Reklama

nahy chlapec

gin (Čt, 1. 1. 2015 - 13:01)

Plno lidí třeba nenávidí křesťanství ve kterém byli jako malí děti vycepovaní. Tam však z jiných důvodů. Křesťanství totiž normálně obřízku nepraktikuje, tedy až na pár heretických církví jako jsou třeba egyptští koptové nebo mnozí američtí evangelikálové.

Q (Čt, 1. 1. 2015 - 13:01)

Znám ze zahraničních fór...Proc by ne. Kdyby kazdy jen miloval sve rodice ci kulturni koreny, ze kterych vzesel, svet by byl jeste nenormalnejsi, nez ve skutecnosti je.

gin (Čt, 1. 1. 2015 - 12:01)

Vetsina lidi si nemuze prilis...Znám ze zahraničních fór lidi, kteří kvůli tomu nenávidí nejen své rodiče, ale i náboženství, kvůli kterému to mají udělané, ať už židovství nebo islám.

Q (Čt, 1. 1. 2015 - 12:01)

Jenže za to mnohé maminy...Vetsina lidi si nemuze prilis casto dovolit stavet jine pred hotovou vec. Takze si v tomto smeru zgustne aspon na svych vlastnich potomcich.

"Ja jsem proste takhle rozhodla, je to jednou provzdy vyresene, a ty uz to nemuzes nijak zmenit" - muze rict matka synovi, ktereho nechala v utlem veku obrezat.

gin (Čt, 1. 1. 2015 - 11:01)

Pinďourek je na nahatém...Jenže za to mnohé maminy primárně nemůžou. Nechali si totiž mnohdy nabulíkovat takové nesmysly od doktorů, kteří jsou namočeni v emerické kryptonáboženské pavědě. Pak si naivně myslí, jak pro své kluky udělaly dobře. Že má pak kluk navždy odstraněna svá nejcitlivější erotogenní zakončení a může mít (může a nemusí, v tom je ta zákeřnost, převážná většina kvůli tomu žádné problémy nemá)velké problémy v budoucím sexuálním životě.

Marie (Čt, 1. 1. 2015 - 11:01)

Pinďourek je na nahatém...Nevím, měl nějak pindík a zvl takový ten dětský nebere. Beru ho jedině tak, že to je zkrátka kluk, což ten pindík dokazuje. Dost žen jako dítě by chtělo syna, dost matek se syna je rádo, že právě syna má a ne holku. Nemyslím, že by ten malý třapeček někoho vzrušoval, to si neumím představit.

Edita (Čt, 1. 1. 2015 - 08:01)

Pinďourek je na nahatém tělíčku malého prcka ta nejsledovanější věc tak si to hlavně ženský u malých capartů ukazují jaký že to tam mají cancourek ti malý klucí mezi nohama.
Horší je,když doopravdy některá z mamin zblbne nebo někde něco vidí a bezdůvodně mu nechá kůžičku odstranit a myslí si co neudělala za zázrak když tam malému pak kouká jen holá hlavička.

V. (Út, 30. 12. 2014 - 23:12)

Stud je dle mého naučenou...Jo já taky do těch dvanácti třinácti neřešil mámu a ségru už vůbec ne když jsme se ségrou dokázali na zahradě pobíhat nazí nebo jen v tričkách ale pak se to ve mě zlomilo a myslím že to je dobře, bylo to v přiměřeným věku

Marie (Út, 30. 12. 2014 - 22:12)

Stud je dle mého naučenou záležitostí, primitivní kmeny, co chodí nazí, tak stud neznají a nahotu neřeší.

Myslím, že dítě stud u někoho vypozoruje, plus vlastní povaha plus ještě uvědomování si sexuality. Synovi by se taky nelíbilo, kdyby ho viděly spolužačky ze školy. Mě neřeší vůbec a na sestru si bez problémů zvykl.

gin (Út, 30. 12. 2014 - 22:12)

Pro mne byly hrůzou i ty adamky, co já se navyváděl, a to byl jenom vesnický rybník.

V. (Út, 30. 12. 2014 - 22:12)

Ale třeba na některých koupalištích kde v části pro děti byli většinou jenom matky s dětmi i když obvykle děti v plavkách tak tam mi být bez plavek vadilo nejmíň

gin (Út, 30. 12. 2014 - 22:12)

To je rozdílný, já byl jako malej kluk tak, že i tenký plavky, takzvaný adamky, ve mně vyvolávaly zděšení.

V. (Út, 30. 12. 2014 - 22:12)

Ano, děti nejde k nahotě...Ten blok je ale normální a určitě správný u začínajících puberťáků. Pro mě tak do 8 byla nahota naprosto přirozená, pak přišlo období kdy jsem věděl že je žádoucí určité části skrývat ale nevěděl jsem proč :D a ani jsem se nepídil. To trvalo asi do 11 nebo 12 kdy jsem se občas taky koupal bez plavek ale už jsem si připadal nepatřičně a to mí vrstevníci už by se v tom věku nesvlíkli ani za nic, no já pak taky ne když se začaly objevovat chlupy a pochopil jsem souvislosti :D

V. (Út, 30. 12. 2014 - 20:12)

Teda 13 letý by se proti své vůli těžko koupal venku nahatej a i kdyby tak mi to nepřijde normální. Je mi 17, pamatuju na sebe jak jsem se v těch letech začal stydět a nikdo by mě nepřesvědčil se svlíknout. Bylo to ale skokově, ještě tak ve dvanácti před pubertou jsem se naposledy koupal nahatej v bazénu jednoho fitnes centra na kraji Prahy kde jsem byl s mámou, to vyplynulo z takových shod okolností :) Ale neměl jsem tam žádný vrstevníky, ty by se na mě dívali asi dost divně. Moje o rok mladší ségra je ale pravy opak, ta se v létě koupe nahatá skoro všude i v skoro sedmnácti. O co víc studu mám já o to míň ona. S mámou jezděj k Labi na jezera, stará se koupe kompletně v plavkách a mladá bez :D - teda většinou na zastrčených místech. Tak to znám od malička, ale jsme asi výjimka protože fakt bez plavek se koupou častěji určitě kluci a tak do deseti jedenácti což je asi strop ..

Jan (Út, 30. 12. 2014 - 19:12)

Je to věc názoru,vysvětlení,pochopení.Myslím si pokud se jedná o nahotu v rodině,že to nemůže vadit,pokud tam nedochází k násilnému nařízení,ale spíš objasnění.Chápal bych to před cizími lidmi.Určitě je lepší a zdravější koupat se nahatý než v plavkách,které pak studí.

Pavel (Út, 30. 12. 2014 - 18:12)

Záleží na výchově v rodině, pokud to děti vnímají normálně, tak není s nahotou problém. Ovšem nucením silou se většinou dosáhne opaku. Divné mi přijde rozdílný přístup k synovi nebo k dceři.

gin (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Pokud se spíše jen...To byl musel znát jeho příspěvky.

Q (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Nutit ho nemůže, záleží...Pokud se spíše jen nepodvolil autoritativnímu nátlaku své matky, a nebylo mu to nepříjemné i po tom "rozumném vysvětlení".

gin (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Nutit ho nemůže, záleží však jak mu to dovede vysvětlit. Matka toho dotyčného mu to rozumně vysvětlila a tak se přestal stydět, a pokračoval bez problémů v rodinné nudistické tradici.

Q (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Vadilo mu to až letos v...Možná by už ve 13 letech měl mít možnost si do jisté míry sám vybírat, v jaké situaci se bude nacházet před různými lidmi. Když se mu třeba nelíbí být nahý před svou mladší sestrou, je možné to i respektovat. Nicméně záleží jistě i na tobě, jaké vztahy chceš, aby existovaly mezi tebou a tvými dětmi v čase jejich mládí a zralosti...

Reklama

Přidat komentář