Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Pro dadu (Út, 10. 6. 2008 - 22:06)

Nechtěla bys už skončit s tou lekcí cikánštiny a psát česky? Ale alespoň se tu člověk nasměje :-)

dada (Út, 10. 6. 2008 - 19:06)

Jo a Tebe doktore Magore bich na koně a klisnu nygdi nepustyla,abi nedopadly jako chudáčcy Ti jag so na salám po Velyki Pardubycki steeple chase.Ti sy totiš Taxisův příkop.

dada (Út, 10. 6. 2008 - 19:06)

Doktore Ti magore.Já sem tag psala odjagžyva a Ti máž z mozku kostku.Já lydy uvádým na pravo mýru.Ti máž lydy jen na prachy,tag zmyz seš zákeřní hmyz.

Doctor (Út, 10. 6. 2008 - 14:06)

Twe dá to ale docela práci psát jako dement viď? Já jsem si to jen tak zkoušel a není to sranda psát tímhle způsobem :-D

Fandim ti v tom, že si poznal, jak je jednoduché vyvolat reakci lidí, přesto že je evidentní, že si z nich děláš prdel ;-)

dada (Po, 9. 6. 2008 - 14:06)

Doktore nyc se my neseklo.Kony mámtaki ráda a je z nych néjkrásnjějšý pohled na svjět.Ale tadig ty lydy so zoofyly gdiš so s toho vzrušený.Ten násef dyzkuze mněl bít,,JÍZDA NA KONI JE FANTAZIE,,.Nebo je FANTASTICKÁ.Doktore jedem!

dada (Po, 9. 6. 2008 - 14:06)

Doktore nyc se my neseklo.Kony mámtaki ráda a je z nych néjkrásnjějšý pohled na svjět.Ale tadig ty lydy so zoofyly gdiš so s toho vzrušený.Ten násef dyzkuze mněl bít,,JÍZDA NA KONI JE FANTAZIE,,.

Doctor (Po, 9. 6. 2008 - 09:06)

Já už vim co ty máš za problém.
Von se ti seknul CapsLock a ty si teď na všechny naštvaná :-D

dada (Ne, 8. 6. 2008 - 22:06)

JSTE TRAPNÍ LIDI CO SE KE MĚ NEMŮŽOU ANI POSTAVIT,ALE KDYBYCH VÁS POTKALA TAK BYCH SI O VÁS OPŘELA KLIDNĚ KOLO.NA NIC JINÉHO STEJNAK NEJSTE DOBŘÍ.JEN TAK MŮŽETE BÝT MOŽNÁ ASI I K NĚČEMU UŽITEČNÍ.

dada (Ne, 8. 6. 2008 - 22:06)

JSTE TRAPNÍ LIDI CO SE KE MĚ NEMŮŽOU ANI POSTAVIT,ALE KDYBYCH VÁS POTKALA TAK BYCH SI O VÁS OPŘELA KLIDNĚ KOLO.NA NIC JINÉHO STEJNAK NEJSTE DOBŘÍ.JEN TAK MŮŽETE BÝT MOŽNÁ ASI I K NĚČEMU UŽITEČNÍ.

dada (Ne, 8. 6. 2008 - 22:06)

JSTE TRAPNÍ LIDI CO SE KE MĚ NEMŮŽOU ANI POSTAVIT,ALE KDYBYCH VÁS POTKALA TAK BYCH SI O VÁS OPŘELA KLIDNĚ KOLO.NA NIC JINÉHO STEJNAK NEJSTE DOBŘÍ.JEN TAK MŮŽETE BÝT MOŽNÁ ASI I K NĚČEMU UŽITEČNÍ.

Návštěvník (Ne, 8. 6. 2008 - 20:06)

Můžeš nám prosím přeložit co jsi napsala?

dada (Ne, 8. 6. 2008 - 19:06)

HAHAHA.STE TRAPNÍ LYDY CO SE KE MNĚ NEMÚŽO ANY POSTVYT,ALE GDYBY VÁS POTKALA TAK BICH SY O VÁS OPŘELA KLYDNĚ KOLO.NA NYC YNÍHO STÉNAK NÉSTE DOBŘÝ.JEN TAG MÚŽETE BÍT MOŽNÁ ASYG Y K NĚČEMU UŽYTEČNÝ.

Petr 2 (Ne, 8. 6. 2008 - 18:06)

Dado, pokud ti to ve tvém mozečku nedošlo, tak to 2 znamená , že toho jména jsme tu asi dva. Ale co bych mohl chtít od někoho, kdo ani neumí mluvit a psát česky. A tvé vyjadřování svědčí o tom kdo jsi.

Martina (Ne, 8. 6. 2008 - 15:06)

Dado, nevím, jestli jsi tak hloupá nebo tu jen trapně provokuješ ale tvé příspěvky hovoří o tvé inteligenci dosahující IQ močůvky.Navíc tvůj pravopis a způsob vyjadřování to dokazuje. Jestli chceš abychom tě tu měli za omezeného blbce tak klidně piš dále. My se na tvůj účet rádi zasmějeme

dada (So, 7. 6. 2008 - 21:06)

HAHAHA Ti sy hraješ,že seš jako 2,ale seš jen ta tykev,ale prázdná,vidlabaná a ajy asyg y bes IQ.A seš na klysni úchilní.

Petr 2 (So, 7. 6. 2008 - 20:06)

Dado, ani si neuvědomuješ, jak zde prezentuješ své IQ. Možná ti to ve tvém primitivním mozečku ani nedochází

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 23:06)

Petřík petřýček opakovacý panáček.HYHYHY

Petr (Pá, 6. 6. 2008 - 08:06)

dado jdi do hajzlu a neser tady. Pizdy a kreténi ukrajinský jako ty mají taky diskuzní fóra.

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 04:06)

Héééééle já su sekretářka a to u mýho přýtela ředytela.Mám maturytu a velykou školu.Ve škole sem zkoro vúbec nechibjěla,ale Vi asyg jo.Vi ste jebaly s konama a ty Vám pořádně vimrdaly ve Vašych palycých ůctu k človjěku.

Martina (Čt, 5. 6. 2008 - 20:06)

Dado, vrať se laskavě zpátky do školy, nauč se číst a psát ano!? A nepleť se mezi dospělé.

Reklama

Přidat komentář