Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Roy Batty už není mezi námi. Asi to nebyl pravý replikant.

Jirka (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Nevím jestli znáš tento známý monolog z filmu Blade runner, ale musím přiznat, že mě tato známá scéna "Slzy v dešti" silně dojmula. Však je také kritikou považována za nejdojemnější řeč před smrtí v historii filmu vůbec.

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Není to špatná scéna. I dobře umřít je třeba se naučit. Pokud jde o film, všichni parazitují na jeho skutečném tvůrci, autoru předlohy Philipu K. Dickovi. To je ten hlavní mistr. Sice pošuk, ale povídky měl na svou dobu úžasné.

Jirka (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Konkrétně film jako takový mě nezajímal. Jenom jsem si ho na doporučení známého pustil zrychleně abych věděl oč jde, i když na tu dobu fakt dobrý. Ale scéna silná. Ruther Hauer, přestože hraje především psychopaty, tak tohle se mu povedlo. Dokonce on sám upravil text tohoto epilogu a měl úspěch.

. (Po, 12. 8. 2019 - 23:08)

Ty už pochop, že tě má každý na háku. Jdi si lehnout nebo se zcvokneš sám ze sebe

Jirka (Po, 12. 8. 2019 - 23:08)

Na háku mě má možná hodně lidí, ale ty mezi ně rozhodně nepatříš. Rád bych věděl, proč a čím ti ležím tolik v žaludku. A jestli tě to potěší, tak už dávno ležím. Nelíbí se mi tvoje úskočnost. Nejsi schopen diskuze a někoho chceš sekýrovat? Ptám se tě znovu, proč zde jsi???

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Neodpovídá, co? Asi je nad tebe povznesený. Ale odpověď ti měl dávno vnuknout jehova: Je tady , protože Jehova tomu tak chtěl. (Máš s tím problém? Chceš zpochybnit Jehovovo rozhodnutí?)

Jirka (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

A mimochodem, nemyslím si, že to, co je mezi mnou a tím divným pavoukem, by byla tvoje věc. Ale chápu že jsi zvědavej.

Jirka (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Povznesený není, ale bojí se se mnou diskutovat. Někdy na podzim tu taky párkrát vyštěk a pak zalez a už sem nešel. Podle jeho příspěvků si snadno jde udělat obrázek co to asi bude zač. Tebe sice rád nemám, ale aspoň se nechováš tak moc podle jako von a nebojíš se diskutovat. Tendle divnej patrón ti ani není schopen odpovědět na tu nejjednodušší otázku. Odpověděl mi úplně na něco jiného. Nejsou mi takoví lidé sympatičtí, u jiných jim lecos vadí a sami jsou bez chyb, přitom sami svým projevem ukazují, že chyb mají jak máku. Nevěřím mu ani dobrý den. Ten už se tu neobjeví.

Rakato (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

To máš jako v životě - můžeš s někým i mluvit, a stejně se s ním míjíš. Jste jiná krevní skupina. A moc ho neprovokuj, jinak tě zase přidusí.

Jirka (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Podívej se, já si ho tady ani nevšimnul, a to doslovně, skutečně jsem nevnímal nějaký anonym s komentáři o třech slovách. A najednou se do mě naveze, do příspěvku, který patřil úplně někomu jinému? Je zcela evidentní, že ten člověk je mnou zaujatý. Jednoduše se mu nelíbí co píšu, poznal jsem to u konkrétních příspěvcích co jsem psal na které reagoval. Je to ale tvrdý člověk a diskuze s ním není možná. Kdyby měl stálý nik, určitě by se choval jinak.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

Třeba chodí do práce a diskutovat s někým, co umí druhé napadat ho nebaví.

Jirka (Út, 13. 8. 2019 - 18:08)

To ho teda musíš znát dobře. Já vím jen, že napadá druhé a sám diskutovat neumí.

Dotaz (Po, 12. 8. 2019 - 20:08)

jak to víš, ježíš nemá hrob?

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 21:08)

No přece když vyfičel do nebe... Jeho hrob v Jeruzalémě je jen fikce, když v něm není tělo.

luci (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Máš pravdu ,každý jsme nějak hloupý . Všeho do času , hloupost na věky . Té se lidstvo nezbaví a nakonec na ni dojede .

Rakato (Po, 12. 8. 2019 - 17:08)

Kdyby byl každý hloupý, nevzniklo by slovo chytrý.

Jirka (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Kdyby ses radši starala jestli máš doma uklízíno a pro manžela uvaříno, než opakovat dokolečka dokola krávoviny na internetu. Proč nejdeš někam na diskuzi o vaření nebo tak podobně, že se zrovna musíš motat u témat, kterým rozumíš asi jako koza petrželi.

luci (Po, 12. 8. 2019 - 09:08)

Ta koza a petržel jsou opravdu užitečnější než krmení lidí hloupostmi . Ale samozřejmě je to jako se vším , jak pro koho .

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 08:08)

Tak snad mu to nepřeje, ale když tam šel dobrovolně.

Reklama

Přidat komentář