. Segra s tím problém nemá, máme společný pokoj, nahatý se vídáme denně. Spím jen nahej, když ráno vstanu, tak mám erekci...takže segra je v obraze.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

taky se kouknu na jine chlapi jaky ho maji ja sice moc velky ne beznej prumer a jsem normal na holky ale ja myslim ze kazdy kluk nebo chlap se nenapadne podiva na druheho jakyho ma

si kokot(ka) (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

A pokud tě to i vzrušovalo,...v deseti létech by mohl být vzrušenej tak akorát z krabice čokolády . Tady de o to porovnávmání kdy si děcko začne uvědomovat své rozměry a poměřovat se s okolním světem .

Vyjebanče vzruš (Út, 1. 4. 2014 - 17:04)

Vrušovat se pohledem na péro může i normální mužskej a nemusí být teplej. jsou věci že tě vruší ale později už to bere jako běžnou věc, Mne vzrušuje pípa, obyčejná pípa, pochopitelně že se mě netopoří úd ,a le vzrušujeme to. jako psa když vzruší flák masa

. (Út, 1. 4. 2014 - 17:04)

Já jsem měl v asi deseti...A pokud tě to i vzrušovalo, tak jsi teplej buzik.

jn (Út, 1. 4. 2014 - 16:04)

Já jsem měl v asi deseti letech docela šok všeobecně z toho, jak velká přirození mají dospělí muži, když mne otec poprve vzal ssebou do sauny. Již v převlékárně jsem očima poměřoval toho mého malilinkatého lilinka s s nesrovnatelně větším, pro mne doslova obrovským a bachratým přirozením mého otce a když jsem pak uviděl, že tak obrovské klády měli všichni dospělí chlapi, byl to pro mne doslova nářez jak prase.

klkn (Út, 1. 4. 2014 - 11:04)

Šulin dospělého? Asi někdy v mých dvanácti letech. Na záchodě vedle mě čural můj strejda a hleděl jsem jak vyoraná myš. Ten jeho mi tehdy připadal šíleně obrovitý. Mohutný dlouhatánský a strašně tlustý. Prostě tehdy to byl pro mne docela šok, když jsem viděl jak je ten můj proti tomu jeho šíleně maličký.

Pajík (Po, 13. 5. 2013 - 19:05)

Evo, v šesnácti by ses už...Jo no....

Krava (Pá, 7. 3. 2014 - 15:03)

Děláte si prdel? Honite svým brachum??

huk (Po, 3. 3. 2014 - 12:03)

Na www.zakulisi.cz máte šulinů kolik chcete

Mirek (Po, 6. 1. 2014 - 17:01)

Mimochodem incest znamená...Co to sakra meleš za blbosti?Jak může být zamilování se do příbuzného incest,když přece všichni vědí že incestní jednání znamená pohlavní styk z touto osobou.U matky mi to teda přijde úplně uhozené,ale zamilovat se třeba do tety a nebo do sestřenice klidně možné je.Je to sice často záležitost pubertálních chlapců,ale mě se to ještě nikdy nestalo.Kromě toho,zamilovat se do někoho takového není problém,problémem je pak až ten případný sex.Ty to tady motáš úplně obráceně,když něco píšeš,zjisti si základní fakta.

anonym (Ne, 5. 1. 2014 - 02:01)

Ty jsi měla v 10ti incest...Mimochodem incest znamená zamilovat se do svého příbuzného.Ne mít s ním sex.

petr (Po, 29. 11. 2010 - 13:11)

já od narození a je mi 15 a každý den masturbuji

Lenka - oko.blo (Čt, 30. 9. 2010 - 17:09)

Odmala poněvadž rodiče přede mnu chodili nazí když jsem byla malá.

Lucka a nikola (Ne, 17. 1. 2010 - 14:01)

Videli jsme to kdyz nam byl jeden rok. Kdyz nas mama prebalovala s nasim brachou tak sme poprvi vydeli pero

lenka (Út, 9. 4. 2013 - 19:04)

Doma jsem se koupala s bráškou od mala připadalo nám to normální.Musel si ho přetahovat aby mu nezarstla kůžička.tak jsem viděla i žaluda,když mněl první erexi tak jsem koukala jak se mu dost zvětčil,řekla jsem to mamce a tím naše společné koupání skončilo.Sledovala jsem ho a viděla ve slipech,že má erexi často.špehovala jsem ho v koupelně a tak jsem viděla i první honění a výstřik.Bylo to tenkrát vzrušující i pro mne a tím jsem poznala i svoje touhy.

DANA (Út, 9. 4. 2013 - 18:04)

chodíme na nudy s rodiči,tak asi od deseti a hrozně hzky to vypadá když se bráškovi postaví,má ho pěkně velkého,ráda ho se vzrušením pozoruji.

Reklama

Přidat komentář