Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Martina (Po, 18. 3. 2013 - 23:03)

Když mě bylo tak 6 až 7 let tak jsem si několikrát hrála se stejně starým kamarádem na doktory. Ale penis v erekci jsem poprvé uviděla, když mě v deseti přemluvil můj o dva roky starší kamarád abychom si hráli na doktory. Nechtělo se mi, ale nakonec jsem se nechala přemluvit. Když už jsem byla úplně nahá tak on své přirození neustále schovával za tričko. Nakonec jsem ho přemluvila aby tričko odhrnul a pochopila jsem proč se tak stydí. Měl totiž erekci a asi se bál jak na to budu reagovat. Byla jsem opravdu překvapená, protože jsem penis v erekci do té doby nikdy neviděla. I když mu bylo teprve dvanáct tak jeho penis mě připadal velký, trochu byl už i ochlupený a tehdy jsem dokonce poprvé viděla také obnažený žalud. Jak jsme se navzájem na přirození podívali, tak jsme se zase oblékli a to bylo vše. Byli jsem ještě děti, takže nás pouze zajímalo jak vypadá opačné pohlaví nic víc. Potom jsem se kamáradili také, ale už jsem si na doktory nikdy nehráli. Začali jsme za svou nahotu asi víc stydět. Dnes je mi už přes třicet a i když jsem vdaná tak si občas na tento zážitek vzpomenu.

kiki (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

Asia tak v 5 letech,I a tatkovim.

jj (St, 20. 2. 2013 - 08:02)

Co zde děláte za senzaci vidět mužský penis? Ale vidět ženský penis, to by už bylo o čem mluvit.

Chci se ukazat (So, 12. 1. 2013 - 16:01)

ahojda jsem 20ti lety zajcek ktereho laka si hi vyhonit pred zenou treba nekde na parkovisti nemate zajem. napis diky hradec a siroke okolí email: [email protected]

jendík (Po, 20. 7. 2009 - 04:07)

Já jsem poprve zahlédl dospělý penis když jsem měl asi 11 let. Šel jsem ze školy přes park a tam u stromu stál nějaký mladší chlap a čural jakoby směrem ke mně a když jsem přicházel, tak se ani neotočil, jakoby mne ani neviděl. Já jsem ale hleděl, až jsem oči vyvaloval, protože do té doby jsem si sice nepředstavoval, že by dospělí neměli větší přirození než děti, ale neuměl jsem si představit, že jsou ty jejich přirození tak strašně veliké. Očekával jsem sice, že dospělí mají určitě větší přirození než děti, ale nikdy mně nenapadlo, že je mají o tolik větší než děti anebo dokonce několikanásobně větší než děti. Prostě v mých očích vypadal strašně veliký, hrozně dlouhý a tlustý, prostě ohromný. Když jsem si představil, že já bych měl tak veliké přirození, tak jsem si nedokázal zase představit, jak by se mě tohle celé mohlo vlézt do trenýrek nebo do kalhot, jak to bylo velké. Tohle ve mně probudilo hroznou zvědavost. Začal jsem přemýšlet, zda to byl nějaký vyjímečný úkaz anebo zda tak veliká přirození mají všichni dospělí. Blízko naší školy byly lázně a tam byla sauna. Stačilo přelézt plotek, kamarádovi stoupnout na ramena a už jsem se okénkem díval do prostoru sauny, jak tym chodí nahatí dospělí muži ze sauny do bazénu. Každému z nich se mezi nohama houpalo veliké a chlupaté přirození. Většinou tak veliké, jaké jsem viděl u muže v parku a tak mi došlo, že tak obrovská přirození mají všichni dospělí.

jarda (Pá, 13. 3. 2009 - 13:03)

ja od narozeni :-P

Mně se líbí Ken (So, 31. 1. 2009 - 15:01)

http://www.amateri.cz/g328695-20/1

Mně se líbí Bob (So, 31. 1. 2009 - 15:01)

http://www.amateri.cz/g314201-z-archiwum/1

imik (Út, 6. 1. 2009 - 16:01)

Ja asi v 3-4.jako každé dítě jsem lezla někomu na zachod.Už jsem s toho ale vyrostla..Ted zase,když mame grilovani na zahradě,tak tam chodi muj strejda,jen ve slipech.Jsou mu velky,tak na nás čumí(jeho př.....ní.

Naposled jsem v (So, 29. 12. 2012 - 09:12)

Monika33let.

ramona (St, 26. 12. 2012 - 18:12)

...tak jeden jak druhej příspěvek je hovadina jedna za druhou = výmysly úchylů (všichni jste měli bráchu a těm jste ho vyhonily ....???????!!!

rosnička (St, 14. 11. 2012 - 08:11)

jááááj ako si pamatuju ako sme byli ze školou na bazené mel som tehdy 10rokou a jedna holka taky 10rokoua tako plavčiek...no to som neumel plavat...

...plavčiek mi sundal rychle plavky a vihodol je do vody ˇ(daleko)a zhodol ma do bazenu a to me skoro všoci videlí toho mojahu péráka ptáka penisa a vajcca mi videla celá škola oooooooooo ostuda

Dan (Po, 5. 11. 2012 - 12:11)

Segra mi ji ukázala roztaženou a já ji ukázal svýho lofase a mohla si na něj sahnout.

myslivec v důch (St, 10. 10. 2012 - 09:10)

A já jsem byl tehdy myslivec a sledoval vás dalekohledem. Jo panečku, to byla zábava a radost se dívat. Natože jste byli děti, byli jste šikovní, všechna čest. :)

Hana (St, 10. 10. 2012 - 08:10)

Popravé jsem viděla pindíka když jsme si hráli na doktora v lese a mě bylo 12 let a kamarádce l3let .Klukům jsme ty pindíky honily a kamarádka masturbovala.

...:o))) (So, 6. 10. 2012 - 19:10)

,Nadřenej puberťák?

Slavomír je nad (Pá, 5. 10. 2012 - 01:10)

,

Pája (Út, 2. 10. 2012 - 12:10)

S bratrancem jsem si je ukazuovali atd. ve školce a to jsem ho viděla poprvé.

tapo (Út, 2. 10. 2012 - 09:10)

Lhář jsi ty. Neber si...Váš rozhovor sem opravdu patří.

Milan (So, 29. 9. 2012 - 14:09)

Jako mala jsem videla pytlika...Pytlík není penis.

Reklama

Přidat komentář