Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Denisa (St, 6. 2. 2019 - 11:02)

Ale doma to dělá z pouhé povinosti,jinak by nepotřeboval bokem tu milenku.

Návštěvník (St, 2. 1. 2019 - 23:01)

Hurá hurá svátky jsou pryč!!! Konec přetvařování a předstírání šťastné rodinky! Konec přežírání se a vysedávání s nudnými příbuznými. Už se těšíme na své milenky a milence!!!

Jéňa (Čt, 3. 1. 2019 - 00:01)

Kokote!

hi hi hi (Čt, 3. 1. 2019 - 00:01)

Závidíš co??

XYZ (Čt, 3. 1. 2019 - 00:01)

Máš recht!!! hujajá už se těším na šukačku!!!

jejda (Ne, 30. 12. 2018 - 13:12)

a když ženská nalítne tak co? Když si myslí, že ten její ženatý milenec je bůhvíjaký borec a navíc férový? Jak může být ženatý milenec férovým člověkem? Férovým ke komu? Ke které? Sám k sobě? A kde splašit chlapa když je jich v zaměstnání jak šafránu a když už tak to opravdu není k ničemu? Tak se zamyslet na konci roku hlavně nad sama sebou a neidealizovat si svůj život s někým kdo za to vůbec nestojí, i když mu stojí. To je na vztah opravdu málo. Jenže některé to stačí. Malé nároky? Nouze o muže? Nebo není k ničemu jinému? Tak hezký Nový i nový rok.

13.12. (Čt, 13. 12. 2018 - 18:12)

Proč hodnotit 1,2,3,4...

Klára (Čt, 13. 12. 2018 - 16:12)

Největší paradox je, když si ženatý chlap s dětmi začne s bezdětnou, protože je s ní větší zábava, pak ji přivede do jiného stavu a po čase ji začne podvádět s původní manželkou, protože ta už má děti odrostlé a je víc v pohodě než ta milenka s miminem - i takové příběhy se stávají.

Míla (Čt, 13. 12. 2018 - 16:12)

Tak ženský, když si randíte a milujete se s ženatým připadá vám to že jste na koni a nějaká ta jeho manželka je absolutně nemožná, proto má ON vás - milenku. A ejhle! Role se obrátí. A vy jste manželka a ten váš má milenku a vy se cíte jako co? Jojo co kdo zaseje to taky sklidí. A ve všem, ano ve všem!!!!! Moje kamarádka se s milencem chlubila, když žila sama a teď když je manželkou jako parohačka pláče. Patří jí to!!!

Návštěvník (Čt, 13. 12. 2018 - 17:12)

Její blbost. Měla si nechat ženáče na šukačku a ne si ho brát, aby jí zase zanášel s nějakou jinou...

3.12. (Po, 3. 12. 2018 - 19:12)

Richarde on je pánem tvorstva,asi tak.

Irča (Po, 3. 12. 2018 - 15:12)

Tak já ti něco povím. Mám ženatého milence. Já problém nemám protože už bydlím delší dobu sama. Jsem rozvedená. A právě proto že vím jak jsem dopadla jako manželka už manželka nikoho být nechci. Nejsem zamindrákovaná káča. Jeho manželka mu pere, vaří, stará se o něj, čistí po něm hajzlík. Mají děti a on je výborný táta. Jo a taky s ním souloží. Nevadí mi to. Možná kdybych byla mladá svobodná holka, ještě bez zkušeností s manželstvím, tak bych stála o to aby se rozvedl a se mnou založil novou rodinu. Jenže právě protože už mladší nejsem a mám zkušenost s jedním manželstvím a jedním manželem, tak je ženatý milenec pro mě vždy jen potěšením. To mi stačí. A jemu taky. Jeho manželka o mě ví a ví že je to dobrý a férový chlap kterého nechce ztratit a dětem připravit život bez každodenního táty. Ona je taky chytrá.

asi takhle (Po, 3. 12. 2018 - 15:12)

Ženáč co má někde bokem nějakou píchajdu je blbec. A ženská co si nabrnkne ženáče jako milence je zamindrákovaná káča. Bez ohledu na svůj věk.

S. (Po, 3. 12. 2018 - 14:12)

Ono taky když milenka tak jak dlouho a jak často. Když si dám sumu hodin prožitých společně, resp. jen prosouložených, s milenkou a sumu hodin prožitých, se vším, i s tím souložením, s manželkou, musím se zamyslet. Kde jsou růžové brýle a kde život se vším všudy. Ona i jen ta šunka odebíraná z obložených chlebíčků se jednou přejí. A navíc udržovat si milenku pořád pouze jako milenku - tj. v její nejistotě, je-li ještě nebo už bez chlapa a přitom mít sám jistotu tj. manželku a děti a hlavně DOMA, je pro milenku po delší době stresující. Takové bláboly, že může být mojí milenkou až do smrti jsou fakt jen udržovací žvásty, na občasné vytřepání pytlíka někde jinde. Milenka je vždy až ta druhá. A ne každá to chce akceptovat. Možná ze začátku. Ale pak? Manželka o milence - konkurentce nemusí vědět, a ani často neví. Ovšem milenka o manželce - konkurentce ví .

Denisa (St, 6. 2. 2019 - 11:02)

Kde bereš tu jistotu,že manželka o milence neví??? Když je nevěrná ženská,chlap na ní nic nepozná,ženské jsou větší herečky,ale chlap málokdy něco utají,my máme takový šestý smysl a na chlapovi to většinou poznáme. Chlapi s utajením mají problém,no.

H. (St, 31. 10. 2018 - 13:10)

Myslím si, že si leckterá manželka za to, že má její manžel milenku, může v podstatě sama. Prvotní okouzlení a zamilování v manželství je s růstem povinností, a to hlavně když přijdou děti, stále více a nervozity také stále více. Tak proč se občas nejít uklidnit k některé, kde ten chlap má jen to co potřebuje a chce. Sex, pochvaly, senza atmosféru. Kdyby manželky nakládaly svým manželům víc na jejich bedra, a to ve všech směrech, jim by ubylo práce, starostí a na svého manžela by měly více času. A navíc on, zapřažen, by neměl roupy. Jinak muž, který má všech pět pohromadě a rozum nejen v trenkách, si uvědomí, že přesedláním, přesídlením od jedné k druhé je z bláta do louže. A navíc jeho děti, její děti - problém. A možná ani na pořád by ho nějaká ta senzační milenka vůbec nechtěla. Takže holky maminy ubrat vašich starostí, hoďte něco - dost, na něj a když už se zaláskuje někde jinde, neplašte, růžové brýle , a věřte tomu, je-li milenka též rozumná, sundají oba. A taky může váš miláček přijít na to, že vy jste lepší. Prostě to nikde nevyčte. Nechte ho to zažít, nechte ho v tom vykoupat.

jo to tak (Út, 23. 10. 2018 - 16:10)

ještě si platit právníka...to by nám ten šuk pěkně zhořknul, to za to nestojí....zlaté vlastní ručičky!!!!

23.10. (Út, 23. 10. 2018 - 12:10)

Milování jen s razítkem:Představte si,že by jste před sexem museli sáhnout do šuplíku pro formulář o tom,že s milováním souhlasíte.Třeba ve Švédsku to není utopie. Od prvního července tam totiž platí zákon o ,,sexuálním souhlasu.,, Ten může být ústní,nebo písemný.Advokáti ovšem upozorňují,že lepší je mít oboustrané svolení s pohlavním stykem černé na bílém.Jinak prý může hrozit nařčení ze zneužití nebo znásilnění.U nás zatím nic takového na pořadu dne není,ale kdo ví,s čím přijdou poslanci,když nebudou mít na výborech do čeho píchnout.Milenky proto doporučuji,pořídit si pořádného právníka a pokud možno i slavného.WTF

Marjapanno (So, 20. 10. 2018 - 19:10)

proč ty trapnosti?

odpověď na tu … (Pá, 5. 10. 2018 - 12:10)

ta, se kterou teď žije. Vlastně žil, žije a bude žít, až do smrti, pod jednou střechou. Manželka nebo milenka??

Reklama

Přidat komentář