Reklama

Pás cudnosti

Sen (Ne, 18. 8. 2019 - 14:08)

Vůbec nevím ale délka klíčku je tak 1cm

Sen (Ne, 18. 8. 2019 - 14:08)

Dá se nějak odemknout mini zámeček FAB?

láďa (Ne, 18. 8. 2019 - 14:08)

Každý zámeček lze odemknout záleží na tipu a počtu hradítek.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Ok. Diky

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2019 - 05:08)

Spíš jsem myslel, jestli vy ženy slevíte z toho, aby muž vykonal všechny domácí práce a jiné povinnosti, nebo to, že je muži zle je pro vás nepodstatné?

návštěvník 1 (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

D/S vztah je jako jakýkoliv jiný vztah. To, že je jeden tzv. v sex. područí druhého neznamená, že partneři začnou měnit kvalitu svého vztahu. takže zdraví partnera má vždy přednost před jakýmikoliv vzájemnými povinnostmi dané d/s vztahem. Zrovna tak jako třeba starost o děti apod.

luci (Čt, 15. 8. 2019 - 10:08)

Pokud je někdo nemocný , měl by být v péči , ne v práci , ale pás na to vliv nemá .

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

Ještě by mě zajímalo jestli vám Vaše paní poleví, když je vám hůř, nebo vás žene do obrátek a nehledí na váš zdravotní stav.

Janča (St, 14. 8. 2019 - 23:08)

chřipka/angína nemá na nošení PC vliv, není důvod jej sundávat.

Janina (So, 10. 8. 2019 - 07:08)

Děkuji za vysvětlení ohledně tawsee....tu ve výbavě nemám, ale začíním o ní uvažovat, líbí se mi ten zvuk....ve školách jsem zažila pravítko a ukazovátko, to byla ještě správná doba....

Sen (Čt, 8. 8. 2019 - 07:08)

[email protected] budu rád když se některá ozve

Sen (Čt, 8. 8. 2019 - 06:08)

Není tady nějaká dáma či holka na soukromý pokec o pásech cudnosti spíš na email?

Sen (St, 7. 8. 2019 - 09:08)

Dneska ráno ho musela sundat mám trošku odřeniny a asi zvolíme jiný pás...

mariand (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Láďa, moja manželka nemá potrebu pred niekým sa chváliť. A je úplne jedno od akú oblasť ide.

mariand (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Nechce otroka. Žiadne tretej, koža a pod. Chce si má len postupne prevychivávať na svoj obraz. Som tu pre ňu. Najprv sú jej potreby a potom moje. Sama má záujem, aby som bol v sexe výkonný a vždy pripravený k jej potrebám a túžbam. Tvrdý penis na požiadanie, veľká zásoba spermatu a zdravé vajíčka. A bez odvrávania. Na ďalšie jej požiadavky je práve kontrolovaný dlhodobí tréning.

mariand (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Keď čítam 14 dní brutal, tak viem, že dotyčný sníva. Pohoda aj pol roka, samozrejme nevyhnutný pravidelný milking. U nás najneskôr každých 14 dní, pokiaľ počas tejto doby nedošlo k vytečeniu. Toto je manželkina požiadavka, pretože miluje moje semeno a sama má záujem na zdravej prostate. Len nikdy neviem kedy ti bude. Stačí pokazený orgazmus sprevádzaný stečením a potom príde výprask za neudržanie kontroly nad telom a termín milkingu sa predlžuje. Asi tak v skratke, Ale je to fakt božský pocit. Niektorí z vás vedia o čom píšem. Nie som otrokom, len pod absolútnou kontrolou.

marta1 (Út, 6. 8. 2019 - 13:08)

Absolutní kontrola je nutná a muž se musí naučit ovládat své tělo podle požadavků manželky. U nás milking cca za 4 týdny, možná je manžel starší než vy. Co používáte na milking? My používáme el. stimulátor prostaty. Dříve jsme používali dildo.

láďa (Út, 6. 8. 2019 - 15:08)

Ahoj marto mi zatím bez výprasku ale na milking používáme též el. stimulátor na dálkové ovládání paní má nejraději když je u nás ten její babinec mluvit o pásech , já je obsluhuju kávička vínečko a mezi tím mění zapíná a vypíná nebo mění intenzitu to je mazec .Mám většinou dvě možnosti buď obsluhovat nahý jen v páse nebo kolík v zadku a oblečen no o víkendu jsem zvolil raději nahotu protože když to na mě příde nikdy nevím co to je jestli moč či sperma???

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Po třech týdnech první klistýr a mikling, bylo to super , lepší než sex. Ale zasunutí mi moc chybí :-( už ani nevím jaké to je . Když budu hodný a poslušný otrok, tak prý na Vánoce.

mariand (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Pre George 39.
U nás nepripadá do úvahy veta: Ja si ho málo kdy sundávam. Manželka riadi celý proces. Ja môžem len poprosiť. To môžem, ale musím počítať s výpraskom. Pretože ju ponižujem ak si myslím, že ona nevie kedy.

Reklama

Přidat komentář