Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Koren (Ne, 26. 5. 2019 - 13:05)

Hezky to děláš.Já jsem podobné videa taky sledoval,a usoudil jsem,že pro ženu je to dost dobrý způsob,jak znehybnit soupeře.Samozřejmě by u toho měla být správná technika,ale pokud už je soupeř na zemi,tak žena mu obvykle obkročmo sedne na hrudník se svými koleny na jeho bicepsech,a nebo mu přitom drží svýma rukama zápěstí u země za jeho hlavou.No prostě těch variant je více.Pokud sedí dostatečně vysoko a ještě nakloněná dopředu,tak muž má pramalou šanci ji sesadit.Jak už jsi zmínila,kypřejší bokaté ženy jsou v tomto ve výhodě,ale ženy obecně mívají širší dolní polovinu těla,takže lépe drží stabilitu.

cccccccccccccc… (Po, 22. 10. 2018 - 19:10)

Také jsem zažil váhu...No, to bych byl zvědav, zda by ti také nepřipadala ta žena těžká, kdyby jsi byl malý šestiletý prvňáček a ona by ti celou váhou seděla na hrudníku....

mára (St, 17. 10. 2018 - 14:10)

Také jsem zažil váhu dospělé ženy, měla 52 kg. Seděla mi na zádech asi 5 min, kdyý jsem leřel na gauči. Bylo to moc příjemné, nepřišla mi příliš těžká.

pamatuji si dobře (Po, 15. 10. 2018 - 21:10)

Jako malé dítě školního věku jsem na sobě jednou ucítil váhu dospělé ženy, když si na mne jedna žena úmyslně celou váhou sedla. Dodnes si pamatuji, jak mne to zmáčklo, jak mne to bolelo a jak jsem byl vyděšen a překvapen tím, jak moc je dospělý člověk těžký. Kdo to nikdy nezažil, nedovede si to představit.

Bram (Út, 19. 12. 2017 - 00:12)

Uprosil jsem jí k tomu, že...Tak to si byl dost odvážný. Za svůj život po mně chodily holky jen ve stejné věkové kategorii, protože jsem se bál říct starší holce.. i tak mi příjde zvláštní, že to udělala když ti bylo pouze 12. Kdyby ti bylo 15 tak bych neřekl ani slovo, ale aby se dvacítka procházela po 13-letým, to se jen tak nevidí.

Lok (Po, 18. 12. 2017 - 23:12)

No, a teď si představ,...V šesti nebo osmi by asi jakékoliv šlapání dopadlo zlé. Ale pamatuji si takový zážitek, ten byl v první třídě o zimních prázdninách. Jedna kamarádka mne osedlala jak poníka venku na sněhu a seděla a jezdila tak asi 15 min. Překvapilo mne, že: vůbec nebyla těžká, skoro jsem jí necítil a bylo mi to tak nějak velmi příjemné. Ale proč, to mi začalo docházet až později. Jediné co mi došlo hned, byl značný pohovor doma, protože jsem zničil na kolenou úplně nový kalhoty :)
Ta spolužačka mohla vážit tak 25 kg.

Lok (Po, 18. 12. 2017 - 23:12)

Uprosil jsem jí k tomu, že bych potřeboval srovnat záda. Pokud jde o fyzické předpoklady je to asi u každého individuální. Když jsem byl v 7. třídě na rtg plic, tak paní říkala, že mám hrudník větší než většina dospělých. Ve stejném věku (7. třida) jsem byl schopen odnést na ramenou 45 kg kamarádku cca. 1,5 km a vydržet šlapání i od cca. 65 kg holky.

Bram (Po, 18. 12. 2017 - 22:12)

No, a teď si představ,...Tak 20-letá holka by na něj nejspíš ani tu nohu na něj ani snad nepoložila. Už jen to, že čtu že 20-letá ženská se nebojí chodit po dítěti mi příjde buď jako výmysl, nebo se vyžívá v násilí.

J. (Po, 18. 12. 2017 - 22:12)

Když mi bylo 12 tak po mne...No, a teď si představ, jaká by to byla tíha, kdyby jsi neměl 12 let, ale jen 6 či 8...

Bram (Po, 18. 12. 2017 - 22:12)

Když mi bylo 12 tak po mne...Mohu se zptat jak se k tomu vůbec dostala? To ti chtěla ublížit, nebo si jí k tomu vyzval?

Lok (Po, 18. 12. 2017 - 19:12)

Když mi bylo 12 tak po mne chodila asi 50 kg 20-letá bratrova kamarádka. Nejdříve asi 10 min po zádech, ála masáž. úplná lábuž. Pak jsem se otočil na záda a ona jen tak a chvilku se postavila nejdřív na břicho pak na hrudník. To už byla docela tíhá, stála tak asi minutu. Byla jen v ponožkách.

Roman (Ne, 17. 12. 2017 - 17:12)

O třináctiletém se snad...Kdyby na něm jen stála a neskákala, tak by měl šanci přežít.

Mirka (Pá, 15. 12. 2017 - 08:12)

O třináctiletém se snad zde nebavíme. Ti bývají někdy i větší než ty ženy. Ale osmiletého kloučka by dospělá žena musela rozšlápnout jak nic i bosky. Stačí si uvědomit ten rozdíl, kolik vážím já a kolik ten kluk.

Roman (Út, 28. 11. 2017 - 20:11)

Třináctiletý ji musí...A rozdíl by byl v čem, kdyby měla boty? Musela by mít jehly, aby to neunesl...

M (Út, 28. 11. 2017 - 18:11)

Třináctiletý kluk by to...Třináctiletý ji musí unést, i když bude v botech.

Roman (Út, 28. 11. 2017 - 17:11)

Kdybych se jen mohl vrátí zpátky do toho věku, hned bych to šel zkusit. Bohužel si myslím že zde k závěru nikdy nedojdeme. Nemá tu někdo nějaké zkušenosti z dětství?

H (Út, 28. 11. 2017 - 16:11)

Myslel jsem to tak ze to...Třináctiletý kluk by to již přežít mohl, pokud to bude max. pětapadesátikilová paní, pokud bude bosa a nebude po něm skákat.

Roman (Út, 28. 11. 2017 - 15:11)

Schopný unést lehčí...Myslel jsem to tak ze to přežije bez zranění. Ne, že by jí vychvaloval jak je lehká a že si má rovnou zaskákat.

H (Út, 28. 11. 2017 - 14:11)

Myslím, že od těch...Schopný unést lehčí paní, to je moc široký pojem. Myslíš tím "unést" že se její váze bude smát,když ona na něm bude stát, nebo že to pod její váhou alespoň přežije, pokud na něm nebude stát dlouho a neudusí se?

Jsem zdravotní (Út, 28. 11. 2017 - 12:11)

Myslím, že od těch...Paní jsem, ale nejsem "lehčí". Vážím 78 kg.

Reklama

Přidat komentář