Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

19.3. (Út, 19. 3. 2019 - 13:03)

Takže shrnuto a podtrženo, není důležité, jestli jsi milenka nebo manželka. Aby sis muže připoutala na celý život, musíš mu také umět něco nabídnout, něco víc než jen full servis a rození kopy dětí.

pešek (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

Pomozte . Už snad 3 měsíce bydlím s jednou holkou . Není moc hezká, ale ani ošklivka , má hezkou postavu . Problémem je , že moc rozumu nepobrala , ale není retard ,je svéprávní , jen je taková divná . Celý den je sticha , prostě kde ji dáš , tam ji pak najdeš . Obrovským plusem je ale sex s ní, nikdy neřekne ne . Nikdy a na nic . Když jsem jí vzal do bytu , myslel jsem , že jí fiknu a pak pá. Pak, že ještě jednou večer , ale je u mě už 3 měsíc a já nevím jak dál. Stydím se za ní , nikomu jsem o ní neřekl . Bojím se , že otěhotní a co pak ? Taky nemá kam jít a já ji nechci vyhodit . Dřív jsem chodil s klukama za holkama , ale teď mě to už ani neláká . Vím, že to jednou praskne , ale bojím se, že se mi budou smát . V pátek večer jsem jí poslal pryč, ale ona pak 3 hodiny seděla na lavičke před barákem , tak jsem pak pro ní došel. Přemýšlím , že bych řekl, že je to má sesternice a že se o ní musím starat , ale jestli to praskne , zblázním se. Ale taky o ní nechci přijít ...

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2019 - 16:03)

Pešku, ty trdlo, proč jsi si tu bezdomovkyni nastěhoval do kvartýru? To je jasný, že ti bude dávat, když nemá kam jít. Ale jestli zabředne, tak se ji už nezbavíš. Doufám, že aspoň používáš kondomy, které po použití důsledně splachuješ do hajzlíku.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 13:03)

Souložit dokud to pude a pak zbohem

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Plný souhlas, to milenka poskytne. Manželka má ustavičně problémy s utahaností a bolení hlavy. To je z toho, jak žvaní v práci a doma hovno dělá a drbe se sousedkou. Vlastní zkušenost. Já když si chci odpočnout, tak má plno keců, tak si jdu odpočnout k milence, která mě aspoň pokouří a podrží. To zase budou feminy řvát!

myslí si někdo, (Ne, 10. 3. 2019 - 15:03)

že, ač považuje milenka manželku svého ženatého milence za naprosto nemožnou ženskou, a to ve všech směrech, a diví se jak taková ještě může být manželkou někoho, je sama hvězdou tou nejvíce zářící? Hvězdou, která si nedokázala udržet svého manžela, hvězdou, kterou nikdo, kromě nějakého, dosud vzorného manžela a tátu, kterého kdesi sbalila, protože oba k tomu měli jedinečnou příležitost. Hvězdou, která má ve své posteli (tentokrát) ženáče , ale jen pár hodin, ženáče, který sleduje svoje hodinky, aby byl doma na čas - jako vždy, který sleduje svůj mobil, i když ví, že mu jeho manželka, když nejde o život (ne její, to by ho v tu chvíli snad ani nezajímalo) nevolá. Je to taková hvězda prostě superstar. Ukázat, zazpívat a být pohlcena davem. Myslí si někdo že o takovou nějaký chlap stojí na furt - že chce měnit ? Tak písněte!

sex (Út, 5. 3. 2019 - 08:03)

totiž pro ženu je jiným prožitkem než pro muže, chápete to? Možná ale je minimum žen které to mají jako většina mužů. Hloupý nepochopí, chytrý ano. Tak nazdar! Míru a lásce (včetně sexu) zdar!!!

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 13:03)

Jo a ženskou 365 dní v roce bolí hlava, a to prokládá ještě i jinými potížemi vč. nechuti něco dělat. Ale zlatokopectví většina zvládá, to jim v tu chvíli špatně není a sil mají dost.

Komunikace (Pá, 22. 2. 2019 - 09:02)

Když nefunguje VZÁJEMNÁ (a to zdůrazňuji) komunikace mezi mužem a ženou (a je jedno zda milenec - milenka či manžel - manželka) takový vztah umírá a umírá a jde do kopru časem tam i tam. U mileneckého páru je to jednodušší - prostě každý má mimo to své někde doma. Někteří, v té trojce navíc (tj. např . milenka ženatého muže) se diví jak tak skvělý muž - její milenec, může s nějakou takovou jeho manželkou vydržet, že ona je , s prominutím, ta husa a vůbec neví co má doma za poklad, a že si za to, že on má milenku - ji, vlastně může sama a kdyby to nebyla ona právě ta milenka, že by to byla určitě jiná. A časem pozná a přehodnotí, že s tím člověkem musí být těžké žít, že se s ním nedá komunikovat, ne protože to on nechce (což se na první pohled může zdát a připadá jí to dokonce milé), ale že on komunikovat prostě neumí. Vycouvání ze vztahu mileneckého vlastně není těžké, snad i osvobozující, po poznání toho druhého, ale vcouvání z manželství je daleko složitější . Pro oba - pro nevěrného muže - a pak ponechaného milenkou, i pro jeho manželku- tou, která je podváděna a pak je mu právě ona dobrá.

NP (Pá, 22. 2. 2019 - 10:02)

Jo přesně to platí ale o ženské. A vždy za vše může chlap? Po jejich 46 letech se sekla a nechce sex, nechce nic dělat, ale na vině je chlap. Tak se to potom logicky řeší náhradou, když nic nepomáhá. Ono půl roku podlézání a šaškování s pozornostmi a ono nic, výsledek je stále natažená ruka a dej peníze už několik let. Chtělo by to aby se pipiny trochu probrali. Prostě to přestane chlapa s takovou bavit bavit a poohlídne se po lepší.

18.2. (Po, 18. 2. 2019 - 18:02)

Bylo to psychicky pro mě moc těžké. Pak po rozvodu jsem nechtěla nějakou dobu chlapa ani vidět. Žádného.Bohužel někteří právě rozvedené vyhledávají.

Aneta (Po, 18. 2. 2019 - 14:02)

Do milenky jsem před dvěma lety přítele dotlačila sama. Nemohla jsem mu dát kvůli zdravotním problémům a sama jsem mu to navrhla. Po delším přesvědčování ji sehnal a přivedl. Teď už můžu a tak už si žijeme dál společně. Milenka má od toho mého chlapáka 6 měsíční dítě. Teď máme v plánu, že udělá dítě i mě. Výhody? Lepší dělba práce a pěkné společné radovánky nás drží pohromadě.

Vilma (Po, 18. 2. 2019 - 14:02)

Okusila jsem si oboje. Nejprve manželka a manžel měl milenku. Jinak moc fajn chlap. Výborný táta, zabezpečit rodinu uměl, nepil, nebyl násilník, chytrý, dobré postavení v práci akorát měl postavení v rozkroku často i jinde. Nemohla jsem to z existenčních důvodů řešit rozvodem hned razantně. Prostě to nešlo až když holky dospěly. Bylo to psychicky pro mě moc těžké. Pak po rozvodu jsem nechtěla nějakou dobu chlapa ani vidět. Žádného. Co čert nechtěl vstoupil do mého života muž. Chtěl vstoupit, já nejprv odmítala ale bylo to pro nás oba silnější. Kdyby mi někdo někdy dříve řekl, že budu hezky dlouho milenkou ženatého muže vsadila bych vše že to se mi nikdy nestane. Prostě člověk by nikdy neměl říkat to se mi nemůže stát. A pak jsem si uvědomovala stále častěji že naše společné okamžiky jsou jen okamžiky a navíc kdy on dělá svojí rodině totéž co dělal kdysi můj manžel. Kája, můj milenec , tvrdil, že se rozvede, že bude žít se mnou. Jenže já tohle nechtěla, vlastně ani jeho rozvod a v podstatě ani už žít jen s ním, buď jen tak na psí knížku nebo se opět vdát, a tak i přesto že to byl snad muž mých snů jsem naši krásnou lásku ukončila já. Nelituji toho. Nelituji ničeho. Už na něj jen vzpomínám a doufám že se má v nebi dobře. Protože takový skvělý muž je určitě v nebi.

a vo tom (Čt, 14. 2. 2019 - 09:02)

rozhoduje kdo? Prostě nesmí se člověk bát udělat to co udělat musí. Nehrbit se a plakat, nechávat si nafackovat (obrazně) a co nejdřív se zařídit tak, že nejlepší obrana je útok. Ne na toho jednoho, ale na oba.

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 21:02)

...posrané trencle patří k statusu manželky...

kdo tu psal co… (St, 13. 2. 2019 - 20:02)

co říkala jeho babička, nechce se mi to hledat.
Ale jisté je, a měl by to mít na paměti každý, že
- každá mince má dvě strany
- není každý den posvícení
- jednou jsi nahoře, jednou dole
- není všechno zlato co se třpytí
- není kostelíčka, aby v něm nebylo kázáníčka
a další a další....
Takže kvůli nějaké milence, kvůli nějakému milenci se svět nezboří a manželství, které je vystavěno na dobrých a pevných, nešizených základech, které budují oba manželé, opravdu jen tak nespadne. Málokdy má ten vetřelec tolik síly a vlivu že to dokáže. A někdy ani nechce. Když už ztratí na čas (podotýkám na čas) jeden rozum s někým mimo, tak ten druhý, ač podveden, by měl mít víc rozumu, a to vždy má, jelikož nevěrník je na čas rozumu zbaven, měl by být na tu dobu označen jako nesvéprávný, a neunáhlovat se , zbytečně nebořit. Z 95 procent je to zbytečně. Nechat toho dočasně rozumu mdlého procitnout.

Zuza (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Mojí kamarádce jsem opravdu záviděla. Její manžel prohlásil že jeho žena nikdy pracovat nebude,že se o ni postará. Tak nepracovala, starala se o děti o něj, všichni měli doma absolutní servis. Jenže děti jim vylétly z hnízda a ten její si našel mladou, otěhotněla rozvod a kámoška skoro v padesáti musela do práce. Od školy nepracovala vlastně už nic neuměla. Teď když by měla jít do důchodu zdaleka nemá odpracované roky takže bude dřít do smrti. A já která jí dříve záviděla že nemá starosti si s manželem užíváme důchodu a nemusíme nic. Jasně i naše manželství nebylo bez kotrmelců, ale starostí bylo kolem rodiny pro oba tolik že nějaký ten mráček by to tak zkomplikoval že by to bylo zlé pro oba i pro naše děti. A, ač se to zdá divné, tohle jsme si, i v období manželského deště, uvědomili oba.

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

Ano a neměli by mít příbuzní spíše strach z dalšího potencionálního partnera?

no tedy (St, 13. 2. 2019 - 19:02)

pán se bojí odejít z manželství protože by ho jeho stará oškubala. Tak pánové když vy milenku tak my ne že rozvod dělení a hezky půlka padne do klína nějaké káče, ale budete mít svoji , ne zkroušenou manželku - to ani náhodou - protože ona je víc, ona je manželka a ne nějaká štětka, kterej nevadí ženatej obšourník, hezky hrdou a usměvavou (a věřte, že to jde, protože ona starosti nemá, naopak jí ubydou, zatímco vy lavírujete mezi ní a nějakou štětkou) manželku každý den na očích, nebude vám sloužit, nebude s vámi ani souložit. Prostě bude užívat bonusů manželství, bude utrácet na sebe, do sebe, bude se chodit bavit s kámoškama, klidně pojede do lázní jako samoplátce, na dovolenou, a tam si může užívat nebo taky ne (není to žádná štětka) jenže vy nebudete mít jistotu, vy budete žárlit, najednou je někde bez vás a co když....? a proč ne? Prostě budete ji mít pod kontrolou jen když to ona bude a kdy bude chtít. Na hrubý pytel hrubá záplata, ovšem my ženské umíme i tu hrubou záplatu moc hezky načančat. Vařit manželovi? Ať mu vyvařuje nějaká taková, jestli to ovšem umí, mnohé umí jen šoustat, A prát? To ať si nosí - vozí k milence, posrané trencle přece k chlapovi patří stejně jako jeho péro. Vy ovšem stále budete mít status manželky a musíte mít podle zákona, jako manželka, stejnou životní úroveň. Takže jestli si myslí že vám blokne účet tak šup s ním k soudu - a prohraje to na plné čáře.

13.2. (St, 13. 2. 2019 - 18:02)

Docela se bavím,jak se konečně chlapi zajímají o těhotenství těch svých milenek.

Reklama

Přidat komentář