Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Hanča (So, 14. 10. 2006 - 14:10)

Sabo a ty dáváš zdarma co? Pochlub se lidem jak to provozuješ, jak pomáháš docela mě to zajímá. Já jsem jen napsala, že diagnostika je zdarma a léky pokud má někdo zájem se platí, ale platí se snad všude za léky, ne?

Saba (So, 14. 10. 2006 - 14:10)

a ty zazracne leky a mediciny, na zaklade te diagnostiky jsou taky zdarma??

Hanča (So, 14. 10. 2006 - 14:10)

Sabo, ale já jsem psala, že je ta diagnostika zdarma!!!!

Saba (So, 14. 10. 2006 - 13:10)

tak TO, co vam nabizi, pan doktor se svoji cinskou medicinou, vam ja nabidnu taky a zadarmo. Vysledek bude naprosto stejny, akorat ze usetrite.

Hanča (So, 14. 10. 2006 - 13:10)

MUDr. Hofman na svých webových stránkách nabízí diagnostický test pomocí jazyka, stačí poslat foto jazyka vyplnit jaké má dotyčný zdravotní problémy a on vám do sedmi dnů stanoví diagnozu. Docela paráda, že, až na to, že mu vlastně všechno v tom dotazníku řeknete. Je to sice zdarma, ale na vaší e-mailovou adresu budou doručovány určitě informace, které nebudete chtít. A samozřejmě vám doporučí nejlepší léky a vitamíny čínské medicíny. Máte někdo s tímto zkušenosti? Myslíte si, že je to past na vaše penízky nebo odborná pomoc? Podstoupil někdo tuto diagnozu a s jakým výsledekem?

Dana (Pá, 13. 10. 2006 - 22:10)

Pozor,TCM zacali dva doktori,Hofman a Lucky. Hofman je na penize,Lucky ale umi lecit a zajimaji ho lidi. Zachranil mi zivot.Lucky ordinuje na pobocce TCM v Praze,Opletalova 8,ma tam i dalsi lekare. Hofman take az tak spatny nebude,uziva stejne leky jako Lucky.Cinske leky funguji.Neverte vsemu co ctete v novinach. Jestli je v bylinkach trosicku olova,je to NIC PROTI TOMU CO JE V CHEMICKYCH LECICH :-)

Emma (So, 16. 9. 2006 - 21:09)

musim rici, ze TCM muze pomoci, mam take dobre zkusenosti s panem Khurem, leccim se u neho s koznimi problemy, nemate take nekdo zkusenost s jeho lecenim? Zajimaly by me jeho vysledky, u me jsou zatim kladne

Návštěvník (Út, 18. 4. 2006 - 23:04)

bolesti v brise nekolik let, krvaceni mezi cykly, spatna krvetvorba. Zapadni medicina nepomohla. Cinska zatim ano. Mam dobre zkusenosti s panem Khurem. Najdete na www.khur.cz.

Alicia (St, 12. 4. 2006 - 22:04)

Kontakt najdete na strankách www.patentnimedicina.cz
S pozdravem Alicia

Jarka (St, 12. 4. 2006 - 14:04)

Už jsem vám posílala kontakt v diskuz.fóru Léčitelé,mrkněte tam!

pavelborice (St, 12. 4. 2006 - 10:04)

pokud mužete a kontakt máte pošlite mi na dr. Hofmana kotakt na moji e-mailovou adresu. Předem Vám děkuji Pavelborice"seznam.cz

pavelborice (St, 12. 4. 2006 - 09:04)

zkoušel jsem kontakt na alrerna - mesica na dr Hofmana a objevilo se mi stránaka nejde zobtazit Pavel

pavelborice"sez (Po, 10. 4. 2006 - 23:04)

viděl jsem v televizi 10.4.06 pořad sama doma a tam dr. mluvil o lečbě přes jazyk. Prý mu stačí poslat na e-mail foto jazyka a on pošle diagnozu prosím o kontakt www. stránky děkuji Sýkora pavelborice"seznam.cz

pavelborice"sez (Po, 10. 4. 2006 - 23:04)

viděl jsem pořad v televizi 10.4.06 jak tam propaguje čínskou medicínu a říká, že mu stačí poslat přes e-mail foto jazyka a on určí diagnozu. pošlite mi na něj kontakt na moji adresu pavelborice"seznam.cz

věra (So, 11. 3. 2006 - 23:03)

Pro samurajku.Mám doma katolog TČM,kde má mudr Hofman fotku,zřejmě jsou to ty přípravky o kterých se zde píše.V Praze s nimi pracuje a má poradnu p.Darina Datlová, Křejpského 1507, Praha4.www.alterna-medica.cz

petra (So, 11. 3. 2006 - 13:03)

moje zkušenost je takováto: přípravky jsem si zakoupila, pak jsem se z této diskuze dozvěděla, mimochodem po 2 dnech o koupět, o článku a případné žalobě, protože útrata v lékárně činila přes 1000,--, jela jsem přípravky vrátit. Lékárník byl ochotný, přípravky mě vyměnil, samozřejmě dva načatá
balení ne...co se týká žaloby, potvrdil mi, že o ní ví a policie ho kontaktovala, ale
prodej přípravků zakázán není...tak si to přeberte...

:M. (St, 8. 3. 2006 - 21:03)

To je vážně hnusná drbárna!!!!To se to pomlouvá,když dr.Hofman se nemůže bránit...Někdo si něco vymyslí-třeba ze závisti/lékař může být/a už to jede...

Samurajka (St, 13. 7. 2005 - 10:07)

Máte někdo zkušenosti s léčbou u p. dr.Hoffmana? Máte na něho nějaký kontakt - internet. stránky, nevíte zda má ordinaci v Praze?Děkuji.

Viki (Pá, 6. 5. 2005 - 20:05)

Ahoj Míšo, k MUDr. Hoffmanovi jsem začala chodit po přečtení jeho knihy "Na frekvenci ČM". Byla jsem jeho přístupem unešena a vkládala jsem do něj všechnu svoji naději na uzdravení. Dala jsem spoustu peněz za první dávku léků a po pár dnech jsem dostala hrozné bolesti, tak jsem k němu jela znovu, pilulky mi bezplatně vyměnil za jiné(?), ovšem léčebný efekt byl stejný. Také jsem ho požádalo o pomoc mé sestře (rakovina) a on mne odkázal na známou, která "tohle" dělá. Když jsm jí zavolala, zjistila jsem, že jde o léčbu kyvadlem.... To rozhodlo. Pochopila jsem, že všechno je jen business, hezké řečičky a vytáhnout z kapes nešťastným trpícím penízky za naději bez efektu. Ale šarm, to on každopádně má! Na koho působí placebo, u toho určitě uspěje.

Marta Marténková (Po, 30. 1. 2023 - 11:01)

To co píšete je nesmysl .Léčíme se čínskou medicínou celá rodina a je účinná. Tam kde nepomůže západní. Možná ale nemůže dělat zázraky? Nevím jestli dokáže vyléčit rakovinu.???

Reklama

Přidat komentář