Reklama

vzrušení při jízdě na koni

Mravní hlídka (Pá, 20. 1. 2006 - 12:01)

Plně s tebou souhlasím ajatolláhu!Je potřeba aby tyto děvky se projely na ohnivém oři přímo do pekla! Kurvy nadržený!

venda (Pá, 13. 1. 2006 - 19:01)

Ty ajtolláhu máš ten Tvůj kokos,který používáš místo hlavy,zřejmě taky dobře smolou prolitý.

ajatolláh (Pá, 13. 1. 2006 - 11:01)

Hříšné a perverzní děvky! I to nevinné zvíře zapojujete do svých neřestných choutek.Vaginy je třeba vám zalít smůlou a ucpat kokosovým ořechem!Allah Agbar!!!

Zvostradamus (Pá, 13. 1. 2006 - 11:01)

Perverzní krávy, nejlépe se uděláte na čertovském rohu nebo kopytu!!!

Radks (Pá, 13. 1. 2006 - 09:01)

Dost dobrý gypsi... :-)

Gypsi (Čt, 12. 1. 2006 - 21:01)

Kdybych by Mravní hlídka, řekl bych, že je to proto, že nepoužíváte dámské sedlo. Proto bylo vynalezeno! Je nemravné, aby jezdila žena na koni obkročmo. Výjímka je, když je to s mužem, tam vás chválím. Modlete se Otčenáš a zvlášť aktivní (nemasochistky!) se mohou mrskat jezdeckým bičíkem.Lezu do zelí hlídce, ale když na to sere, někdo to sem napsat musí!

Bára (Čt, 12. 1. 2006 - 21:01)

Ahoj, na koni už jezdím asi osm let a nemůžu si to dost vynachválit. Začala jsem ve 13 ti letech a zanedlouho se mi to stalo. Cítím vždy ten dotyk přirození, roztažené nohy, svírání hřbetu, nadskakování. Často jsem se dřív tak zvláštně udělala. Teď je pro mě jízda na koni tou nejlepší přípravou před vášnivou nocí, jsem po tom prostě "připravená" jak nikdy, cítím tam dole něco jako pramínky vlhkosti a touhy. Koně jsou skvělé a já je miluju !!!!

Ponocny (Út, 14. 9. 2004 - 04:09)

Slavku napsals to dobre haha jenze si vezmi ze zrovna tak tuny pubertalnich holek jsou zatizeny na pejsky nebo kocky nebo motejly takze nic sexualniho v tom asi neni i kdyz se to cte hezky. Ale fakt je ze sem tam naka v tom koni asi naky to vzruso najde spis nez s kotetem.

Lida (Po, 13. 9. 2004 - 23:09)

Slavku, nic si z toho nedelej. Me taky kun nic nerika a jsem holka. Mam je rada tak, jako dalsi zvirata, nic vic, nic min.

Slavek (Po, 13. 9. 2004 - 20:09)

A co vubec holky na konich tak bavi? Proc maji kone tak rady, co se jim na nich tak libi? Jsou to ty svaly? Moznost je plne ovladat (coz u chlapu mnohdy nejde)? Jsou to ony prijemne pocity z fyzickeho kontaktu prirozeni se sedlem pri roztazenych nohach, o kterem se tady pise, nebo snad vsechno dohromady?Mne jako chlapovi kun nic nerika, to mam radeji auto, kde je konu vic, nebo svoji pritelkyni, ktera sice tak jako kun neposloucha, ale zase je vonava, nezna a vubec uzasna :-)

Nemokrates (Ne, 10. 8. 2003 - 16:08)

Doporučuju film "Holky to chtěj taky" sice je to tam trochu nadnesené ale myslím že na tom něco pravdy rorhodně je - i když je to tam s kolem tak u koně je to obdobné.

B (Čt, 24. 7. 2003 - 11:07)

Dokáži si to představit, protože když ten můj zvadne, tak se klidně dodělám třením o jeho prsa. Pohyby jsou to stejné a kdybych jezdila na koni, tak by mi to určitě připomínalo manželovu hruď.

Lena (Út, 22. 7. 2003 - 11:07)

Na koni sice nejezdím, ale při jízdě na kole se občas vzruším. O mokrých kalhotkách nemluvě. Kdyby mně nerušilo okolí, možná by se mi to i stalo.

J.K. (Po, 21. 7. 2003 - 15:07)

Šíleně ráda jezdím na koni. Je mi 27 let a jezdím už 7 let, takže nějaké zkušenosti mám. Nemůžu popřít, že při jízdě někdy u mě nedochází k příjemným pocitům v oblasti pohlaví, ale rozhodně to není vzrušení, které by vedlo k orgasmu! Taky nemůžu popřít, že nemám někdy mokré kalhotky, ale po delší jízdě v koženém sedle je to opravdu jen pot. Takže z mé strany Ti mohu Dano potvrdit, že máš normální pocity a zkušenosti. Ahoj !!! J.K.

Inka (Po, 14. 7. 2003 - 10:07)

Mne se to stává při jizdě na kole. Zpočátku to bylo nepčíjemné, ale teď si to docela užívám.Dodělat se ale musím prstama. Už se mi několikrát stalo, že jsem musela zastavit a udělat se.

koničiva (So, 12. 7. 2003 - 06:07)

Divná nejsi a ta holka byla zpocená. That´s all.

Dana (Pá, 11. 7. 2003 - 10:07)

Od 14 chodím do jedné stáje se starat o koně. Při projížďkách mi to vždy dělalo dobře. Momentálně mám 18 a zjišťuji, že chodím jezdit cíleně proto, že při pomalé jízdě se mi to stane a je mi dobře. S ostatníma holkama se o tom stydím mluvit i když si myslím, že jim to taky není nepříjemné. Po jedné jízdě jsem si u holky, co jsme spolu jely všimla, že při sesedání má vlhký flek mezi nohama jako já. Možná chodí na tyto stránky nějaká, která má podobné zážitky a napíše, abych si nemyslela, že jsem divná.

Emil (Čt, 20. 4. 2023 - 10:04)

můžu být ten kuń?

Sára (Čt, 20. 4. 2023 - 19:04)

No ne. Mě nezajímá tvoje scvrklá žížalka. Chci velký koňský péro do mojí mladé lasturky.

TAN (So, 13. 5. 2023 - 22:05)

jsi dobra jestli nekecas

Reklama

Přidat komentář