Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Petr (Po, 11. 8. 2008 - 21:08)

Pokud je tu láska ke koním, tak práce kolem nich je koníčkem

Makyna (Po, 11. 8. 2008 - 09:08)

ahoj, odpověď na tuto otázku je jednoduchá: práce. jezdím na koni závodně a lidi z oboru tuhle otázku řeší dost často. Kluků sice jezdí dost, ale většinou na vyšších úrovních, kde nemusej tolik běhat kolem koní,ale jen závodí. netvrdím, že to platí o každém, ale vetšina chlapů jezdí jen do doby, než zjistí, že je kolem spousta práce a málo ježdění:)

Petr (Ne, 10. 8. 2008 - 20:08)

Tuto otázku si kladu také. Mám několik kamarádek, co rády jezdí na koni, některé profesionálně. Spíše bych odhadoval, že jízdu na koni za účelem vzrušení provozujou ty, co jezdí víceméně rekreačně.

šemík (Čt, 31. 7. 2008 - 22:07)

zeptám se,proč na koních jezdí mnohem více děvčat jak mužů?odpovím si sám,protože velice rády někoho ovládáte a na rozdíl od mužů,ten kůň neprotestuje a poslušně vykonává vaše pokyny.a to se vám líbí.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 14:07)

Přiznám se, že já na koni nemám žádné takové pocity jako vy, jednak mám svého a při tréninku na jízdárně jsem spíš spocená a vyřízená jak po hodině aerobicu a za druhé se musím soustředit při jízdě na úplně jiné věci než je můj orgasmus.......

Martina (Út, 22. 7. 2008 - 01:07)

Prostě chlap má oproti koni jednu nevýhodu: Nedá se na něm jezdit :-)Holt sedlo si nasadit nenechá :-)

Poník (St, 6. 5. 2020 - 23:05)

Já bych se z radostí nechal osedlat, trénovat i jezdit od nějaké dámy či dívky, jen kdyby nějaká, co by se jí to líbilo, byla...

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 17:05)

Podívej, možná by se třeba i našla. Jenomže takhle se ti asi žádná neozve. Není moc žen, které by se daly nalákat jen na to, že si s ní budeš hrát na koně. Zkus si spíš najít nějakou známost. Pak spolu můžete všelijak blbnout :-)

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 19:05)

Známost si asi nenajde. Obávám se spíš, že v jeho případě se jedná možná o nějakou úchylku

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 17:05)

Nejspíš

Fany (Ne, 24. 5. 2020 - 06:05)

Je to v normě si myslím.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 00:05)

Tak je samozřejmě úplně normální vzít svou partnerku na ramena a nosit jí, ale na druhou stranu hledat za tímto účelem ženu, že ji bude dotyčný nosit ( a tím snad i cítit nějaké vzrušení) mi připadá trochu zvláštní. Myslím, že mnoho žen si spíše pomyslí, že se jedná o úchyla.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Záleží na tom, co by si o tom myslely ženy.

Katka (Út, 22. 7. 2008 - 00:07)

No, Pavle, možná má Jana Pravdu. Nejsem sice ušlápnutá, ale ten pocit nadřazenosti ve mne také trošku je :-) To ale neznamená že chci tomu koni ublížit nebo si na něm hojit komplexy :-)Mám koně moc ráda, jízdu na nich zbožnuji a abych pravdu řekla, mám je raději než chlapy :-) Posledního jsem vykopla z bytu nedávno :-)

Viliman (So, 19. 7. 2008 - 19:07)

holky, to je normální, když budete takto poskakovat na čemkoliv a dostatečně dlouho, příjemné pocity se dostaví.

Pavel (So, 19. 7. 2008 - 14:07)

Jano, zvirata nejsou hloupa. Co kdyz ten kun citi, ze je neco vic nez jen dopravni prostredek, kdyz na nem sedi Katka nebo Simona? Mozna s nim maji vetsi souzneni nez Ty:-)). Uz proto, ze Simona nema sedlo a asi je jeji zadek prijemnejsi na dotyk? Jinak si myslim, ze kun by se branit umel, ale treba se mu to libi.
Simono, Katko, ze nejste uslaple ani doma nebo s pritelem, jak tvrdi Jana?

Jana (Pá, 18. 7. 2008 - 22:07)

Je to určitě o souznění koně i jezdce. Tak uvažuje ten, kdo má koně v lásce a jezdectví pěstuje z tohoto důvodu. Dneska je ale mnoho takových, co si na koni hojí své komplexy méněcennosti a dělá jim dobře jak koně ovládají. To jsou většinou lidé co v životě jsou ušlápnutí, někdy i zbabělci. Zvíře (ků?) se totiž neumí tak bránit a to jim asi dělá dobře

j. (Čt, 17. 7. 2008 - 20:07)

myslela jsem, že jezdectví je o celkovém souznění jezdce a koně a ne o panovačném pocitu, že jsem někoho donutila plnit mé příkazy nebo o sexuálním uspokojení....

simona (Čt, 17. 7. 2008 - 17:07)

já také strašně ráda jezdím na koni a to hlavně bez sedla,je to vzrušující pocit,mít pod sebou nějaké zvíře a ovládat ho,nutit ho aby plnil mé příkazy bez odmlouvání.paráda pocit!

Katka (Po, 30. 6. 2008 - 21:06)

Ahoj všem. Také jezdím ráda na koni ale ne profesionálně. Občas se mi ale stává že pocit vzrušení se dostane také. Není to ale klasické jako při sexu, ale určitě to způsobí pohyby koně a asi i pocit jeho ovládání - sezení na něm No - jsem ráda že nejsem sama co má také tyto pocity :-)

Reklama

Přidat komentář