Reklama

nahy chlapec

Pavel (Út, 30. 12. 2014 - 18:12)

Záleží na výchově v rodině, pokud to děti vnímají normálně, tak není s nahotou problém. Ovšem nucením silou se většinou dosáhne opaku. Divné mi přijde rozdílný přístup k synovi nebo k dceři.

gin (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Pokud se spíše jen...To byl musel znát jeho příspěvky.

Q (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Nutit ho nemůže, záleží...Pokud se spíše jen nepodvolil autoritativnímu nátlaku své matky, a nebylo mu to nepříjemné i po tom "rozumném vysvětlení".

gin (Út, 30. 12. 2014 - 14:12)

Nutit ho nemůže, záleží však jak mu to dovede vysvětlit. Matka toho dotyčného mu to rozumně vysvětlila a tak se přestal stydět, a pokračoval bez problémů v rodinné nudistické tradici.

Q (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Vadilo mu to až letos v...Možná by už ve 13 letech měl mít možnost si do jisté míry sám vybírat, v jaké situaci se bude nacházet před různými lidmi. Když se mu třeba nelíbí být nahý před svou mladší sestrou, je možné to i respektovat. Nicméně záleží jistě i na tobě, jaké vztahy chceš, aby existovaly mezi tebou a tvými dětmi v čase jejich mládí a zralosti...

gin (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Jeden mladý účastník, zavilý nudista tu napsal, že právě ve třinácti mu to začlo vadit, protože v tom roce se mu začal stavět kvůli každé prkotině, což pak brzy přešlo, tak mu to zase vadit přestalo. Teď je mu mezi 17 a 18 a je to nudista až na půdu, tam, kde by musel mít plavky se prý koupat vůbec nechodí.

Q (Út, 30. 12. 2014 - 13:12)

Mám kluka a holku, 13 a 9...Takže svého dospívajícího syna vlastně proti jeho vůli NUTÍŠ k nahotě, a ne že ho jen NECHÁVÁŠ nahého. Mezi tím je ovšem podstatný rozdíl.

Sandra (Út, 30. 12. 2014 - 10:12)

Kláro je to fakt,maminky nechávají hodně často,hlavně v létě malé chlapečky nahaté,což myslím není na škodu.Kluci si na nahotu tak dobře zvyknou.

Klára (Út, 30. 12. 2014 - 08:12)

Sestra i sestřenka mají malé skoro stejně staré chlapečky. Také se mi zdá, že ti kluci jsou velmi často nahatí. Jako by se tím jejich maminky navzájem trumfovaly.

Sandra (Po, 29. 12. 2014 - 23:12)

Maminy ho nikdy nevytvoří sami,potřebují k tomu chlapa a jeho semínko,ale jsou nebo většina je když se narodí kluk s pinďourem,což je jasný

Honza (Po, 29. 12. 2014 - 23:12)

Třeba ty maminy bere to, že vytvořily a porodily mužskýho.

Sandra (Po, 29. 12. 2014 - 22:12)

Jasný Hanko,to chápu.většinou se maminy chlubí s klukama než s holkama.protože mají pindíka.to je jasné,ale de fakto o nic nejde.

Hanka (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho...Malému jsou dva. Má o dva roky starší sestřičku a tu nikdy takhle neukazovala.

gin (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

18.6.2014 15:02 - Sandra
Jakube ty nosíš předkožku za žaludem nebo máš udělanou obřízku.Mě se obřízka u kluků líbí.

Vidím, že Sandra se nezapře.

gin (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

Sandro, to je dneska moderní.Bohužel k nám ta stupidní zmrzačující móda přišla a některé slepice takto zmrzačují své děti a ještě se tím chlubí. Sandra je v tomto na doktorce profláklá figurka.

lindo (Po, 29. 12. 2014 - 18:12)

Zajímavé, s exhibicionismem...maminky exhibují samy, rády kojí na veřejnosti. Mohla by jít někam do ústraní, ale klidně vybalí kozy, kde je největší provoz. Pak v oblékání a u vody, kde to není zakázané, tam jich skoro polovina sundá horní díl plavek.

A. (Po, 29. 12. 2014 - 18:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho...Sandro, to je dneska moderní.

gin (Po, 29. 12. 2014 - 16:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho...Slepice Sandra zase se svou ujetou písničkou.

Sandra (Po, 29. 12. 2014 - 15:12)

Hanko a kolik mu je?To,že ho ukazuje všem vyplývá,že má radost z toho malého drobečka,že vidíš i jeho malého pindíčka je snad normální u malých chlapečků.Znám kolegyni,která to dělala také u svého malého prcka,ale spíše,aby se pochlubila,že malý má pindíka bez kůžičky.

Default User Image
Jana (So, 27. 7. 2024 - 19:07)

Já byl taky v 8letech obřezaný protože mě přirostla a když mě babička o prázdninách večer myla ve vaničce v asi 12letech, tak nejvíc mezi nohama.Styděl jsem se, nechtěl jsem aby mě myla, ale bez úspěchu.Chodila k ní kamarádka a té ukazovala mého obřezaného pinďoura, kamarádka si ho prohlížela tak z 5cm a já málem vyskočil z vaničky. Najednou babička říká umej ho já du vařit večeři. Myla mě ho tak že jsem poprvé stříkal a i kamarádka byla rudá jako já. Co jsem tam byl tak byla u mého mytí každý den a zcely nepokrytě si mně prohlížela.

Reklama

Přidat komentář