Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Názor (St, 15. 1. 2014 - 19:01)

Alice, jsou i mrchy ženy, které si prostě milence potřebují hledat, tak samo jak muži...možná máte nějakou svoji osobní zkušenost, či někdo z vašich blízkých, ale většinou to člověk vidí jen z jedné strany pohledu a to se potom těžko posuzuje.
Myslíte si že je málo mužů, které jejich manželky tyranizují?? Tak to by jste se divila kolik jich je!! A taky se více stydí než ženy o svém problému mluvit...takže můj názor je ten - posuzovat nevěru individuálně - neházet všechny do jednoho pytle

Názor (St, 15. 1. 2014 - 19:01)

Víte,ale je spousta lidí, kteří z nějakého důvodu nemohou od stávajícího partnera odejít, jsou tam třeba děti, které by žena nebyla schopna sama uživit, nebo nemá kam jít, nemá rodinu, příběhů je spousta..... no a potom, když se najde někdo, kdo otočí život i hodnoty a pomůže vám, dle mého se o nevěru nejedná, nebo spíše o tu klasickou, která je jen o sexu.... V těchto případech je ten druhý vysvobozením , nikoliv milenec či milenka...

Alice (St, 15. 1. 2014 - 19:01)

Ženu bych vůbec neposuzovala. V naprosté většině všech případů totiž za nevěru může muž. Buď ji sám provozuje, nebo k tomu svoji manželku dožene hnusným chováním apod. Ženy zahnou jen když doma není něco v pořádku. U mužů to tak není, ti zahnou klidně i když je všechno doma super, takže manželka se může snažit jak chce a stejně nevěře nezabrání.
Muži, kteří mají skutečně doma takovou fúrii jsou vyjímka z pravidla. Ale těch moc není, většinou jsou to kecy.

Lea (St, 15. 1. 2014 - 19:01)

Chcete snad stejnou měrou...Souhlasím s Vámi,ale potom nebudu udržovat manželství s tyranem a odškodňovat se nevěrou.To ani novému vztahu nemůže prospívat.

Názor (St, 15. 1. 2014 - 19:01)

Chcete snad stejnou měrou posuzovat ženu, kterou manžel například ponižuje, týrá a celkově ubližuje, že když potká člověka, který je pravý opak, tak že je to špatně jen proto, že je vdaná?, a nebo když je žena opravdu fúrie a tyranizuje manžela, a bohužel i to se stává, tak je to taky špatně, že si najde někoho s kým je mu dobře??? Každý si přece zaslouží lásku, nebo máte snad jiný názor??

Lea (St, 15. 1. 2014 - 18:01)

No, není pravdou, že jde...Ten názor je docela racionální,ale ať je můj důvod zahýbat manželovi jakýkoliv,pokud se nechám píchat jiným mužem jako vdaná je to nevěra.

Názor (St, 15. 1. 2014 - 18:01)

No, není pravdou, že jde milenci vždy výhradně o sex a o užití si... Souhlasím s tím, že to tak v některých případech je, ale určitě to není pravidlo, takže je potřeba i trochu rozlišovat a každý případ ,,nevěry" brát individuálně. Jsou opravdu lidi, kteří se z nějakého důvodu zamilují, a věřte, že ty důvody bývají dost pádné, a rozvedou se a žijí šťastný život po boku původně ,,milence či milenky" a tady nastává otázka, zda toto hodnotit jako nevěru či ne?? Myslíte, že v takovém případě jde jen o sex???

H. (St, 15. 1. 2014 - 15:01)

na to, co psáno nade mnou...Ono to takhle uplne neni, ze bychom se sesli jenom na 2hod a cele je prosukali. My se sejdeme na cely vecer, jdeme nekam do baru, na veceri nekdy do virivky se sampanskym. Nejdriv si povidame o vsem moznem a pak si to poradne rozdame. Chtela jsem jen napsat, ze zenaty milenec se v te dobe venuje jenom mne, zadne cumeni na fotbal nebo kecani s kamarady.

Ono (St, 15. 1. 2014 - 14:01)

se mele páté přes...Stačí, když se mu manželka po letech okouká a stane se z ní více kamarádka. Na postel je potřeba taky dbát, ale jak se to stane spíš rutina, příležitost dělá zloděje. A to může být jinak spokojenej a vůbec se nenudit. Ten, kdo je morálně silnej, si jenom na nějakou jinou myslí, nebo určitým způsobem flirtuje. Ten, koho láká dobrodružství, si to zkusí. A ani nemusí nic proti manželce mít a všechno doma klape. Proto taky manželku neopuští a ve výsledku zůstane, kde je mu jinak dobře - s rodinou.

Zita (St, 15. 1. 2014 - 11:01)

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud jde jen o sex, dá se to ustát. Jak jsou u toho vedlejší aktivity, je to problém. Může to znamenat, že se do ní zamiloval a chce s ní trávit čas nejenom v posteli. Zamilování není vždy nutností, může být pro něho určitým způsobem zajímavá, aby sdíleli kromě postele i nějaké duchovní zážitky.

... (St, 15. 1. 2014 - 10:01)

Tomu říkám pohled na věc.

H. (Út, 14. 1. 2014 - 23:01)

Já myslím, že být milenkou ženáče je docela výhodné, jak tady někdo napsal, je to fajn na pobavení a pořádnej pich. Takový ženáč když se utrhne, tak neplýtvá časem na nějaké stupidní aktivity, neřeší blbosti, zato píchá pomalu až do bezvědomí. Navíc se nemusím bavit s nějakými jeho otravnými kamarády a ještě otravnějšími příbuznými. Milenkám zdar!!!

jo tak to souhl (Út, 14. 1. 2014 - 22:01)

za takovouhle informaci ji určitě manželka nepoděkuje...

Dagmar (Út, 14. 1. 2014 - 21:01)

Jakou pochvalu manželce,...Má to návaznost na reakci o pár příspěvků zpět. Myslela jsem tím, že milenka pokud zjistí, že už se svým ženatým milencem nechce být, protože je z jejího pohledu sobec a manipulátor nemusí tenhle svůj poznatek hned sdělovat dlouholeté manželce.

Pavle (Út, 14. 1. 2014 - 20:01)

Všechno co tu píšete je...Ty se radši nikde s nikým neusazuj a měj jenom tolik věcí, co se ti vejde do jednoho kufru. S takovýmto přístupem k životu se budeš dost často stěhovat...nebo budeš vystěhováván. Pokud je pro tebe nevěra největší prohřešek, jsi chudák.

tomu nerozumím (Út, 14. 1. 2014 - 20:01)

Jsme každý z jiného města...Jakou pochvalu manželce, kterou by mohla škodu????

kdo je tady deb (Út, 14. 1. 2014 - 20:01)

Normální chlap ženáč a...Myslíš si, že princ Charles je debil??
Já si myslím, že jsi spíš debil ty.

Dagmar (Út, 14. 1. 2014 - 20:01)

si myslím, že pokud milenka...Jsme každý z jiného města a jsem velmi ráda tomu, že jsme se nepotkávaly a s největší pravděpodobností ani nepotkáme. Můj názor je ten, že rozumná milenka by byť v dobrém neměla projevovat manželce nějaké pochvaly. Nikdy totiž nemůže na 100% vědět jak to v tom manželství skutečně je a kolik škody tím může nadělat.

manželka nebo m (Út, 14. 1. 2014 - 19:01)

Normální chlap ženáč a třeba ještě v nejlepších letech si nenajde milenku hubenější pohlednější než je jeho manželka ale co je podstatné - vždy mladší než je jeho manželka. A jestli to některý debil udělá jinak tak dám na modlení. Vždy mladší a to mu stačí.

Pavel (Út, 14. 1. 2014 - 17:01)

Všechno co tu píšete je jenom sobeckost a pohodlnost. Jakýkoliv trojúhelník znamená těžce narušený nebo nefunkční vztah. Jaké z toho má muž, či žena pocity (dobré, špatné, dobíjí baterky, proč bych se měla rozvádět) je irelevantní. Jsem muž a znám to z mužské strany. I totální kurevník je partnerce nějakou dobu věrný a zahne, až jde vztah do kytek. Veškeré řeči o tom, že se udržuje rodinný krb a kvůli dětem jsou nesmysly. Takhle spolu zůstávají lidi jenom za setrvačnosti a zvyku. Hodně to souvisí s ekonomickou situací a nechutí se stěhovat od nevhodného partnera. Každý muž ví, že se ženou ho čekají pěkné chvilky ale mnohem víc problémů. Když si s někým známým promluvíte, jestli byl v životě skutečně šťastný tak vám přizná i nějaké krátké období kdy byl. Ty problémy si děláme sami, lžeme sobě i partnerům, které podvádíme. Taky znám jednu, vztah v kytkách, ale neodejde. Zvažuje milence. Jenže nakonec se to stejnak rozpadne a zase bude hledat zázemí rodinný krb ale s někým jiným. Takže jí zbytečně ubíhá čas. Lidi se podvádějí i se rozcházejí, tak je to.

Reklama

Přidat komentář