Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Návštěvník (Pá, 25. 5. 2007 - 18:05)

Pokud vim u potravinovych doplnku se testuje pouze nezavadnost, ne ucinnost, neni to lek. Leky testuje SUKL.Fajn schvaleny St. potrav. inspekce jsou, tot vse.

Návštěvník (Pá, 25. 5. 2007 - 15:05)

Kdyby jsi přečetla všechny články v této diskusi, nemusela by jsi se tak blbě ptát!!!Zkopírovala jsem to:

"PRO VŠECHNY DULEŽITÁ INFORMACE:
Ptala jsem se na Státní zemědělské a potravinářské inspekci na údajnou závadnost Hofmannovo produktů. Sdělili mi, že Mudr. Hofmann má vše kontrolované a v pořádku, naopak, jeho zboží patří k těm nejkvalitnějším u nás a že jsem už xtá, co se ptá...Jedná se "pouze" o špinavý konkurenční boj,který je mediálně uměle živený (asi jako tato diskuse), protože Mudr. Hofmann je v tomto oboru u nás jden z nejlepších. "

Návštěvník (Ne, 20. 5. 2007 - 11:05)

Protoze predepisuje potravinove doplnky. tot vse. Nebo jeho pripravky prochazeji SUKLem?

Hele (Čt, 17. 5. 2007 - 19:05)

Dost dobře nechápu, jak to souvisí s Hofmanem.

pro Hele (Čt, 17. 5. 2007 - 15:05)

Leky prochazeji SUKLem a tvrdymi zkouskami. To co predepisuji lecitele a spol. jsou potravinove doplnky. U nich musim doufat, ze vubec maji nejake schvaleni o neskodnosti. Zejmena u bylin jako ze z Asie by clovek mel byt velmi opatrny. Co to vlastne je, okdkud atd. Lek si mohu najit v databazi SUKLu napr. ,kde si mohu najit slozeni nejakeho caje?

Hele (Čt, 17. 5. 2007 - 15:05)

16.05.17.50
" Nevim proc hovorite o nejake zavisti, tady jde
o zdravotni nezavadnost pripadne o slozeni a ceny."
Zajímavý podnět. Ještě jsem neslyšel, že by lékař,
jakýkoliv lékař, zodpovídal za léky, které předepsal
na recept. Bylo by zajímavé, vyžadovat po něm,
aby vrátil peníze za doplatek, když lék nezabere.

Niki (Čt, 17. 5. 2007 - 11:05)

Jeho konkurent z obchodních i osobních důvodů jisté policisty, kteří zahájili tr. stíhání Dr. Hoffmana. Neptej se, odkud to vím, nemusíš mi věřit, ale důkazy svědčící o tom, co říkám, nepatří na tyto veřejné stránky.

BBB (St, 16. 5. 2007 - 18:05)

Za léky, které Hofman doporučuje zodpovídá
firma TCM Herbs s.r.o., která má příslušná
povolení a schválení od Ministerstva zdravotnictví. Pokud se nemýlím.
Jeho poradna na internetu odkazuje
nákup produktů tam.

pro BBB (St, 16. 5. 2007 - 17:05)

To se velmi mylite, pokud neco dodava na trh, tak za to odpovida, ma mit schvaleni atd. Nevim proc hovorite o nejake zavisti, tady jde o zdravotni nezavadnost pripadne o slozeni a ceny..

BBB (St, 16. 5. 2007 - 16:05)

Hofman je obchodník se zdravím jako každý jiný. Podepsal s dodavatelskou
firmou čínských léků smlouvu na prodej jejich výrobků a prodává.
Za kvalitu zboží je zodpovědný výrobce a né prodavač nebo dealer.
Když mě nebo mým dětem jím doporučované léky pomohou,
tak mi je jedno, jestli jsou sbírané třeba u silnice nebo u chemičky.
Kdo si přečte jeho knihu, může dělat léčitele nebo prodejce
stejně jako on. Jeho výhodou je to, že je Mudr. umí dělat reklamu
a byl první, tak proč mu závidět.

AAAAA (St, 16. 5. 2007 - 15:05)

no,ale tady se to zrovna nedozvíš,co je kvalitní a co ne,tady se pouze polemizuje a fakta jsou někde jinde a kdo má vážný zájem tak si to zjistí sám a jinde

pro Blanku (St, 16. 5. 2007 - 10:05)

Proc se tak rozcilujte, prece kazdy ma pravo zjistit, za co plati, co kupuje, co to obsahuje atd. Co je na tom divneho? Ta cena je snad dost vysoka na to, aby kazdy vedel jaky je obsah vyrobku, kde byl testovan atd. Proc Vas to tak bere?.

Blanka (St, 16. 5. 2007 - 07:05)

PRO VŠECHNY DULEŽITÁ INFORMACE:
Ptala jsem se na Státní zemědělské a potravinářské inspekci na údajnou závadnost Hofmannovo produktů. Sdělili mi, že Mudr. Hofmann má vše kontrolované a v pořádku, naopak, jeho zboží patří k těm nejkvalitnějším u nás a že jsem už xtá, co se ptá...Jedná se "pouze" o špinavý konkurenční boj,který je mediálně uměle živený (asi jako tato diskuse), protože Mudr. Hofmann je v tomto oboru u nás jden z nejlepších.
Takže zase jen vobyčejná česká závist, pomluvy a kecy,kecy, kecy,nic nového pod sluncem...Amen

Číňan (Po, 14. 5. 2007 - 22:05)

Pro Helenu
Mohu doporučit článek Mudr. Ludmily Bendové
o své návštěvě u čínských lékařů.
http://www.Česká lékařka v Číně
Řádek b 6
Adresa je záměrně psaná i s háčky. Bez háčků jsem to nenašel.
Proto doporučuji zkopírovat a vložit ( pro "odborníky" přes počítače
jako jsem já).

Helena (Po, 14. 5. 2007 - 20:05)

Určitě pravidlo č. 1!!! zní - určit přesnou příčinu !!!!, to je totiž už napůl vyhráno!!! Tradiční západní medicína totiž léčí jen následky a mnohdy mi připadá, vlastně je tak i nastaven systém financování zdravotnictví, že nechtějí, aby byli občané zdraví, proč také, že ? , když budou neustále jen zaléčováni, tak oni budou mít příjmy. Taky by měl Číňan, jestli je to opravdu Číňan napsat, prosím, jak je odměňován - financován lékař v C?íně a až tady budou zrovna tímto způsobem naši lékaři odměňování - hlavně ti obvodní - tak pak budou mít snahu pacienta vyléčit, zatím mi to mnohdy připadá, že ho pomalu a postupně připravují o život ! Tak-že ze všeho nejdůležitější je určit zprávnou diagnozu a to co Číňan píše např. o ledvinách, svatá pravda , když bude mít někdo např. dle TCM horký toxín v krvi, nebo horkost v ledvinách a bude se krmit potravinama a užívat bylinky které budou ještě více tohle horko produkovat, tak určitě k uzdravení nedojde. Kdo se zajímá o TCM, tak mi dá za pravdu. Tak-že vybírejte dobře a pečlivě, nemyslím si, že by MUDr. Hoffmann byl nějaký podvodník, těžko soudit, určitě by se k tomu mohl vyjádřit Hlavní hygienik nebo česká potravinářská inspekce, prostě ten, kdo kontrolu nařídil, určitě má každý právo vědět, jaké přípravky užíval, popř. máte-li ještě přípravky - zaslat je k podrobné expertýze na určená místa. Jeho kniha je báječná a určitě má obrovské zkušenosti. Ostatní těžko soudit. Zdrvím a budu ráda za reakce

Jana (Po, 14. 5. 2007 - 17:05)

pro číňana,samozřejmě,že by si měl u Hoffmanna udělat každý diagnozu zdarma,podle jazyka,aby byla diagnoza přesná,když si někdo obědná pilulky sám pak je to velký rysk,jestli se sám trefí do toho správného problému,pak by to mohlo dělat problémy

Číňan (Po, 14. 5. 2007 - 16:05)

Jsem rád, že jste zareagovaly. Když se na ten problém podívám
bez emocí, tak uznávám, že na doktorku nepíšou jenom dealeři
nebo různí chytrolíni. Pokud jde o Hoffmannův systém samoléčby,
na principu - Pojmenovaní příznaků / číslo konkrétního léku
Příklad : Bolí tě záda v bederní oblasti / užívej lék kód 201
Je to jednoduché a bez dalších variant. Jeden problém,
jeden lék.Když se podíváme do nabídky jiné firmy nabízející
také čínské léky, tak tam na stejný problém nabízejí hned
devět různých léčivých směsí. Proč tomu tak je ? Napíši Vám svůj pohled na věc.
Když to zkrátím, tak podle čínské nauky o energiích,
za bolest bederní páteře jsou zodpovědné ledviny. Pokud budou
ledviny pracovat v energetické rovnováze, nebudou
záda bolet. Jenomže rovnováha může být porušena
dvojím způsobem - horkostí nebo naopak chladem.
Hoffmannův systém předpokládá, že Vaše záda bolí,
protože máte horkost v ledvinách. Pokud máte v ledvinách
chlad, tak uvedený lék situaci nezlepší, ale výrazně zhorší !
Pravdou ovšem je, že v jeho knize se píše, že uvedená
směs působí ochlazováním ledvin. Takže, pokud chcete,
aby Vás jeho, poměrně drahé léky léčily, musíte pečlivě číst
k čemu jsou určeny a musíte přesně vědět, jaká je příčina
Vašich problémů s hlediska energie. Pokud se jedná o konkrétní
příklad ledvin - horkost se kromě jiných příznaků pozná
podle moči, je kalná. Naproti tomu chlad v ledvinách
se projevuje čirou močí.

aaa (Po, 14. 5. 2007 - 15:05)

plně souhlasím,tady nemusíš být ani registrovaný...

DD (Po, 14. 5. 2007 - 12:05)

....ja si myslim, ze finty dealeru jsou presne takove....a prispevky typu ja , maminka, deti, pratele a vsichni sousede jsme meli to a to a ted jsme zdravi, stastni..je tu plno...

Jana (Po, 14. 5. 2007 - 12:05)

pro číňana,to máš těžkýněkomu to pomůže a někomu ne,je to jako s lékama taky někomu pomohou a někomu ne a že by díleři falšovali příspěvky to snad ne!myslím si,že takoví hyenismus tady zatím ještě není,víš kdybych ti nasala že mi lékař vyléčil rakovinu za 3msíce taky by jsi tomu nevěřil je to na svobodném roznodnutí člověka,nikdo tady nikoho do ničeho nenutí,tak jaký pak copak

Reklama

Přidat komentář