Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

no totok (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Je kolem toho moc řečí. Na...Jolano Voldánová vy tak můžete něco radit. Sama ste si uvrtala dítě za svobodna a chcete poučovat ostatní.

hele danko (Čt, 11. 4. 2013 - 23:04)

jsem manželka a mám...vem si prášek, potřebuješ ho. Nikomu jsi neodpustila, to by jsi takhle nepsala. Akorát se užíráš. Nechceš se na to vysrat?

hele danko (Čt, 11. 4. 2013 - 23:04)

jsem manželka a mám...vem si prášek, potřebuješ ho. Nikomu jsi neodpustila, to by jsi takhle nepsala. Akorát se užíráš. Nechceš se na to vysrat?

Petra (St, 10. 4. 2013 - 21:04)

omlouvám se a díky za...Nic se neděje. Už jsem myslela, že se sem zase napojil anonymně někdo, kdo se chce jen hádat.
Měj se, ať je už jen lépe.

Petra (St, 10. 4. 2013 - 21:04)

buď tak hodná a neraď co...V tom případě jsi neměla psát: "Jaký na to máte ženy názor?"
Když víš co máš dělat, tak se tady přiblble neptej.

Petra (St, 10. 4. 2013 - 20:04)

jsem manželka a mám...Názor mám jediný - že jí máš také odpustit, nikoliv zapomenout. Stejně jakou u svého neslušného muže - rampepurdy rampepurďáckého, ušukaného, neslušného vola.

Edita (Út, 9. 4. 2013 - 12:04)

oba jsme s manželem...Marcelko, přeji ti zdravíčko a lásku, moc si to zasloužíš. Tvůj manžel dostal rozum, jinak to nazvat nejde. Kde by jinde našel tak statečnou ženu jako jsi ty? Cítím z tebe pokoru a tím jsi mi blízká. taky jsem prošla uzlou nemocí, taky jsem se uzdravila, taky mně manžel podrazil. Ale věř, kdo jednou překoná zdravotní problém, ví, že zdraví je nejdůležitější, že to není fráze, že zdravá žena překoná skoro vše a nějaká milenka bokem je proti tomu pidiproblém. S mužem jsme stále spolu, zdá se, že to skončilo s jeho bokovkou. Sice jistota není nikdy, už mu tak docela nevěřím, ale našla jsem sama sebe a umím žít za samu sebe a vím, co a kde je skutečná hodnota.

:-) (Ne, 3. 3. 2013 - 18:03)

Kamaráde, mám pro tebe dvě zprávy.

To je starý, jednu dobrou a druhou špatnou, že jo?

Ne, obě jsou špatný. Představ si, někdo nám šuká tvojí starou .

J. (Ne, 3. 3. 2013 - 15:03)

Vy krávy blbý, co tady píšete o balení kufrů, nikoho nelze ze společného bytu jen tak vyhodit kvůli nevěře, a pokud je byt jeho, tak poletíte vy. Přemýšlejte vy husy, než napíšete takovýhle slinty. Někdo naivní by třeba mohl podle toho jednat a pěkně si to zavařit.

Reklama

Přidat komentář