Reklama

vzrušení při jízdě na koni

jaa (Čt, 5. 6. 2008 - 06:06)

Reknete damy , libi se vam predstava ze vas muz nese na ramenou?

jaa (Čt, 5. 6. 2008 - 06:06)

to je gramatika ..pane jo...Dada??? kolik casu si v zivote stravila ve skole???

dada (Čt, 5. 6. 2008 - 04:06)

Ha ha ha.To je na to ůchilni zoofyly.F televyzy ukazovaly jag u pana Komarova f Hrubálu na statku umrdal ten fylzoo tjěhotno ovečku,žugal ajy zlepyčky,tag at neumrdáž Ti chudáčka kona.Nebo on ten kún Tebe.To bi bilo lepšý a bil bi klyd.O 1 fyla/ku mín!

Martina (St, 4. 6. 2008 - 18:06)

Ahojky Simčo. Poníka nemám ale zkusím to ráda na "velkém" koníkovi: Jenom musím někde kde není moc lidí v dohledu :-)Ale vzrušení a orgasmus se dostává často.Onehdy se mi to stalo na cestě kousek od jízdárny- akorát když šli lidé okolo mne. No byla to docela fuška to utajit :-)

Lenka (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

Taky ráda jezdím na koni a užívám si pocitu vzrušení a často i orgasmus. Někdy si před jízdou aplikuji vaginální kuličky a to se musím pevně držet, abych z koně nespadla.

simona (Út, 3. 6. 2008 - 17:06)

martino,to vyzkoušej,je to paráda,jak se třeš o hřbet poníka,tak to je ten nejúžasnější pocit.když tak mi napiš,co jsi prožila.

pony (Ne, 1. 6. 2008 - 21:06)

skutecne? rad slisim ze vas to bavy i na ramenou,skutecne se nechavate nosit na ramenou sveho pritele??

Martina (Ne, 1. 6. 2008 - 21:06)

Abych se přiznala tak proč ne :-)Na ramenou jezdím také moc ráda :-) I když opravdový koník je lepší :-)

pony (Ne, 1. 6. 2008 - 19:06)

Ja bych vas holciny hrozne rad nosil na ramenou a citil jak vas to vzrusuje .-))

Martina (So, 31. 5. 2008 - 21:05)

A co teprve na koni bez sedla. Když je jen v kroku a já vnímám každý jeho pohyb. Zatím jsem ale jezdila jen v kalhotech. Ale jízdu v sukýnce bez kalhotek tedy někdy ráda vyzkouším :-)

simona (St, 28. 5. 2008 - 21:05)

já mám také poníka a někdy si jen tak vyjdem do přírody,někam kde jsme sami,já si vezmu šaty nebo sukni a bez kalhotek se posadím poníčkovi na hřbet a nechám se vozit.je to paráda.

Petr (Pá, 9. 5. 2008 - 18:05)

Jasně, proč by to nemělo ženy vzrušovat, Při jízdě jsou v podstatě drážděny erotogení zóny v oblasti rozkroku, zadečku a pohyby koně určitě také udělají své. Ale to asi nejlépe vědí ženy , neni liž pravda :-)

ivan (Pá, 9. 5. 2008 - 15:05)

proč by to nemohlo vzrušovat,že??mě taky vzrušují zas sestřičky a ddoktorky....

speedy (Čt, 8. 5. 2008 - 22:05)

to uz trochu hranici se zoofilii ne? jezdit na koni kvuli orgasmu...

Martina (Čt, 8. 5. 2008 - 20:05)

Bez sedla jezdím občas také a mohu se přiznat, že jak sedím přímo na hřbetě a vnímám každý jeho pohyb citelněji tak se tyto krásné pocity dostaví rychleji. Někdy se mi TO i stane.

tivka (Čt, 8. 5. 2008 - 16:05)

a máte tu novou pomůcku

kamila (Čt, 8. 5. 2008 - 00:05)

já mám doma malého poníka a občas za ním večer zajdu,jen tak v sukýnce a sednu si na jeho hřbet a dělá mi to hrozně dobře a jak se třu o jeho hřbet,tak mám orgasmus.

kamila (Čt, 8. 5. 2008 - 00:05)

já mám doma malého poníka a občas za ním večer zajdu,jen tak v sukýnce a sednu si na jeho hřbet a dělá mi to hrozně dobře a jak se třu o jeho hřbet,tak mám orgasmus.

lojzka (St, 7. 5. 2008 - 15:05)

a co teprve na neosedlaném koni,nobo na poníkovi,to je paráda co?

Petr (St, 16. 4. 2008 - 23:04)

Ahojky Jančo. Je to jistě velmi příjemné zpestření :-) Důvod proč jezdíš ráda na koni určitě není asi tento jediný :-) Ale je pravda, že jízda na koni je hlavně rozšířena mezi ženami.

Reklama

Přidat komentář