Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Roman (Út, 28. 11. 2017 - 12:11)

šanci unést i obutou ženu?Kdyby to byly podpatky, tak by to neunesl snad ani dospělej chlap.

Roman (Út, 28. 11. 2017 - 12:11)

Třináctiletý kluk váží...Myslím, že od těch třinácti let je chlapec schopný unést lehčí paní když na něm nebude skákat, ale bude na něm pouze stát. A vy by jste si na kluka, který by to po vás vyžadoval stoupla? Neskákat, ale normálně stát?

Měl by (Út, 28. 11. 2017 - 12:11)

Třináctiletý kluk váží...šanci unést i obutou ženu?

Jsem zdravotní (Út, 28. 11. 2017 - 08:11)

Do deseti let je to určitě...Třináctiletý kluk váží 35 až 50 kg, tak nelze jednoznačně říci, zda by na něm mohla dospělá žena stát, aniž by trpěl. Vždy záleží na tom, kolik váží ten kluk a kolik ta žena. Něco jiného je, když na 50 kg kluka stoupne 50 kg žena a diametrálně odlišná situace je, pokud by na 35 kg vážícího kloučka měla stoupnout 70 kg vážící žena. V tom druhém případě by to s tím klukem nemuselo dopadnout dobře.

Roman (Po, 27. 11. 2017 - 23:11)

Ve třinácti letech by mohl...Do deseti let je to určitě blbost na něj šlapat. To by mohla udělat jedině osoba, která by mu chtěla ublížit. Mohu se zeptat, pokuď by vás třináctiletý až patnáctiletý chlapec vyzval aby jste si na něj zkusila stoupnout, vyhověla by jste? Neptám se proto, že bych byl člověk, kterému se líbí když děti trpí. Ptám se jen abych věděl v čem všem jsou ženy schopny vyhovět.

Jsem zdravotní (Po, 27. 11. 2017 - 23:11)

Také si myslím že dítě v...Ve třinácti letech by mohl váhu dospělé ženy na hrudníku udržet, pokud by byl alespoň průměrně vyspělý na svůj věk. Ale dítěti do deseti let bych si rozhodně celou mojí váhou na hrudníček stoupnout nedovolila.

Roman (Po, 27. 11. 2017 - 23:11)

a vím, že když se např....Také si myslím že dítě v tomhle věku je stoupnutí na hrudník nesmírně nebezpečné a nemělo by se to zkoušet. Ale myslím že třináctiletý chlapec by mohl tuhle váhu snést. Mohu se zeptat jestli jste skutečně zdravotní sestra, je možné, že by tohle byl schopný přežít i ten třináctiletý kluk?

Jsem zdravotní (Po, 27. 11. 2017 - 22:11)

Když vezmu v úvahu, že...a vím, že když se např. resuscituje desetileté dítě, musí se srdeční masáž dělat opatrně, protože při silnějším zmáčknutí rukou lékaře či lékařky může dojít ke zlomení žeber. Mnohokrát se stalo, že lékař či zdravotník srdeční masáž dělal poněkud silněji než měl a žebírko prasklo, i když jinak třebas byla masáž úspěšná a srdce naskočilo. Když takový hrudníček nevydrží ani silnější zmáčknutí rukou, tak rozhodně nemůže mít takovou pevnost ani pružnost, aby udržel váhu celého těla dospělé ženy, pokud by si na něj oběma nohama stoupla a stála na něm. Přikláním se tedy k názoru pana či paní G, že i padesátikilová žena by takového chlapce musela váhou svého těla doslova rozdrtit.

Roman (Po, 27. 11. 2017 - 22:11)

Když vezmu v úvahu, že...To šlapání po břiše/hrudníku je rozporuplné. Žebra jsou dostatečné pružná, ale i zástava srdce by se mohla stát. Ale myslím, že pokuď by žena stoupla na hrudník pomalu, opatrně a poté co by na něm již stála by nehybně stála, mohl by to přežít. Každopádně si jsem jistej že chlapec starší desíti by tu váhu unesl.

Husle (Po, 27. 11. 2017 - 21:11)

Zajímalo by mě, jestli na...Když vezmu v úvahu, že dospělá žena pod svůj velký dospělý zadek prakticky schová hrudník i břicho takového malého kluka, tak je pravda, že její váha se na ten jeho trup rozloží a nemusí to pro něj být zrovna smrtelné, i když to pro něj musí být hodně velký tlak a nevím, jak by se mo pod ní dýchalo, pokud by se mohl vůbec nadechnout. Pokud se mu ale postaví oběma nohama na hrudník, tak to může znamenat nejen stlačení plic a zástavu dechu, ale i zástavu srdeční činnosti, neboť srdíčko zmáčknuté pod její váhou nemůže pracovat a nastane smrt. Hrudní koš takového dítěte nemůže udržet celou váhu dospělé ženy koncentrovanou na jejich dvou chodidlech.

Roman (Po, 27. 11. 2017 - 19:11)

Zajímalo by mě, jestli na někoho z vás už někdy někdo stoupl. Zrovna srovnávat stání na někom se sezením je poněkud mimo. Pokuď si na vás někdo sedne, tak se tlak rozprostře na mnohem větší ploše. Řekněme, že si na přední část desetiletého kluka sedne dospělá šedesáti kilová žena. Její váha se rozprostře na hrudník a břicho. To omezí dýchání, ale chlapec bude stále schopnej se nadechnout. Když se na něj postaví tak to bude jinej případ. Záleží kam se mu také postaví a na velikosti chodidel. Pokuď by se mu postavila obouma nohama na hrudník, tak by se jistě nemohl nadechnout. Kdyby se mu postavila na břicho,tak mu zmáčkne vnitřnosti tak, že by je mohla i poškodit.

paměť (Po, 27. 11. 2017 - 15:11)

Tohle téma mne začalo zajímat už někdy v pubertě a pochází to ze zážitku, když jsem měl asi necelých deset let. Vešel jsem jednou na koupáku do převlékací kabinky, myslel jsem, že v ní nikdo není, protože dveře byly malinko pootevřené. V ní se ale nějaká cizí paní převlékala do plavek a zrovna byla úplně nahá. Já jsem ve dveřích zůstal jak přimrazen, když jsem uviděl ty její velká prsa a to její kudrnaté chlupaté mezi nohama atd., protože jsem nahou ženu nikdy dosud nespatřil. Ona se ale rozzuřila, zařvala na mne, ať okamžitě vypadnu, nebo že mně rozšlape... Pak mne chytla za košili, jednou rukou mne zvedla nad podlahu tak, že jsem měl obě nohy ve vzduchu a vyhodila mne ze dveří. Měl jsem z ní tehdy opravdu strach, proti mně to byla obryně, dívala se na mne z výšky a to veliké tělo mi nahánělo hrůzu. Její nahá stehna byla pro mne ohromná, každé z nich bylo silné a velké jak můj trup, a jak mne ta paní zvedla nad podlahu jednou rukou, připadal jsem si strašně malinký. Tehdy jsem věřil tomu, že by mne opravdu rozšlapala... Později v pubertě jsem si ten zážitek často vybavoval a při té vzpomínce jsem se vždy vzrušil. Zkoušel jsem si představit, jaké by to asi bylo, kdyby mne tehdy taková žena povalila na zem, stoupla si na mne oběma nohama a mé devítileté tělíčko by klidně drtila pod celou její váhou...

G. (So, 25. 11. 2017 - 13:11)

Jako záleží i na tom,jak...Myslím, že ani statnější osmiletý chlapec by to nerozdejchal. I padesátikilová žena by ho zašlapala do země. Osobně si myslím že by takovému chlapci muselo být aspoň 10-12 let, aby byl schopen ten tlak vydržet.

mladý (So, 25. 11. 2017 - 10:11)

Dokážete si představit,jak...Jako záleží i na tom,jak dlouhou dobu na něm stojí,je-li chlapec příliš drobný na svůj věk,či spíše statnější.Já myslím,že se musí cítit bezmocný.Já v té situaci bych asi cítil to samé.
Vzpomínám si,že kdsi na mě párkrát seděla z legrace má teta,protože jsem trošku zlobil.Nevím,zda na mě seděla plnou váhou,ale vím,že byla hodně těžká.

V žádném případě nebyla tlustá,jen spíše širší boky a větší zadek.Těžko se mi dýchalo,ale pak vždy za chvíli zvedla.Ale neumím si představit,kdyby se na mě postavila,to bych už opravdu asi nerozdýchal.

rich (So, 25. 11. 2017 - 00:11)

Dokážete si představit,jak to asi musí cítit takový osmiletý klouček, když mu na hrudník stoupne šedesátikilová paní a stojí na něm celou váhou? Co myslíte, jaký byste měli pocit,být na místě toho kluka?

J. (St, 15. 11. 2017 - 22:11)

Mohu se zeptat v jakém roce...Někdy v roce 1973-1975, užpřesně nevím, ale nikde se o tom nepsalo, protože se to stalo ve vyšších patrech společenského života a byla to funkcionářka v KSČ. Tak se to na veřejnost z pochopitelných důvodů nedostalo. Mohlo se to objevit jedině snad v nějakém kriminalistickém sborníku, ale ani to není jisté.

G. (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

Pokud si vzpomínám, tak se...Mohu se zeptat v jakém roce se to stalo a jestli se o tom někde mohu dočíst?

J. (Po, 13. 11. 2017 - 20:11)

Hezký večer, mohu se zeptat...Pokud si vzpomínám, tak se k tomu dlouho nechtěla přiznat. Nakonec přiznala, že ho zašlápnout nechtěla, že nevěděla, že její váhu hrudníček neudrží.

Petr (Po, 13. 11. 2017 - 19:11)

Hezký večer, mohu se zeptat co ta dotyčná žena jaký na to měla názor?

J. (Pá, 10. 11. 2017 - 18:11)

Kdysi dávno,když jsem ještě sloužil u SNB, jsme vyšetřovali případ kdy dospělá žena usmrtila osmiletého kluka tím, že se mu úmyslně celou vahou postavila na hrudník a jeho dětský hrudníček její váhu neudržel...

Reklama

Přidat komentář