Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Zuzka (Pá, 6. 5. 2005 - 13:05)

Ahoj Míšo, já jsem ten článek nečetla, protože ten zmiňovaný časopis jsem si koupila jednou a moc mne neuchvátil. Nevím, jestli myslíme to samé "TCM". Já bydlím kousek od Prahy a moje švagrová tady na klinice TCM jeden čas pracovala. Teď už je na volné noze, ale mám pocit, že tam stále dochází externě. Vždycky se zmiňovala o tom, že mají centrálu v Hluboké a pobočku tady v Praze. A myslím, že těm lékům docela věřila. Já osobně jsem zkoušela jen jeden druh tzv. "wan". Jaké léky jsi užívala ty, abych byla v obraze, kde se údajně vyskytují ty škodlivé látky?

Zuzka (Pá, 6. 5. 2005 - 13:05)

Ahoj Míšo, já jsem ten článek nečetla, protože ten zmiňovaný časopis jsem si koupila jednou a moc mne neuchvátil. Nevím, jestli myslíme to samé "TCM". Já bydlím kousek od Prahy a moje švagrová tady na klinice TCM jeden čas pracovala. Teď už je na volné noze, ale mám pocit, že tam stále dochází externě. Vždycky se zmiňovala o tom, že mají centrálu v Hluboké a pobočku tady v Praze. A myslím, že těm lékům docela věřila. Já osobně jsem zkoušela jen jeden druh tzv. "wan". Jaké léky jsi užívala ty, abych byla v obraze, kde se údajně vyskytují ty škodlivé látky?

Michaela (Pá, 15. 4. 2005 - 09:04)

Našla jsem článek v časopise MF Plus z letošního ledna, ve kterém se píše o doktoru Petru Hoffmannovi z Českých Budějovic (praktikuje zde tradiční čínskou medicínu) a jeho přípravcích, které prodává svým pacientům a které jsou prý škodlivé (obsahují olovo či kortikoidy atp.).Jelikož také patřím k jeho pacientům a platím za ty léky nemalé peníze, dost jsem se vyděsila. Je ovšem pravda, že můj zdravotní problém, se kterým jsem k němu přišla, téměř zmizel (možná ale vyvstaly zase jiné, i když menší).Ráda bych se zeptala kohokoliv, kdo článek četl nebo Mudr. Hoffmanna zná či je (byl) rovněž jeho pacient, jestli o tomto problému ví něco více nebo co si o tom všem myslí. Já každopádně vysazuji všechny léky:(

Reklama

Přidat komentář