Reklama

Pás cudnosti

mariand (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Marta1. Obaja asi máme jasno, že bez výpraskov po holej, či už výchovných, alebo preventívnych je prevýchova pre manželku a vzájomný vzťah riziková, s neistým výsledkom a hrozí recidíva. My máme stanovený maximálny limit 15 rán. Ako je to už vás? Ak to nie je problém, tak daj svoje skúsenosti. Možno pre urýchlenie prevýchovy, aj keď asi sama dobre vieš, že ide skôr o trvalé odstránenie manželových zlozvikov / obrábanie, skákanie do rečí, vypýtanie si slova ak chcem niečo povedať, poslušnosť a úslužnosť/. Manžel v istom momente automaticky prepne do režimu poslušnosti, ale zlozvyky je potrebné natrvalo vymazať a nové požiadavky manželky si prirodzene v pamäti zafixovať a začať plniť čo najlepšie. Samozrejme postupne zdokonaľovať. Čo sa Ti najviac osvedčilo? Prepáč, že tykám. Neuvedomil som si. Vadí ?

marta1 (Pá, 9. 8. 2019 - 14:08)

Já osobně jsem zastánkyní vyšších dávek výprasků, než tvá manželka, ale to je vlastně jedno, neboť na každého muže funguje něco jiného. Já třeba nepoužívám el. ovládání. U nás to funguje tak, že pro zafixování do paměti nějakého nového příkazu, potřebuje manžel výprask. Já používám silnou tawsee, od 15 do 25 ran. Tawsee je účinná a prakticky nezanechává stopy. Při pravidelné týdenní výchově pro zamezení případných jiskřiček probouzejícího se "macha" se tímto počtem neomezuji a používám i rákosku. Také mě téměř neuspokojují vaginální orgasmy, takže manžela odemykám jednou za dva měsíce na masturbaci pod mým dohledem, aby nebyl bez výstřiku. Ta masturbace kupodivu nemá vliv na snížení jeho podřízenosti. Postačuje mu to, nebo lépe řečeno musí..

láďa (Pá, 9. 8. 2019 - 16:08)

Netuším kolik vám je let a jak dlouho jste spolu ale mi už jsme manželé 30 let a pás používáme jen 3tí rok tak si myslím že začátečníci a ds vztah jsme nikdy před tím nepraktikovali ale je pravda že se sex a vztahy dost mění a netuším kam to dojde ale evidentně to manželce (paní) nijak nevadí a spíš jí to baví někoho ovládat.Tak nevím nevím???

Janina (Pá, 9. 8. 2019 - 15:08)

Ahoj. Koukala jsem na netu na tu tawsee a s tou to musí pěkně štípat. Používáte pouta či roubík? Máte i nějaké tresty jiné, jako klečení v koutě, či svazování nebo něco lehčího typu dneska bez fotbalu...:-)

J (So, 17. 8. 2019 - 17:08)

Koukni na tyhle...

https://www.cudnost.cz/vyprasky/tawse/

Ivan (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

Tawsee je stará anglická výchovná pomůcka používaná ve školách a štípe opravdu velice pěkně. Manželka si jí opatřila nedávno, takže mohu posoudit. Výhodou je, že následky nejsou tak znát, takže při návštěvě nuda pláží necítím tolik soucitných pohledů. Ovšem moje paní není tak přísná jako paní Marta1. Jinak dlouhé klečení v rohu místnosti doma také používáme

láďa (Pá, 9. 8. 2019 - 22:08)

A už jsi zkusil nuda pláž jen v pásu a na vodítku???

Ivan (So, 10. 8. 2019 - 12:08)

Tak na vodítku ne. To není parketa mé paní, o kterou by stála. Ale v pásu jsem vždy a občas i se seřezaným zadkem. Paní to odůvodňuje tím, že nemůže připustit, aby se mi třeba před nějakou její kamarádkou postavil a před jinou ne. Prý by se holky hádaly.

láďa (So, 10. 8. 2019 - 14:08)

No taky dobrý argument ale pokud jsi zamčený tak se to moc nepozná akorát tahá trochu za koule.

láďa (Ne, 4. 8. 2019 - 10:08)

Používám CAPTOR kov delší a varlata v pohodě 3 rok v pásu střídavě od 2 do 96 dní a je to opravdu asi hodně individuální a není to o penisu ale o hlavě a vhodném pásu. Zkoušel jsem i jiné ale až Captor sedí jak ulitý a hlavně není vidět jediný trochu problém na kole ale jde to.

Marek (So, 3. 8. 2019 - 22:08)

Dobrý den, mám pc, ale po nasazení mě začalo bolet břicho, tak jsem jej sundal. Vím, že bolest přejde zvykem, ale bojím se o plodnost. Máte někdo zkušenosti, nebo info, zda pc nemůže způsobit neplodnost?

luci (So, 3. 8. 2019 - 23:08)

Pokud bude trvale tísnit varlata , tak může.

Návštěvník (So, 3. 8. 2019 - 23:08)

nemělo by , kolik ti je ?

Návštěvník (So, 3. 8. 2019 - 07:08)

Nakonec se manželka probudila a dala mi klíče, abych se mohl "přezout" do cb6000s, v kterém se už dalo přečkat noc.
PS: Nemáte někdo fígl co udělat s pantem na kroužku u klíčky, která obepíná šourek i penis. Skřípe se mi do něj šourek a rozdírá ho do krve. Chtělo by to nějakou bužírku, nebo něco, ale nevím kde to sehnat, aby to bylo friendly skin.

Návštěvník (So, 3. 8. 2019 - 01:08)

Wow au. Musím říct, že mé noční dvouhodinové erekce se mi zvládaly lépe bez klece. Takhle to bolí jak prase už kdoví jak dlouho. Zvláštní je, že čím déle to bolí, tím více musím myslet na svou milovanou ženu, která klidně spí ve vedlejší místnosti.

láďa (So, 3. 8. 2019 - 06:08)

Jen si to hezky užívej je hromada lidí kteří by chtěli a nemají nikoho kdo by jim hlídal klíče to je potom prekérka.

Roman (Pá, 2. 8. 2019 - 11:08)

ja ho měl nejdele 5 tydnu v kuse mam uplnou obřizku tak s hygienou žadny problem.....

láďa (Čt, 1. 8. 2019 - 20:08)

Dá se to vydržet i 93 dní ale to je opravdu mazec.

Návštěvník (Út, 30. 7. 2019 - 22:07)

Myslím, že zážitky Luci by zajímaly nejednoho z nás.

láďa (Út, 30. 7. 2019 - 22:07)

Ty máš nějaké zážitky k tématu???

Reklama

Přidat komentář