Reklama

nahy chlapec

gin (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Jeden mladý účastník, zavilý nudista tu napsal, že právě ve třinácti mu to začlo vadit, protože v tom roce se mu začal stavět kvůli každé prkotině, což pak brzy přešlo, tak mu to zase vadit přestalo. Teď je mu mezi 17 a 18 a je to nudista až na půdu, tam, kde by musel mít plavky se prý koupat vůbec nechodí.

Q (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Mám kluka a holku, 13 a 9...Takže svého dospívajícího syna vlastně proti jeho vůli NUTÍŠ k nahotě, a ne že ho jen NECHÁVÁŠ nahého. Mezi tím je ovšem podstatný rozdíl.

Sandra (Út, 30. 12. 2014 - 10:12)

Kláro je to fakt,maminky nechávají hodně často,hlavně v létě malé chlapečky nahaté,což myslím není na škodu.Kluci si na nahotu tak dobře zvyknou.

Klára (Út, 30. 12. 2014 - 08:12)

Sestra i sestřenka mají malé skoro stejně staré chlapečky. Také se mi zdá, že ti kluci jsou velmi často nahatí. Jako by se tím jejich maminky navzájem trumfovaly.

Sandra (Po, 29. 12. 2014 - 23:12)

Maminy ho nikdy nevytvoří sami,potřebují k tomu chlapa a jeho semínko,ale jsou nebo většina je když se narodí kluk s pinďourem,což je jasný

Honza (Po, 29. 12. 2014 - 23:12)

Třeba ty maminy bere to, že vytvořily a porodily mužskýho.

Sandra (Po, 29. 12. 2014 - 22:12)

Jasný Hanko,to chápu.většinou se maminy chlubí s klukama než s holkama.protože mají pindíka.to je jasné,ale de fakto o nic nejde.

Hanka (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho...Malému jsou dva. Má o dva roky starší sestřičku a tu nikdy takhle neukazovala.

gin (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

18.6.2014 15:02 - Sandra
Jakube ty nosíš předkožku za žaludem nebo máš udělanou obřízku.Mě se obřízka u kluků líbí.

Vidím, že Sandra se nezapře.

gin (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

Sandro, to je dneska moderní.Bohužel k nám ta stupidní zmrzačující móda přišla a některé slepice takto zmrzačují své děti a ještě se tím chlubí. Sandra je v tomto na doktorce profláklá figurka.

lindo (Po, 29. 12. 2014 - 18:12)

Zajímavé, s exhibicionismem...maminky exhibují samy, rády kojí na veřejnosti. Mohla by jít někam do ústraní, ale klidně vybalí kozy, kde je největší provoz. Pak v oblékání a u vody, kde to není zakázané, tam jich skoro polovina sundá horní díl plavek.

A. (Po, 29. 12. 2014 - 18:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho...Sandro, to je dneska moderní.

gin (Po, 29. 12. 2014 - 16:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho...Slepice Sandra zase se svou ujetou písničkou.

Sandra (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho ukazuje všem vyplývá,že má radost z toho malého drobečka,že vidíš i jeho malého pindíčka je snad normální u malých chlapečků.Znám kolegyni,která to dělala také u svého malého prcka,ale spíše,aby se pochlubila,že malý má pindíka bez kůžičky.

Hanka (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

Zajímavé, s exhibicionismem...Ano, nejspíš je to tak.

Moje sestra má teď malého chlapečka. Skoro při každé příležitosti ho odhaluje a všem ukazuje. Snad pokaždé, co se setkáme, vidím i jeho pindíčka.

Martin (Ne, 28. 12. 2014 - 23:12)

Dle Freuda mají kluci...ano, v tom jsou kluci úplně jiní než holky, vůbec se za svého pinďulu nestydí a to je i dobře...blbé by bylo, kdyby situace byla opačná, kdyby se chlapec za svou chloubu styděl, to by bylo něco v nepořádku.

gin (Ne, 28. 12. 2014 - 23:12)

a dal tak najevo, co to má za zázrak, za kterej se oproti ségře nemusí vůbec stydět.

gin (Ne, 28. 12. 2014 - 23:12)

Honzo máš pravdu, ale na...Dle Freuda mají kluci falickou fázi mezi třetím a šestým rokem, kdy jsou na svého pindíka neskutečně hrdí. To je pak prý až do puberty přejde. Byl jsem v jedné rodině, kdy matka skončila kvůli domácímu násilí ve špitálu. Tak jsem tam musel s jejich vlastním otcem. Museli se tam převlíct a malá šestiletá K. byla vystrašená, že "strejda" uvidí její pipinku. Zoufale ji schovávala. Na to její o rok mladší brácha hrdě vytáhl pindíka a ještě se pochlubil tak, že si stáhl kůžičku a odhalil žaluda.

Pavel (Ne, 28. 12. 2014 - 23:12)

OK, to může být jeden...Honzo máš pravdu, ale na druhou stranu "pindík" 6letého kluka taky moc velký nebude, tipuji tak 10 cm. A také když vidíš venku nahého kluka, tak ti to nepřijde nějak zvláštní, jako kdybys viděl nahou holku.

Linda (Ne, 28. 12. 2014 - 22:12)

OK, to může být jeden...Zajímavé, s exhibicionismem maminek souhlasím.
Předvádějí své synky. Už od kočárku. Klučíky opalují od bříška dolů a vozí je nahaté.
U vody jsou kluci nahatí až do začátku puberty.

To je fakt pozoruhodné.

Reklama

Přidat komentář