Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Míra (Po, 3. 4. 2017 - 08:04)

Váhu dospělé ženy jsem na sobě jako dítě nepoznal, ale vzpomínám si, že jsem měl pořádný respekt k tomu, co váží mamka, když jsem zjistil, že ona váží víc než já a můj starší brácha dohromady. Já jsem v osmi letech vážil 24 kg a můj dvanáctiletý brácha vážil tehdy 41. Když brácha na mne jednou stoupl, tak jsem ucítil, jak je těžký a byla to pro mne tehdy dost pořádná váha. Pak jsme jednou byli s mamkou na nádraží a jak tam byla taková ta osobní váha, tak jsme na ni oba dva společbě s bráškou stoupli a potom se na ni postavila sama mamka. K mému překvapení mamka vážila víc než my dva s bráškou dohromady a když jsem sledoval, kolik vážily jiné ženy, které na tu váhu stouply, tak mamka nebyla žádnou výjimkou, bylo jich dost, které vážily více než my dva s bráchou. Nedokázal jsem si tehdy ani představit, jaká by to musela být váha, kdyby na mne nějaká dospělá žena tehdy stoupla.

JJJ (Ne, 2. 4. 2017 - 21:04)

Sestřenky a spolužačky nepočítám.... Ale poznali jste někdy v dětství, jaké je to, když na sobě ucítí malý osmiletý klučina váhu těla opravdové dospělé dámy a nejen nějaké puberťačky?

Petr (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Jednou když jsem se pral se...No, to já když jsem se v dětství z legrace pral s holkama, tak jsem je vždy nechal vyhrát. Proč? Protože by mi bylo jako klukovi hloupé je jako slabší porazit, ale hlavně se mi vždy dost líbilo, když si na mne hoka na konci "zápasu" sedla. To se mi vždy líbilo.
Ale jednou, když jsem ležel na břiše, spolužačka si mi opatrně stoupla na zadek a vydržel jsem to. Stála ale chvíli. Pak si na mne obkročmo sedla a chtěla, abych jí vozil na čtyřech jako koník. To bylo lepší :-)

Filip (Pá, 31. 3. 2017 - 21:03)

Kolik vážily? Jedna 55kg a druhá tuším okolo 45kg.

Jirka (Pá, 31. 3. 2017 - 21:03)

Jednou když jsem se pral se...Kolik vážily?

Filip (Čt, 30. 3. 2017 - 17:03)

Možná by se nic nestalo,...Jednou když jsem se pral se sestřenkama, tak si na mě stouply obě dvě zároveň. Nic se mi nestalo.

H (Čt, 30. 3. 2017 - 09:03)

Pamatuje si někdo z dětství nějakou zkušenost, kdy jako malý chlapec poprve ucítil, jak je těžká dospělá žena?

Marti (St, 29. 3. 2017 - 09:03)

No, lepší je zalehnou plnou vahou pěknou ženskou a vrazit ji do vagíny pořádnýho čuráka ......................

Jana (Út, 28. 3. 2017 - 21:03)

Jsem přesvědčen, že kdyby...Možná by se nic nestalo, kdybych na tebe stoupla bez bot, ale asi by jsi byl dost překvapen, jak je dospělá žena těžká. I když si na váhu stoupnu úplně nahá, tak pořád ještě vážím 75 kg.

Jakub (Čt, 16. 3. 2017 - 11:03)

Dospělou ženu unést v...Jsem přesvědčen, že kdyby jste si stoupla bez bot, nic by se nestalo.

Jana (Čt, 16. 3. 2017 - 11:03)

Pochybuji, že by 15-leté...Dospělou ženu unést v patnácti, to bys musel být dost vypracovaný, ještě v podpadcích. Když si představím, že bych si na tebe stoupla třeba v kozačkách co mám ted na nohách...

Jakub (Čt, 16. 3. 2017 - 10:03)

Pochybuji, že by 15-leté holky byly ochotny si na mě stoupnout v podpatcích..

Petr (St, 15. 3. 2017 - 17:03)

Já si myslím, že v 15ti letech se už dá ledacos vydržet

Milena (St, 15. 3. 2017 - 14:03)

bojíš se bolesti, nebo...Bojí se,že mu prasknou žebírka...

madam (St, 15. 3. 2017 - 11:03)

Nechám po sobě šlapat na...bojíš se bolesti, nebo značek?

Jakub (Út, 14. 3. 2017 - 21:03)

A co když takhle na tobě...Ne, nenapadlo.

Petr (Út, 14. 3. 2017 - 20:03)

A co když takhle na tobě stály nějaké spolužačky, nenapadlo nějakou jen tak ze srandy říct jestli bys jí unesl kdyby měla na sobě podpatky?

Kulich (Út, 14. 3. 2017 - 15:03)

podpatků se bojíš?Ja klidně, nic me nezastaví

Jakub (Út, 14. 3. 2017 - 15:03)

podpatků se bojíš?Nechám po sobě šlapat na boso, v ponožkách, v obuvi s plochou podrážkou, ale nenechám po sobě šlapat v podpatcích.

madam (Út, 14. 3. 2017 - 14:03)

Tréning nemám. Stálo na...podpatků se bojíš?

Reklama

Přidat komentář