Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Jitka (St, 8. 1. 2014 - 23:01)

Ráda bych pomohla Haně, ale nevím jak. Promiň Umo, ač s tebou ve většině věcí souhlasím, tak rady typu "hýčkej se, dojdi si ke kadeřníkovi pro nový účes a vyjdi si ven s kamarádkou nebo si najdi nové přátele" jsou v takové situaci jednak těžko realizovatelné a navíc neúčinné. Viz jak Hana napsala, že když byla někde s kamarádkou, tak manžel byl akorát nasraný, že nemá doma teplou večeři... To je situace, kam to nikdy nemělo dojít. Výše zmíněné rady pomáhají možná tam, kde manžel má sice bokovku a manželka šla dočasně stranou, ale on v zásadě neplánuje se s ní rozvést a opustit jí. Takovému možná opravdu vlastní nevěra zhořkne, tak to bylo asi v tvém případě když ti manžel zahnul, ale v případě Hanina manžela to vypadá, že je prostě už tak citově angažovaný jinde, že výše jmenované rady jsou tak leda dalším hřebíčkem do rakve...

Marek (St, 8. 1. 2014 - 22:01)

Tak já ti Marku přeji, aby...Jsem ženatý, po druhé. Ve druhém manželství jsem 24 let. Moje záady mohou někomu připadat legrační, mně ale v životě pomohly překonat i ty těžší chvíle.
Za tu poznámku o hlubší myšlence se omlouvám.

Marek (St, 8. 1. 2014 - 21:01)

Srovnáváš nesrovnatelné....Nikoho nesoudím ani neodsuzuji .
Můj názor je , že nevěra je špatná a vždy někoho zraňuje a žádný normální šlověk netouží být v roli podváděného.
Drtivá většina nevěr se časem odhalí, takže tvrzení že když to podváděný neví tak se nic neděje, je spíš pokrytectví.
Nezlob se na mne , ale tvrdit , že někomu nic jiného než podvádět nezbývá je opravdu absurdní a člověk schopen hlubší myšlenky by něco takového snad ani nenapsal.
Taky si nemyslím, že by nevěra vztahové problémy řešíla. Spíše je prohlubuje.
Pokud mám ve vztahu problém snažím se ho řešit, pokud jsem využil všecny možnosti a nepomohlo to ze vztahu odejdu. Nemusím lhát , podvádět ani si nějak zdůvodňovat proč dělám to nebo ono.
V podstatě to je jednoduché,pokrytectví a sobectví nahradím trochou odvahy a slušnosti.

Janka (St, 8. 1. 2014 - 18:01)

provalená...Umo, chtěla bych tě poprosit, myslíš, že by bylo možné vyměnit si emaily?? Ráda bych s tebou probrala můj příběh pokud by tě to ovšem neobtěžovalo, ale nechci to probírat tady. Jana

Marek (St, 8. 1. 2014 - 18:01)

provalená...No Umo, pořád platí že odhalená nevěra mnohem více vztahu zabije než posílí.
Ppředstava, že když se doma pohádáme tak to napravím tím, že manželce zahnu asi nebude fungovat.
Někde dříve píšeš, že jsi manželovi nevěrná a nemáš žádné vyčítky svědomí (to ti vcelku věřim určitě bude takových více),protože on si začal. Trošku to už ale zavání takovým alibysmem. Dospělý člověk přece neřeší problémy způsobem, mně někdo okradl tak já mám právo krást taky".
Také píšeš, že nevěra by se nemněla apriori odsuzovat, protože neznáme jeho příběh.
Já ale nepotřebuji znát ničí příběh abych odsoudil nevěru, protože je to vždycky velmi nečestné jednání. Podvodník mi může tvrdit, že mněl těžké dětství, pořád to ale bude podvodník.

Janka (St, 8. 1. 2014 - 18:01)

Janko dík, mám však obavu,...Víš,mně to už nepřijde jako boj o manžela,ale spíše jako nenávist a že za každou cenu musí mít pravdu....aniž by si uvědomovala, že ubližuje nejen jemu a dětem, ale hlavně sama sobě...jenže možná takhle nějak prožila celé svoje manželství, bez tolerance, výčitkami, vynucováním si všeho...copak my víme jak to mezi nimi fungovalo dřív?? Proto jí třeba nějak nedochází, že si tímhle chováním nijak nepomůže...

Janka (St, 8. 1. 2014 - 18:01)

V opačné roli?? Tak to asi...Už jsem jednou napsala, že jedna ruka netleská...ne, nemám pocit, že bych rozbíjela spokojené manželství. Kdyby bylo spokojené, nehledal by lásku jinde, možná jen nějaký úlet...

Hana (St, 8. 1. 2014 - 16:01)

Umo,moc se mi líbí všechny...V opačné roli?? Tak to asi taky někomu rozbíjíš spokojené manželství??? Mně spíše přijde trapné co děláš ty, ne to, že já se snažím za každou cenu udržet rodinu pohromadě!!!

Janka (St, 8. 1. 2014 - 16:01)

Hano, chlapi spíš zrají...Umo,moc se mi líbí všechny tvé názory a co víc, že se snažíš lidem nezištně pomoci. Když čtu,co tady píše Hana, je to dle mého názoru její vztek a nenávist, a lituji spíše jejího manžela. Připomíná mi to moji situaci, jenže já jsem v té opačné roli...
Nazývá manželovu milenku courou, jenže jedna ruka netleská, a měla by se zamyslet, že to nebude jen chyba milenky, ale jich obou. Navíc čekat, že si hezká milenka někoho ,,najde" a její muž není žádný krasavec....já myslím, že milence nejde o to jak vypadá a že to nebude jen úlet, ale přešlo to mezi nimi v lásku a já jim fandím. Moc dobře jsi napsala,že člověk není ničí majetek.
Taky mi připadá dost ponižující, že by byla Hana schopna zajít za jeho maminkou a ublížit jí, jen proto aby zůstal doma...promiňte, ale přijde mi to trapné
Jana

Hana (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Nevím Hano, opravdu si...Jestli myslíš sex, tak ten mezi námi není už několik let, spával v ložnici, ale poslední dobou je jen v obýváku, beru to tak, že už má své roky...
Někdy mám takový pocit, že se z toho všeho zblázním, pořád sleduji jestli sáhne na mobil a prostě se neudržím, asi i k vůli tomu, že pak vím, že na něj sahat nebude...no a pak se snažím, aby byli děti co nejvíce doma, to mi připadá jak klidná rodina, to muž mluví a směje se. Pokud jedem nakoupit, chová se normálně, myslím tím, že se mnou mluví.
Chtěla jsem zavzpomínat na naše mladé léta, ale žádná odezva z jeho strany, jen takové nějaké odkývnutí...poslední trumf, až se dcera provdá, že třeba budou mít rodinu a neodejde k vůli vnoučkovi... a taky jeho matka, kdybych jí řekla, že má milenku, nepřežila by to, a on to moc dobře ví, tímto držím vlastně zatím muže v šachu... co bude potom to nevím

Hana (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Hano, chápu, jak ti je. Je...Zkoušela jsem už všechno možné,šla jsem za ním na fotbal,který nesnáším,začala se bavit s jeho rodinou,kterou taky upřímně řečeno moc nemusím,vypadla jsem ke kamarádce,aniž by věděl kde jsem a odezva?? Když jsem se vrátila, nemluvil se mnou, jen byl naštvaný, že nemá uvařeno. mluvit se s ním dá normálně jen o dětech, tak toho prostě využívám....
Ta mrcha co mi ho tahá pryč je mladší o 15 let,je až moc hezká, točí se za ní chlapi, takže sázím na to, že můj muž není zas až taký krasavec a navíc je to už dědek 57 let není zrovna málo,takže si počkám, až si ta coura narazí někoho jiného...

Hana (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Nestačím se divit a je mi...trvá to víc než tři roky,jenže když nehulákám a nic nedělám,vím,že se s ní schází...100 propsaných sms za měsíc a nedokáže vysvětlit komu psal?? A navíc se ještě pán tvorstva chová tak,že mi po tom nic není?? Tak to mě dovádí k šílenství....Nedokážu jen tak nečinně přihlížet....Když udělám scénu,sedí nějaký čas doma.........Nenechám ho odejít,když nebude se mnou,nedovolím,aby byl s ní

Janka (St, 8. 1. 2014 - 15:01)

Nestačím se divit a je mi tě upřímně líto,co všechno jsi musela zažít A proto nikoho nikdo nesuďte, nevíte jaký má kdo život, když už, tak jen napište svůj rozumný názor, třeba někomu pomůže, ale nesuďte!!!Jana

Hana (St, 8. 1. 2014 - 14:01)

Zdravím všechny,chci si jen snad popovídat,snad radu,nebo útěchu...vlastně ani nevím co přesně:-O Mám za sebou 28 let manželství,z toho tři poslední prožité v zoufalství a vzteku,kdy má můj muž milenku. Když jsem se to dozvěděla,nevěděla jsem co dělat,jediné co mě napadlo,začít kontrolovat mobil a všechny jeho kroky mimo domov,no a potvrdilo se,že má jinou. Zalomcovala se mnou lítost,bezmocnost i vztek,v sms bylo,, Miláčku chybíš mi,těším se na tebe" a já to nezvládla (mně miláčku nikdy neřekl).....udělala jsem jim scénu v místní hospůdce,s manželovým mobilem v ruce jsem se dožadovala vysvětlení,zapíral!! Co jsem taky mohla jiného čekat. Doma už ze mě byla jenom hromádka uslzeného neštěstí,pak se přiznal a slíbil,že s ní skončí. Kamarádky mi radili,ať se na to vykašlu,že je to jen chvilkový úlet,manželovi je 56 let,jenže já to nevydržela a pořád kontrolovala vše,dokonce jsem zapojila i naše dospělé děti...píše si s ní pořád,tvrdí,že už mezi nimi nic není,jenže já cítím,že je to jinak. Když chtěl odejít,brečeli jsme i se synem ať zůstane,tohle jediné na něj platí,děti i když jsou dospělé a taky jeho stará matka,která by nepřenesla kdyby věděla,že je nevěrný. Tak se snažím dělat kroky ať ode mě neodejde,navštěvuji jeho rodinu,domlouvám se sdětma a zatím je pořád doma. Když mu dcera se synem řekli,že s ním nepromluví pokud odejde,a nepozvou na svatbu,zůstal...dcera se má letos v říjnu vdávat,tak mám aspoń nějakou jistotu,že ještě zůstane,ale co potom,to nevím....>:( Nechci ho pustit,nedokážu si to představit. Jeho milenka je o patnáct let mladší,když jsem jí řekla ať si najde mladšího a svobodného,řekla mi že mého muže miluje!!!! Jen doufám,že to jednoho z nich přejde. Co mám dělat,poradí mi někdo?? Hana

pro Ywese (Út, 7. 1. 2014 - 05:01)

Jak nechce doma přítelkyně...jestli se v sexu nudíš, tak je to tvoje chyba...

Ywes (Po, 6. 1. 2014 - 23:01)

Jak nechce doma přítelkyně nebo manželka experimentovat a zpestřovat znudéný sex dopadne to stejně . Jmenovitě dělat orálek nechce prsty do kundičky , nechce zkusit análek ..střidat polohy sexovat v letnich šatech aby si je nezničila

Ywes (Po, 6. 1. 2014 - 23:01)

Jo holky nemáte to s námi jednoduchý ale co nenajdeš a nedostaneš doma hledáš jinde a je to jen otázka času kdy to chlap zkusí .. Buď se mu to zalíbí a nebo to bude šok a znovu se zamiluje do té svojí

Zoro (Po, 6. 1. 2014 - 21:01)

že těch horších věcí od...Přesně tak.
Mně třeba včera nějaký hajzl odřel auto.

uklidni se (Po, 6. 1. 2014 - 21:01)

a ostatní ať třeba...jsou daleko horší věci než nevěra...

vdana-zenaty (Po, 6. 1. 2014 - 17:01)

Milenka je pro muze...tato kombinace funguje vetsinou bez rizika - oba chteji stejne - trochu zmeny - ale nenarusit soukromi.

Reklama

Přidat komentář