Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

31.5. (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

Bylo,nebylo někdy je lepší dát přednost práci.

když (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

se karty obrátily a vztah mého manžela s jeho milenkou skončil, dotyčná se velmi o mě začala zajímat, šťourala a hledala kdoví co a kdoví kde. Prostě ji to štvalo, resp. jsem ji štvala já, protože naše manželství nejenže tu nevěru ustálo, ale ještě se zlepšilo. Je pravda, že v době jeho nevěry srala ona mě. Pochopitelně - měla jsem ho ráda a bylo proč, takový chlap se potká jednou za život - jo už vás slyším - co kecáš vždyť ti byl nevěrný. Ale to asi potřeboval. Zjistit a porovnat. Takže kde a s kým jsem já a kde a s kým (samozřejmě, že dlouho neplakala, protože u ní není o muže nouze. Ne není to žádná mladá krasavice, ale prostě má mnohem více sexuálních zkušeností. Aby ne při té četnosti mužů, kteří prošli její ložnicí) je ona. Prost nevěra nám prospěla - mě také - chovám se trochu jinak.

tohle si chlapi (Čt, 23. 5. 2019 - 19:05)

zavinili sami. Ptáte se proč? Kvůli svému pohodlí nechali ženské jako takové zfeminizovat. A teď, když ženský zjistily, že to jde ibez chlapů, hele nechat se oplodnit ze zkumavky není už dnes problém, tak jim ty služky chybí. Patří vám to, vy chlapi, hajzlové pohodlnní. Hoňte si ptáka sami.

Jasně (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

Chlapi by chtěli všechno. Druhej příjem do rodiny, služku a mrdat kdy se jim zachce. No a když to mít nemůžou, tak se vztekají a nadávají na ženy. Každá žena totiž něco stojí, jak manželka tak milenka.

Láďa. (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Ženský by chtěly ještě víc než všechno, hlavně prachy a ždímat dokud to jde a potom okrást při rozvodu, protože jim jdou všichni na ruku a honem sehnat dalšího s prachama. Ženská zná tyto hlavní slova: dej prachy a bolí mě hlava. Už nikdy víc se ženit a nikomu nedoporučuju. Hlavně teď budou všechny ječet, jak za vše může chlap a jaké jsou chudinky. Tak která bude první?

24.5. (Pá, 24. 5. 2019 - 06:05)

On stojí něco i každej chlap,hlavně asi nervy.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 09:05)

Jo, nervy má tak akorát z vás ženských.

M (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

A proto radši kamarádku, která taky ráda a je klid.

Ondra (Čt, 23. 5. 2019 - 13:05)

Chlapy, nikdy se nežeňte, ty slepice nestojí za ty nervy potom. Je v tom jen snaha nás ovládnout, ždímat z prachů, aby nemusely nic dělat a když není kde brát, tak odkopnout, sehnat si jiného a při rozvodu ještě oškubat o to co zbylo a potom ještě ždímat alimenty, protože jsou to chudinky a rozvodový soud je vždy na jejich straně. Jsou to přece jen oběti nás chlapů, ony nikdy za nic nemůžou.

krátkej a posranej (Čt, 23. 5. 2019 - 12:05)

život? Pokud jsi slepice tak orosím, užij si to. Být manželka a maminka není výhra? A být milenka ženatého asi, podle některé hloupé, asi ano. Většinou je to tak, že slípka je namyšlená a docela fajn manžela a otce jejich dětí vypudí. Prostě ona je ta nej a on jí nesahá ani po paty. I když ve skutečnosti je to mnohdy právě opačně. Nu a pak co? Ženatý milenec a je nejprv jedno jaký, samozřejmě trochu pohledný a schopný sexu. Hele on je doma také schopný sexu a sexuje se svojí ženou. Ale, třeba po dvacetu letech manželství je to PRO OBA jiné než třeba po týdnu, měsíci, s milenkou. Sňatkem si nikdo rozumný nikoho nepřivlastňuje, nepojišťuje. Není to stupidní ani pro jednoho z manželů a ani hloupé. Takže? Občas se na ty schody do kurníku podívej a bacha je posranej.

naivko (Čt, 23. 5. 2019 - 21:05)

Ne, to skutečně žádná výhra není. Když ti stačí posranej kurník s kuřaty, tak si to užij ty SLEPICE. Dokud tě z toho kurníku nevykopnou.

Hele (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Myšlení milenky - on je zoufalý, je s ní nešťastný, proto si občas zašustí se mnou. Se mnou má všechno,ale ví, že je soulože, a nikdy to víc nebude. Všechno tím myslí jen šikačky nic jiného nic víc. Jednoduchá co?
A manželka ví - že má opravdu všechno, včetně těch souloží s ním a vždy to tak bude protožeto chce nejen ona ale i on. Ví, že milenka vyšumí protože on zjistí, že je to kráva, což manželka ví mnohem dřív než on.

Tak si milenky natřásejte peří, kvokejte, prostě ženám se říká slepice. Ale jedno je jisté. I milenka si myslí že manželka jeho je slepice. Jenže ona snáší vejce do jejich kurníku a on tam sype penízky a mají spolu kuřátka a starají se o ně spolu.

Kokodák!!!!

Návštěvník (Po, 20. 5. 2019 - 00:05)

Jsi dost naivní. Víš kolik chlapů se kvůli milenkám rozvedlo?? Děti neděti, manželku nechaly opuštěnou. Být manželka není žádná výhra protože to není žádná jistota. Vdávat se kvůli tomu, aby si přivlastnila chlapa a ještě si pojistila dětmi je dost stupidní, ale spousta žen je hloupých a proto to dělá.

Návštěvník (Po, 20. 5. 2019 - 00:05)

A k čemu ji ten kurník s kuřaty je?
Milenka má taky kurník, ale lepší, jenom pro sebe a koho si tam pozve. Nikdo jí tam nesere na schody, má tam klid pro sebe a soukromí třeba pro 10 milenců. Manželucha má kvartýr plnej, soukromí nemá, čas taky ne, k čemu takovej život? Pro pár penízků z manželovy výplaty? ha ha přesně jak se říká "život jako schody do kurníku - krátkej a posranej".

6.5. (Po, 6. 5. 2019 - 11:05)

Poznání žen,které v životě hrály obě role. Milenka si myslela že žárlím a já měla klid prostě klid.

CHlap v dnešní době (Po, 6. 5. 2019 - 11:05)

je chudák. Ten který je ještě nezadaný i ten ženatý nebo jak je dnes běžné on jeho partnerka (přítelkyně???) a jejich třeba dvě společné děti. Taková ne rodina, ale hra na rodinu. Blázinec ve všem. O bláznivosti v pohlaví nemluvě!!!! Ono je jedno jestli má manželku nebo nějakou křepelku pod jednou stčechou a k tomu ještě milenku - zajištěnou nebo sólovku. Jeden chlap a dvě šukajdy je pro něj štvanice a není-li to absolutní blbeček tak z jednoho tj. od jedné vycouvá. Pokud ho milenka nevysává finančně a má ho je n jako vstřikovací těleso, tak at se s ním potí.
Jsou šukavé ženy,jsou šukaví muži - prostě mozek v rozkroku - no co? Milenka si myslela že žárlím a já měla klid prostě klid. A tak jí při tom nechám takovým ženským které jsou obětí svého povolání nemá smysl odporovat. Tak ji při tom nechám, ať je šťastná, já vím své, na rozdíl od ní, Čau ženský - nic se nepapá tak horké - klídek.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 12:04)

Když manželka Věra nechce, tak milenka Nevěra pomůže. Co by měl asi tak chlap dělat v té dnešní době.

jo přesně tak (Ne, 14. 4. 2019 - 17:04)

vůl a kráva. Hezky vystiženo ne muž a žena, ale opakuji tvá slova VŮL a KRÁVA.

Návštěvník (Ne, 14. 4. 2019 - 16:04)

Neřešte tady takové kraviny, a radši šukejte co to jde a dokud to jde, ať je to Věra nebo ne. Přijde doba, kdy to už nepůjde a potom si budete říkat, že já vůl nebo kráva si neužíval(a).

kašli na diplomy (Ne, 14. 4. 2019 - 16:04)

buď je někdo s morálkou na štíru, bez ohledu na vzdělání - i když u VŠ by člověk předpokládal trochu něco jiného, ale koukni kolem sebe - nebo to má v makovici a gatích srovnané.

Reklama

Přidat komentář