Reklama

nahy chlapec

Martina (Čt, 5. 3. 2015 - 17:03)

Potvrzuji napsané. Kluci...Bibiano, malý děti se nestydí. Když autem jedu se synem se koupat do písáku, tak on se koupal i teď nahý, je mu 11. Normálně, lidi tam jsou, dospělí i děti a jemu to nevadí. Na koupališti ve městě by to pochopitelně nešlo, ale v přírodě proč ne. Jako holka jsem se koupala nahá v řece do deseti let, u kluků jde rok dva přidat. Nevadili mi ani rodiče, ani děti, vč. kluků, co tam byly.

Iva (Čt, 5. 3. 2015 - 16:03)

Bibiano to máš pravdu,kluci bývají většinou při koupání na veřejnosti nahatí do vyššího věku než holčičky.Stejně tak jak píšeš i na focení bývají nahatí,aby byl vidět jejich bimbásek.Matky jsou na to hrdé a klučíkům to až tak nevadí.Něco podobného jsem zažila u svého synovce

Oleg (St, 4. 3. 2015 - 23:03)

Kamaráda mladší sestra do školního věku byla pod šatečkami nahá a když jí bylo teplo tak po domě chodila nahá.

Bibiana (St, 4. 3. 2015 - 22:03)

Potvrzuji napsané. Kluci bývají častěji nahatí a jako nahatí bývají také foceni. Ségra má sedmiletýho kluka a čtyřletou holčičku. Zatímco ona chodí v plavečkách, on má neustále nahého bimbáska. A ségra mu ho ještě neustále komentuje. Podívej, je mu zima a zalézá mu..

gin (Pá, 13. 2. 2015 - 13:02)

Klárko to máš pravdu...V pořádku to není a že se za to nestydí je chyba, jsou to nány na entou. Vůbec jim nedochází, jaké potíže s tím v dospělosti můžou mít. Právě jsem rozdělal rubriku: SVĚDECTVÍ POSTIŽENÝCH OBŘÍZKOU.

gin (Pá, 13. 2. 2015 - 13:02)

Klárko to máš pravdu...Z takových příspěvků je mi opravdu na blití. Některé nány se naparují, jak jejich děti zmrzačené obřízkou krásně vypadají.

@Simona:

Takovou doktorku potřeba zkopat do kulata a přerazit jí pačmágy. To je přesně to, co se v žádném případě dělat nesmí. Nejenže je to pro dítě bolestivé a stresující, ale může se při tom potrhat a zajizvit špička a pak paradoxně nic jiného obřízka nezbyde. Na svých osvětových stránkách v rubrice INFORMACE PRO RODIČE o tom mám několik článků. Ta kůžička totiž ve skutečnosti vůbec žádnou zvláštní péči nevyžaduje. Naštěstí jsou rozumné maminy, jako Veronika z jiného fóra, která takovou doktorku okamžitě vyměnila a už k ní s malým nechodí.

Simona (Pá, 13. 2. 2015 - 12:02)

Dnes jsem byla s moji malou dcerou na kontrole u dětského lékaře.Když nás sestřička zavolala a připravovala zdravotní dokumentaci prováděla doktorka kontrolu malého chlapečka,který byl před námi.Ležel nahatý na postýlce a přetahovala mu kůžičku z pindíka,ale asi ho to trochu bolelo,brečel při tom.Klucí mají s pindíkama víc problémů než holčičky.Zřejmě to tak musí být.Jeho mamině vysvětlovala,že mu to tak musí dělat jinak by ho mohla čekat obřízka.Poslouchat se nemá,ale bylo to hned vedle nás.

Iva (Pá, 30. 1. 2015 - 16:01)

Klárko to máš pravdu maminy pokud mají malého chlapečka ukazují ho nejraději nahatého i s piďourkem a jsou na to pyšné.Je fakt,že pindík takto malého chlapečka skoro někdy je tak malinký,že je schovaný v kůžičce a podbříšku,někdy tam má jen takovou malou žížalku,někdy mu kouká je obnažená hlavička,když je stažený nebo obřezaný,na to jsou také hrdé když vypadá jinak než penis většiny malých chlapečků.Nikdo se za to z nich nestydí a je to v pořádku.

Klára (Pá, 30. 1. 2015 - 08:01)

Mě to nevadí. Ale ten kluk...Potvrzuji, že chlapečci si nahoty opravdu užijí...

Sestřenice má dvojčata, kluka a holku.

Kluk je při každé příležitosti nahý. Jeho šulínek na každé druhé fotce...

Holčička nic ukazovat nemusí.

Jana (Čt, 29. 1. 2015 - 22:01)

Janou malých prcků už je...Mě to nevadí. Ale ten kluk přece není hračka.

Proč musí všude ukazovat toho svého pinďourka ?

xx (Pá, 23. 1. 2015 - 16:01)

Janou malých prcků už je to tak dané,ale myslm,že ti to nevadí,ne?

Jana (Pá, 23. 1. 2015 - 16:01)

No jo, kompletní chlubení....Terko, přesně, malého synovce vidím vždy nahého a snad ze všech stran.

xx (Út, 20. 1. 2015 - 21:01)

Terezko čekal jsem na odpověď a ty mlčíš

xx (Po, 19. 1. 2015 - 22:01)

A proč ne,vzdyť to je normální,že ho má maličkého nevadí,to mu doroste neboj.Předkožku mu ještě asi zatím nestahuje,ale někdy se stím začíná brzy.

Terezka (Po, 19. 1. 2015 - 21:01)

No jo, kompletní chlubení. Klučík je hezký. Pinďourka s maličkým pytlíčkem bych ale doslova ze všech pohledů vidět nemusela...

XX (Po, 19. 1. 2015 - 21:01)

Tak už to bývá,když se pochlubit tak kompletně,to nevadí.A jak se vám to líbilo a jeho pindík?

Terezka (Po, 19. 1. 2015 - 21:01)

Ahoj, potvrzuji, že mamky rády ukazují pinďourky svých synů. Předvádějí se s nimi. V neděli jsme měli návštěvu, sestřenka přivezla ročního chlapečka. A všichni ho zkrátka museli vidět nahatého.

gin (Po, 12. 1. 2015 - 20:01)

Tu si někdo dělá srandu. Toto nedovolí uzdička.

Ann (Po, 12. 1. 2015 - 20:01)

Ono prý správně by to kluk měl přetahnout nejen přes žalud, ale i dál až úplně nadoraz směrem ke kořenu. Od kolika let to jde vašim klukům???

gin (Po, 12. 1. 2015 - 19:01)

Vím, že to tak je. Pak je mnohdy následkem zničená předkožka a obřízka je pak nnevyhnutelná

Reklama

Přidat komentář