Reklama

Pás cudnosti

návštěvník 1 (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

D/S vztah je jako jakýkoliv jiný vztah. To, že je jeden tzv. v sex. područí druhého neznamená, že partneři začnou měnit kvalitu svého vztahu. takže zdraví partnera má vždy přednost před jakýmikoliv vzájemnými povinnostmi dané d/s vztahem. Zrovna tak jako třeba starost o děti apod.

luci (Čt, 15. 8. 2019 - 10:08)

Pokud je někdo nemocný , měl by být v péči , ne v práci , ale pás na to vliv nemá .

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 21:08)

Ještě by mě zajímalo jestli vám Vaše paní poleví, když je vám hůř, nebo vás žene do obrátek a nehledí na váš zdravotní stav.

Janča (St, 14. 8. 2019 - 23:08)

chřipka/angína nemá na nošení PC vliv, není důvod jej sundávat.

Janina (So, 10. 8. 2019 - 07:08)

Děkuji za vysvětlení ohledně tawsee....tu ve výbavě nemám, ale začíním o ní uvažovat, líbí se mi ten zvuk....ve školách jsem zažila pravítko a ukazovátko, to byla ještě správná doba....

Sen (Čt, 8. 8. 2019 - 07:08)

[email protected] budu rád když se některá ozve

Sen (Čt, 8. 8. 2019 - 06:08)

Není tady nějaká dáma či holka na soukromý pokec o pásech cudnosti spíš na email?

Sen (St, 7. 8. 2019 - 09:08)

Dneska ráno ho musela sundat mám trošku odřeniny a asi zvolíme jiný pás...

mariand (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Láďa, moja manželka nemá potrebu pred niekým sa chváliť. A je úplne jedno od akú oblasť ide.

mariand (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Nechce otroka. Žiadne tretej, koža a pod. Chce si má len postupne prevychivávať na svoj obraz. Som tu pre ňu. Najprv sú jej potreby a potom moje. Sama má záujem, aby som bol v sexe výkonný a vždy pripravený k jej potrebám a túžbam. Tvrdý penis na požiadanie, veľká zásoba spermatu a zdravé vajíčka. A bez odvrávania. Na ďalšie jej požiadavky je práve kontrolovaný dlhodobí tréning.

mariand (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Keď čítam 14 dní brutal, tak viem, že dotyčný sníva. Pohoda aj pol roka, samozrejme nevyhnutný pravidelný milking. U nás najneskôr každých 14 dní, pokiaľ počas tejto doby nedošlo k vytečeniu. Toto je manželkina požiadavka, pretože miluje moje semeno a sama má záujem na zdravej prostate. Len nikdy neviem kedy ti bude. Stačí pokazený orgazmus sprevádzaný stečením a potom príde výprask za neudržanie kontroly nad telom a termín milkingu sa predlžuje. Asi tak v skratke, Ale je to fakt božský pocit. Niektorí z vás vedia o čom píšem. Nie som otrokom, len pod absolútnou kontrolou.

marta1 (Út, 6. 8. 2019 - 13:08)

Absolutní kontrola je nutná a muž se musí naučit ovládat své tělo podle požadavků manželky. U nás milking cca za 4 týdny, možná je manžel starší než vy. Co používáte na milking? My používáme el. stimulátor prostaty. Dříve jsme používali dildo.

láďa (Út, 6. 8. 2019 - 15:08)

Ahoj marto mi zatím bez výprasku ale na milking používáme též el. stimulátor na dálkové ovládání paní má nejraději když je u nás ten její babinec mluvit o pásech , já je obsluhuju kávička vínečko a mezi tím mění zapíná a vypíná nebo mění intenzitu to je mazec .Mám většinou dvě možnosti buď obsluhovat nahý jen v páse nebo kolík v zadku a oblečen no o víkendu jsem zvolil raději nahotu protože když to na mě příde nikdy nevím co to je jestli moč či sperma???

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Po třech týdnech první klistýr a mikling, bylo to super , lepší než sex. Ale zasunutí mi moc chybí :-( už ani nevím jaké to je . Když budu hodný a poslušný otrok, tak prý na Vánoce.

mariand (Po, 5. 8. 2019 - 22:08)

Pre George 39.
U nás nepripadá do úvahy veta: Ja si ho málo kdy sundávam. Manželka riadi celý proces. Ja môžem len poprosiť. To môžem, ale musím počítať s výpraskom. Pretože ju ponižujem ak si myslím, že ona nevie kedy.

marta1 (Út, 6. 8. 2019 - 13:08)

S tím výpraskem je to zcela v pořádku. Žádná dominantní manželka nesnese, aby jí manžel radil, jak má řídit jeho sex. Já také ne.

Sen (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Žena mi včera poprvé nasadila pás cudnosti a zatím dobrý ale netuším kdy mě pustí

mariand (St, 7. 8. 2019 - 22:08)

Marta1, viem od čím hovoríš pri kušnír zadočka. Km tomu má le nemusia školiť. Sám som s tým začal a manželku to nadchlo. Pri tejto činnosti má nikdy neusmerňovala. Asi je v tomto so množstvo spokojná. Pri WC riešim len moč. Pri zadočku som mal na mysli to, že manželkina zadná dierka nemusí byť po zopár hodinách vždy dokonale čistá aj keď si na to potrpí, ale ak to na ňu príde a zažiada si službu, tak nepremýšľam či to urobiť, ale ako najlepšie, aby bola spokojná. Stáva sa to takmer denne.

mariand (Út, 6. 8. 2019 - 18:08)

Najviac sme bojovali s tým,aby manželka prijala, že ide o ňu a nie o mňa. Kým nepríde reálny plač od manžela po výprasku, tak si myslím, že je niekde chyba. On musí reálne plakať a kajať sa. Po výprasku musí dokonale vylízať pičku, alebo riťku. Dokonale a na sucho. Ako si to manželka želá. Ak žijete v trvalom vzťahu, hovienka vám určite nebudú robiť problém. Okrem toho a to už viem, dokážetevpo správnom výcviku podľa vône registrovať červené dni, prípadne ovulačné hodiny. Je to len láskavý, ale nekompromisný výcvik.

mariand (Út, 6. 8. 2019 - 18:08)

Pre Läďu. Čo je piníženie? Nohavičky? Kupujeme spolu. Na kolenäch? Cítim, že tam patrím. U nás nie je otrok. Je len absolútne poslušný a galantný manžel. Son presvedčený, že sa to nedá inak dostať do krvi ako cez tresty výpraskom. Skúšali sme ľahšie formy, dobré slovo a pod. Nejde to. Aspoň u nás. Len po holom.

Reklama

Přidat komentář